Kadınlar Kulübü Atatürk Ziyaret Defteri

canım ATAM seni çok seviyorum.bugün anıtkabiri ziyaret etmeyi o kadar çok isterdimki yakınında olmak seni yanıbaşında anmayı o kadar çok isterdimki sen herzaman bizim kalbimizdesin aslında ölmedin bizi bir yerlerden izliyorsun bunu hissediyorum.rahat uyu seni çok seviyorum seni çok seviyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ATAM

NE

MUTLU

TÜRKÜM

DİYENE!!!

ATAM İZİNDEYİZ

Atam seni rahmetle ve saygıyla anıyoruz Yüreğimizde hüzün ve gözyaşlarımızla ama daima gururla ...

MUSTAFA KEMAL' İ DÜŞÜNÜYORUM

Mustafa Kemal' i düşünüyorum
Yeleleri alevden al bir ata binmiş
Aşıyor yüce dağları, engin denizleri
Altın saçları dalgalanıyor rüzgarda
Işıl ışıl yanıyor mavi gözleri

Mustafa Kemal' i düşünüyorum;
Yanmış, yıkılmış savaş meydanlarında
Destanlar yaratıyor cihanın görmediği,
Arkasından dağ dağ ordular geliyor

Her askeri Mustafa Kemal gibi.
Gelmiş geçmiş kahramanlara bedel
Hükmediyor uçsuz bucaksız göklere.

Al bir ata binmiş yalın kılıç
Koşuyor zaferden zafere...
Ölmemiş bir kasım sabahı!

Yine bizimle beraber biryerde,
Yaşıyor dört köşesinde vatanın.
Yaşıyor damar damar yüreklerde.

Altın saçları dalgalanıyor rüzgarda
Mavi gözleri ışıl ışıl, görüyorum
Uykularıma giriyor her gece.
Ellerinden öpüyorum.

ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN

avwu9xczfzwxk9nqj63w.jpg

m6i70azn0vnfln1jvwgg.jpg

nna9eppzef9vw32ffr8m.gif

rijsyzhobut0uzqq1o3q.png

h8d8sb1ba8mvojd1iqim.jpg

d3pkhcmgptos36a9b5fs.jpg
[/quote]

Ben nasıl ki seninle, senin sevginle büyüdüysem ATAM bende bu ülkenin geleceklerini o şekilde büyütüyorum. Ve bundan asla vazgeçmeyeceğim.

geçen pazar anıtkabirdeydim....
çok muhteşem biryer.çocukluğumda gitmiştim en son.
çok güzel olmuş değiştirmi,şler bayıldım herkes görsün

ATAM senden sonra ne TÜRK milletine nede dünyaya senin gibi kıymetli bir devlet adamı gelmedi.keşke bu dünyaya yeniden doğma imkanın olabilsede herkese bir önder nasıl olurmuş gösterebilsen.
kalbim her zaman ve her yerde seninle atıyor .
rahat uyu ruhun şad olsun.

ATAM biz izindeyiz binlerce türk evladı senin çizdiğin yoldayız herkim ne yaparsa yapsın unutmasınlarki TÜRK CUMHURİYETİNİ sen kurdun bizim yaşadığımız sürece vatanımızı düşmanlara teslim etmeyeceğiz senin gibi büyük bir önder olmasada senin çocukların o pis kendini bilmez pusu kuran hainlere serserilere papuç bırakmayız HERGÜN ŞEHİT VERSEKTE HERGÜN MEHMETÇİĞİMİZİ TOPRAĞA GÖMSEKTE İÇİMİZ KAN AĞLASADA O HAİN PUSU KURANLARA VATANIMIZI VERMEYECEĞİMİZ İÇİN ANT İİYORUZ ATAM SEN RAHAT UYU ...elbet birgün bu acılar dinecek birgün herkes doğru yolu bulacak senin yolunu bulacaklar ATAM...UNUTMASINLAR ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ...NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Atam ; izinde olan Türk Gençliği ve türk kadını Senin Yaptıklarınla Övünerek Kendilerine Bırakılan Emaneti Daha da Yüceltmek Adına Cok Çalışacağına , Çağdaş Uygarlık Seviyesine Azimle İlerleyeceğine Söz Verir.

