Kafasızım ben

Sizi cepte gördüğü için bu kadar rahat aslında ondan umursamıyor biraz bunalmış. Maalesef kaçan kovalanır . Böyle yaptıkça muhtemelen ayrılırsınız çunku siz kendinize değer vermezseniz karşınızda ki de vermez.. paspasın altında anahtar olmaktan vazgeçmeniz lazım sizde yapın gidin arkadaslarınızla cidden yapın yani. O kafasını dağıtıyorsa sizde dağıtın cidden kendinizden daha mı değerli.

Sizi cepte gördüğü için bu kadar rahat aslında ondan umursamıyor biraz bunalmış. Maalesef kaçan kovalanır . Böyle yaptıkça muhtemelen ayrılırsınız çunku siz kendinize değer vermezseniz karşınızda ki de vermez.. paspasın altında anahtar olmaktan vazgeçmeniz lazım sizde yapın gidin arkadaslarınızla cidden yapın yani. O kafasını dağıtıyorsa sizde dağıtın cidden kendinizden daha mı değerli.
Aynen öyle. Ben hep onu düşünmüşüm. Hep onun hayatına odaklamışım kendimi. Ben onun için paspasın altındaki anahtarım gerçekten de.

Aynen öyle. Ben hep onu düşünmüşüm. Hep onun hayatına odaklamışım kendimi. Ben onun için paspasın altındaki anahtarım gerçekten de.
İşte siz de bu dediğini dikkate alarak gurur yapın biraz. Kafanızı dağıtın . Biri gider biri gelir ya . Hayatta ki tek erkek oymuş gibi davranırsanız o da bu kız kendine değer vermiyor ben mi vereceğim der doğal olarak. Kendini bir şey zannediyor. Kaldırmayın şu erkeklerin bi tarafını ya rica ediyorum. Biz kadınlar onlardan daha güçlü ve değerliyiz o gelsin size bırakın ne hali var ise görsün . Ne kaybettiğini bi anlasın

İşte siz de bu dediğini dikkate alarak gurur yapın biraz. Kafanızı dağıtın . Biri gider biri gelir ya . Hayatta ki tek erkek oymuş gibi davranırsanız o da bu kız kendine değer vermiyor ben mi vereceğim der doğal olarak. Kendini bir şey zannediyor. Kaldırmayın şu erkeklerin bi tarafını ya rica ediyorum. Biz kadınlar onlardan daha güçlü ve değerliyiz o gelsin size bırakın ne hali var ise görsün . Ne kaybettiğini bi anlasın
Ben ayrılık durumunda pişman olacağına bile inanmıyorum. Ayrılsak dahi geri adım asla atmaz. Pişmanım, özür dilerim demez.

Ben ayrılık durumunda pişman olacağına bile inanmıyorum. Ayrılsak dahi geri adım asla atmaz. Pişmanım, özür dilerim demez.
Bu hiç böyle olmaz bazı durumlar erkeklerin kafasına daha sonradan dank eder . Ayrıca demezse de demesin siz hayatınıza bakacaksınız önce siz o değil . Siz hayatınıza odaklanacaksınız okul ise okul iş ise ilerleme yükselme hobi edinin sevdiğiniz hobiler yok mu. Yahu ben6 yıllık ilişkim Bittiğinde pilates eğitmenleri sertifika ve seramik ustası sertifikası aldım . Ve bunları sırf kafa dağıtmak adına yaptım bakın bana artılarına şimdi şehir değiştirme gibi bi durumumuz var eşimle iş bulamaz isem bu iki şeyi yapmak istiyorum. Bi arkadaşım sevgilinden ayrıldı yoga hocası oldu şuan yoga öğretmenliği yapıyor ve hayatında başka biri var . İnsan her şeyi kendine yapıyor..

Bir kağıda onun eksi yönlerini ve artı yönlerini yazın.Diğerin bir kağıda da kendi artı ve eksilerinizi..Ve 3 eksi bir doğruyu götürsün.Tabii bazı eksiler tüm doğruları bile götürebilir.Sonra sizin ve onun kalan artıları karşılaştırın..Kimin artısı daha fazlaysa o hakediyor sevilmeyi..Siz onu değil onu (birini) sevmeyi bağlanmayı seviyorsunuz. Kendinize veremediğiniz değeri başkasına vererek dolduruyorsunuz içinizdeki boşluğu..Alışkanlık ta var tabii.Ama beraber geçirilen yılların hatırına diye bırakamadığınız bu ilişki daha fazla zamanınızı çürütmekten başka işe yaramaz..Yapacağınız şey ya tamamen kendinizi yenileyip heran kaybedebileceği o kendine saygısı olan özgüveni olan kadın olup onun oluruna bırakmak, ya arkasından koşmaya devam edip ,onun egosunu daha çok besleyip sizi daha çok üzmesine izin vermek, yada durumunuzu dışardan bir gözle fark edip bu ilişkinin yürümeyeceğini anlayıp o noktayı koymadan ve siz kafanızdaki soru işaretlerinden (neden böyle yapıyor? Brni seviyor mu? Bu ilişki nasıl devam eder? Bana mesaj atacak mı? Niye aramadı? Vs) tamamen kurtulup kendinize yeni bir hayat için şans tanımak olacak. Evet 5 yıllık emeğiniz var ve evet ayrılık acısı zor .Ama kendinizi değersiz gördüğünüz , sevgisiz bir ilişkide devam ederek sadece ilerdeki pişmanlıklarınızı arttıracaksınız.... Insanlar 20 30 yıllık evlilikleri bitirebiliyor sırf mutlu olabilecekleri umutları olsun diye..Unutmayın ki siz kendinizi sevmezseniz hiç kimse sizi srvmiyor...Kendimden biliyorum....

Ay nolur yapmayın, durun. Siz arayıp sordukça iyice ulaşılmaz sanıyor kendini, şiştikçe şişiyor... sonra o bozuk karakterle kadınlara salça oluyor :KK70:

Ona her yazacağınızda buraya yazın. Siz de ona cevap vermeyin yazarsa. Bunu böyle diyet gibi düşünün 1 hafta deneyin. 1 hafta boyunca asla ilk mesajı ben yazmıycam ve o yazınca da muhabbet olsun diye konu açmıycam diye kendinizi şartlandırın.

İnstagramdan falan da göremesin sizi bir süre ulaşılmaz olun. Cool’luk katar zararı olmaz.
Aslında salı günü yüzyüze konuşmayı talep edecektim. Içimde ne varsa söyleyeyim diyordum. Yapmayayım mı

Bu ilişki bitmezse sürekli paspas muamelesi göreceksiniz emin olun. Kendinizi niye böyle bir duruma düşürüyorsunu?

Evet. Cok haklisiniz. Ama bilmiyorum ki kendimi sevmeyi. En çok kendime değer vermeyi. En çok kendim için yaşamayı. Bunların hiç birini bilmiyorum ben. Hayatım boyunca önceliğim hep başkaları oldu

Ozaman kendiniz bi başkası olsaydı ona nasıl davranırdınız, öyle davranın.
Sizde yatılı kalan bi misafir gibi düşünün kendinizi.
Sabah nasıl kaldırırdınız, kahvaltısını, gün içinde nasıl hissetttiğini, dinlenme durumunu... Hepsini düşünün.
Öyle başlayın güne, öyle kapatın günü.
Bi süre sonra alışkanlığa dönüşür elbet

Aslında salı günü yüzyüze konuşmayı talep edecektim. Içimde ne varsa söyleyeyim diyordum. Yapmayayım mı
Eğer sert konuşabileceğine, masadan erimiş ve el ele kalkmayacağına inanıyorsan git konuş. Bunu şu yüzden söylüyorum, ben kendim yapamıyorum mesela yüzünü görünce sevgi merhamet şefkat aşk bisürü şey hissediyorum tüm gardımı indiriyorum ve haliyle değersizleşiyorum, önemsiz oluyor tüm tavırların, ciddiyetini yitiriyor. Bu yüzden söyledim.