Sevgi ve Saygı İle emanetinin bekçisiyiz...

Ata'mmmmmmmmmmmmm bu haberler için çok özür dilerim. Kim derdi ki binbir uğraşın sonucu güzel Türkçemizi baştan bize armağan edceksin ve gün gelecek o Türkiye Cumhuriyeti'nin Meclisinde kÜRTÇE KONUŞULMAK İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPACAKLAR. Ah Atam oraya gelece kadar Türkiyenin topraklarında gözü olan insancıklar Meclisimizde Türkiyenin Milletini yönetmeye çalışıyorlar.

Ya Lanet olsun onlara. Yine sinirlerim ayağa kalktı :eek:klava: :kızgın:

adszlk8.png
[/IMG]

en cok bir kadın olarak Türkiye de dünyaya geldiğim için sana minnettarım sen olmasaydın ne durumda olacaktım hayal etmek bile istemiyorum.
kim bilir nerde nasıl köle gibi....
hayır
sen geldin ve değişti herşey
çalışıyorum haklarım var ben de varım diyebiliyorum
cok teşekkür ederim
seni seviyorum diyorum ve bunu gercekten cok içten söylüyorum

Atam çok Kötü Durumdayiz Senin Yokluğun Canimiza Tak Etti Atam Seni çok özlüyoruz Senin Yokluğunda Türkiye Perişan Oldu Atam... Atam Sokağa çikmaya Birine Slm Vermeye Korkuyoruz Atam öğrencilerin çoğunun Elinde Kitap,kalem,defter Olacağina,silahve Biçak Var Atam şikayetçiyim Böyle Insanlardan Atam Sana çok Ihtiyacimiz Var Atam ....ama Gerçekten Seni Sevip Senin Yolundan Gidenler Vatanimizi,milletimizi Ve Senin Eserlerini Koruyacağimiz Için Hergün Ant Içiyoruz Atam .... Seni çok özledik Atam ......

dün akşam yine dedemden seni anlatmasını istedim...
anlattıkça ben gururlandım, iç çektim
cevabını bildigim sorular sordum yine O'na
"çok büyük bi adamdı dimi dede?" dedim
söyleyemedi birşey gözleri doldu sanki...
herkes gibi O'da çok özlüyor senisenağlama

atam sana yazabileciğim güzel şeyler olsun isterdim.eserini emanet ettiğin gençlik senin emanetini düşünmek yerine kot pantolonun markasını,sevgililerini düşünür oldu yönetenler ülke menfaati dışında kendi ceplerini doldurmayı düşünür oldu.ülke cebren ve hile ile işgal altında ama silahlarla değil ekonomi ile artık bu şekilde işgal altına alınıyor

biz türk kadını olarak senin kıymetini en iyi bizler bilmeliyiz.çünkü avrupada olamayan seçme seçilme hakkını ilk bizler atatürk sayesinde kavuştuk teşekkürler atam

İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler... Trene binerler ve kompartımana çekilirler.
Ertesi gün, yaveri, Atatürk’ün kompartımanının kapısını çalar. Atatürk, yorgun, bitkin bir halde kravatını yıkamaktadır. Yaveri: "Paşam bu ne hal, hiç uyumadınız herhalde; niye böylesiniz", der.
"Çocuk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz, kolumu yastık yaptım ağrıdı, setremi yastık yaptım üşüdüm, uyumadım kalktım", der.
Yaveri: "Aman Paşam! Birimize haber vereydiniz; hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik", der.
Ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan tarihi bir cevap verir:
"Geç fark ettim, hepiniz en az benim kadar yorgundunuz, hiç birinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil; milletimin rahat uyuması".

X