Selam herkese
Bitmek üzere diyebileceğim bir ilişkim var. Şuan sallantıda diyebilirim.
Aramız bozuk o yüzden fazla iletişime geçmiyoruz.
Arkadaşlar ben aptalım. Ve benim gözümü açmanız için yazıyorum.
Her akşam ağlama krizleri geçiriyorum. Karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi davranıyorum. O kadar pohpohladım ki adam sanırım beni cepte saniyor.
Konuşalım diyorum oyuna çağırdılar oyun oynayacağım diyor, şuan arkadaşının yanında başka bir şehire kafa dağıtmaya gitti. 1 haftadır orada ve aramız bozuk diye iletişim kurmuyor. Günaydın nasılsın ve iyi geceler üzerine kurulu bir iletişimimiz var.
Bugün konuşalım diye yazdım arkadaşımla konuşuyoruz sonra müsait olunca konuşalım dedi ve ben yine kendi kendime tribe girip ağlama krizine girdim. Aman banane deyip telefonu kenara atamıyorum.
Ben değerliyim ondan daha değerliyim. Biri yanacaksa o beni kaybettiğine yansin diyorum ama icraatte salya sümük bi haldeyim. Yaşım da küçük değil 27.
Benim gözümü açın lütfen. Bu ilişki bitmeyecekse bile benim onu bulunmaz hint kumaşı gibi gördüğüm için bitecek.
Şuan seviyorum ve tamamen ayrılık kararı veremiyorum ama karşımdaki devam etsin diye çabalamıyor. En azından bu kötü süreci tersine çevirmek istiyorum. Kaçan kovalanır mı gerçekten ? Aşırı duygusal bir insanım hemen gözüm dolar en ufak şeyde. O yüzden dirayetli durmam gerekiyor.
Bana yol gösterin lütfen. Değerli olduğumu biliyorum ama buna uygun davranamıyorum
Ilişki 5 yıllık
Siz konuşmak istiyorum derken arkadaşlarimla konuşuyorum, musait olunca ( hepsinden sonra sana zaman kalinca) konuşuruz diyen biri için fazla yipratmişsin kendini. Iyi ki herşeyin farkindasin ya bu oyunu devam etdireceksin ya da sadece ' bitti' yazip cevabini bile beklemeden engelliyceksin. Ya kafasi karisir ve sana ulaşmaya çalişir ya da iyi oldu diyip yoluna devam eder. Ama inan bu durumda senin zerre değer gormedigin ilişkide aci da çeksen, yipransan da yapman gereken bu. Sevdiğim adamla birlikdeyken aci çekiyorsam bari ayrilip paşa paşa ayrilik acisi çekerim daha iyi. O kafasinda bitirmiş ama bir yerlerde yedek gibi tutuyor seni. Kendi egosunu seninle tatmjn ediyor. Yalvarmayin boyle rezil deger bilmez insanlara ya. Aşk acisindan mi korkuyorsun? Telefonun mesajsiz kalacak diye mi? Maziniz mi var? Vardi evet ama bitdiyse gururunu al yanina ve durumu kabul et. Fazla düşünme bitir. Dediğim gibi seviyorsa sana ulaşmak durumu değişmek istiycek.belki yeniden denersiniz o zaman. Sevmiyorsa da bunu tek tarafli yaşamanin da anlami yok. Sen ' ben değerliyim' demekle değerli olmuyorsun. Bunu hayatina yansitinca değerli oluyorsun. Şu an karşisindaki insan tarafindan umursanmayan, ama bilerek kendini kuçuk düşürmeye çalişan, sana biçilen değeri gitdikce hiç eden bir kiz var. Kendini topla. Aciyi kabullen. Zamanla alişicaksin. Daha guzel bir hayat yaşiycaksin. Ama bu adamla ilerde evlensen bile hep evde gece 3e kadar bekleyen, bir tane gül nedjr bilmeyen, Evde sadece yemek temizlik yapan bir birey haline geliceksin. Geleceğini kurtar.

Selam herkese
Her akşam ağlama krizleri geçiriyorum. Karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi davranıyorum. O kadar pohpohladım ki adam sanırım beni cepte saniyor.
Konuşalım diyorum oyuna çağırdılar oyun oynayacağım diyor, şuan arkadaşının yanında başka bir şehire kafa dağıtmaya gitti. 1 haftadır orada ve aramız bozuk diye iletişim kurmuyor. Günaydın nasılsın ve iyi geceler üzerine kurulu bir iletişimimiz var.
Bugün konuşalım diye yazdım arkadaşımla konuşuyoruz sonra müsait olunca konuşalım dedi ve ben yine kendi kendime tribe girip ağlama krizine girdim. Aman banane deyip telefonu kenara atamıyorum.
Ben değerliyim ondan daha değerliyim. Biri yanacaksa o beni kaybettiğine yansin diyorum ama icraatte salya sümük bi haldeyim. Yaşım da küçük değil 27.
Benim gözümü açın lütfen. Bu ilişki bitmeyecekse bile benim onu bulunmaz hint kumaşı gibi gördüğüm için bitecek.
Şuan seviyorum ve tamamen ayrılık kararı veremiyorum ama karşımdaki devam etsin diye çabalamıyor. En azından bu kötü süreci tersine çevirmek istiyorum. Kaçan kovalanır mı gerçekten ? Aşırı duygusal bir insanım hemen gözüm dolar en ufak şeyde. O yüzden dirayetli durmam gerekiyor.
Bana yol gösterin lütfen. Değerli olduğumu biliyorum ama buna uygun davranamıyorum
Ilişki 5 yıllık
salın gitsin kendinize başka uğraşlar bulun cidden cok faydası olacak sizi merak etsin ters psikoloji yapın. ha hala aynıysa zaten coktan bitmiştir. size değer verecek cok daha iyi insanlar çıkacaktır karşınıza

Bu saatten sonra siz kaçsanız ve deli gibi kovalansanız bile devam etmemelisiniz. Bu kadar değersiz görüldüğünüz biri için zamanınızı ve enerjinizi harcamaya değmez.

Selam herkese
Ilişki 5 yıllık
Bug ınızı bulmus keyif çatıyo adam. Iradesz ve gurursz olmyi kabul etmyin her seyin farkindasnz. Sadece icraate dokme kismi kalms. Kolay gelmyo sze ama imknsz da degil aklnzi verck baska bi yer bulun. Yogunluktan,yorgunluktan dusunemyck duruma gelin. O gidince kndinizle kalnca kndnze saygnzi yitirmems olursnz en onmlisi de bu.

5 yıldır böyle olmanıza şaşırdım bi yerden sonra sarsılıp kendine gelmeniz gerekirdi ki bende öyle oldu EVET KAÇAN KOVALANIR özellikle bu tip bi insanla beraberseniz. Ben kendimüçe olayı şöyle çözdüm. Kendi haline bırak, “giderse kendi gider kalırsa keyfi bilir“ de içinden. Çünkü bu tür insanlardan kolay ayrılamıyorsunuz. Oyüzden çabalamayı bırakıp sadece yaptıklarını söylediklerini kendi iç sesinizle gözlemlemeye ve sorgulamaya başlayın. Duygularınızı karşı tarafa asla geçirmeyin samimiyeti ağlanmalı bırakın eğer yapıyorsanız ben derdimi anlatmak için çok uğraştım iletişim kurmak için çok uğraşmıştım. Ama sonunda noluyor biliyor musunuz gözünüzde bi değeri kalmamaya başlıyor Ve kadardan üzülmüyorsunuz ve gerçekten nefes almaya başlıyorsunuz işte o zaman da o güçsüz insan olmuyorsunuz. Ayrılamayan kişi de olmuyorsunuz. Bağımlılık geçiyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir

5 yıldır böyle olmanıza şaşırdım bi yerden sonra sarsılıp kendine gelmeniz gerekirdi ki bende öyle oldu EVET KAÇAN KOVALANIR özellikle bu tip bi insanla beraberseniz. Ben kendimüçe olayı şöyle çözdüm. Kendi haline bırak, “giderse kendi gider kalırsa keyfi bilir“ de içinden. Çünkü bu tür insanlardan kolay ayrılamıyorsunuz. Oyüzden çabalamayı bırakıp sadece yaptıklarını söylediklerini kendi iç sesinizle gözlemlemeye ve sorgulamaya başlayın. Duygularınızı karşı tarafa asla geçirmeyin samimiyeti ağlanmalı bırakın eğer yapıyorsanız ben derdimi anlatmak için çok uğraştım iletişim kurmak için çok uğraşmıştım. Ama sonunda noluyor biliyor musunuz gözünüzde bi değeri kalmamaya başlıyor Ve kadardan üzülmüyorsunuz ve gerçekten nefes almaya başlıyorsunuz işte o zaman da o güçsüz insan olmuyorsunuz. Ayrılamayan kişi de olmuyorsunuz. Bağımlılık geçiyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir
Son 2 aydır böyleydi aramız. 5 yıldır değildi.

X