Kafasızım ben

Adam sizi takmıyor, siz daha ayrılık kararı veremiyorsunuz. O çoktan ayrılmış bile. Daha geri dönüşü olsa diye düşünüyorsunuz. Valla beni ağlatan insanın hayatımda ne işi der, açıklama bile yapmadan tümden engellerim

Bu iliskide taktik yapsaniz da uzun vadede size bir yarari olmaz. Cunku karsinizda size deger veren biri yok. Gecmiste yasadim. Ayni boyle can cekisen, uzatmalari oynayan bir iliskim vardi. Tam da sizin suanki yasinizdaydim. Surekli bitirmek istiyordum ama onsuzlugu da goze alamiyordum. Oysa ben zaten onsuzdum. Bir iliskideki en yaralayici seylerden biri, hayatinizda biri varken yalniz olmaktir. Neyse uzatmayayim, bir gun yine cok mutsuz bir animda bitirmeye karar verdim ve karsimdaki son derece edilgen bir tavirla kabul etti. Hic cabalamadi bile. Kendimi iyilestirmem biraz uzun surdu, o zamanlar cok guclu degildim. Nitekim gun geldi ve yoluma devam ettim.. Hayatimin en yerinde kararlarindan biridir donup baktigimda.

Bence bu toksik iliskiyi bitirmek icin gerekli cesareti buldugunuzda kendinize cok buyuk bir iyilik yapmis olacaksiniz..

burada yazacaklarımı zaten diğer üyeler çok güzel ifade etmişler. adamın yenisi bulunur her zaman, ama kendinize olan saygınız zor kazanılan kolay kaybedilen bir şeydir, lütfen kendinize bunu yapmayın. ileride dönüp baktığınızda kendinizden utanmayın, dönün arkanızı gidin. eğer çok çok istiyorsa ona da ders olur, sizin limitlerinizi öğrenir. ama siz önce sınır koymayı öğrenmelisiniz, lütfen.

Siz her seyin farkındasınız zaten. Değerli olduğunuzun da, nasıl davranmanız gerektiğinin de... Zor olsa da her şey geçer. Bitmesinden korktukça bitme ihtimalini artırıyosunuz. Bana kalırsa kendinizi geri çekin, aramayın, mesj atmayın. Sakince düşünün. Kafanızı oyalayın başka seylerle. Kendinize zaman ayırın. Evli de değilsiniz unutrsunuz. Adam zaten umursamaz hallerde. Hiç müsait değil sanki. Bilerek yapıyo. Şımarmış. Siz üstüne gittikçe ters teper. Ayrıca da gözden çıkarın. Dönerse ne ala. Çocuklu,evli, işsiz ve kimsesiz de olabilirdiniz. Neler okuyoruz burda.

yanlis anlamayin ama sevgilinizle ilgili her konuda size zaten bir suru tavsiye veriliyor, ama vazgecmiyorsunuz bu tavrinizdan. ben simdi eski nickinizi hatirlamiyorum ama onceden farkli bir nickle anlatiyordunuz sanki bu durumlari. yani buradaki tavsiyeler artik sizde etki etmiyor.

yapmaniz gerekeni biliyorsunuz ama yapamiyorsunuz, bunun sebebi ne, neden kendinizi onun karsisinda degersiz gibi hissediyorsunuz onsuz olamayacakmis gibi hissediyorsunuz bunu bulmaya calisin. profesyonel destek gerekiyorsa onu alin yani bu sekilde cozemiyorsunuz ve kendinizi yipratiyorsunuz.

yanlis anlamayin ama sevgilinizle ilgili her konuda size zaten bir suru tavsiye veriliyor, ama vazgecmiyorsunuz bu tavrinizdan. ben simdi eski nickinizi hatirlamiyorum ama onceden farkli bir nickle anlatiyordunuz sanki bu durumlari. yani buradaki tavsiyeler artik sizde etki etmiyor.

yapmaniz gerekeni biliyorsunuz ama yapamiyorsunuz, bunun sebebi ne, neden kendinizi onun karsisinda degersiz gibi hissediyorsunuz onsuz olamayacakmis gibi hissediyorsunuz bunu bulmaya calisin. profesyonel destek gerekiyorsa onu alin yani bu sekilde cozemiyorsunuz ve kendinizi yipratiyorsunuz.
Yok başka bir nick ya da kullanıcı hesabı ile anlatmadım. Belki benzer bir durum yaşayan biri ı hatırladınız.
Farkındayım ama faaliyete dökemiyorum

Yok başka bir nick ya da kullanıcı hesabı ile anlatmadım. Belki benzer bir durum yaşayan biri ı hatırladınız.
Farkındayım ama faaliyete dökemiyorum
o hatirladigim kisinin de uzun sureli bir iliskisi vardi, sevgilisi cok sorumsuzdu, cocugun ailesinin durumu iyiydi biraz da ona guvenerek okulu falan aksatiyordu, dil ogrenmek icin yurt disina gidecekti hatta. kiz da evlenelim diye bekliyordu, muhendisti. surekli dert yaniyordu. ben sizi o zannettim hatta cok benzetiyordum. keske gorup yazsa belki ayrilmistir size yol gosterir.

dedigim gibi istediginizin ama yapamadiginizin farkindayim ve uzuldum, o yuzden keske bir sekilde destek alabilseniz. bugun bir konuda daha yazmislardi, bu kangren olan kolu kesmeniz lazim yani.

Selam herkese
Bitmek üzere diyebileceğim bir ilişkim var. Şuan sallantıda diyebilirim.
Aramız bozuk o yüzden fazla iletişime geçmiyoruz.
Arkadaşlar ben aptalım. Ve benim gözümü açmanız için yazıyorum.
Her akşam ağlama krizleri geçiriyorum. Karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi davranıyorum. O kadar pohpohladım ki adam sanırım beni cepte saniyor.
Konuşalım diyorum oyuna çağırdılar oyun oynayacağım diyor, şuan arkadaşının yanında başka bir şehire kafa dağıtmaya gitti. 1 haftadır orada ve aramız bozuk diye iletişim kurmuyor. Günaydın nasılsın ve iyi geceler üzerine kurulu bir iletişimimiz var.
Bugün konuşalım diye yazdım arkadaşımla konuşuyoruz sonra müsait olunca konuşalım dedi ve ben yine kendi kendime tribe girip ağlama krizine girdim. Aman banane deyip telefonu kenara atamıyorum.
Ben değerliyim ondan daha değerliyim. Biri yanacaksa o beni kaybettiğine yansin diyorum ama icraatte salya sümük bi haldeyim. Yaşım da küçük değil 27.
Benim gözümü açın lütfen. Bu ilişki bitmeyecekse bile benim onu bulunmaz hint kumaşı gibi gördüğüm için bitecek.
Şuan seviyorum ve tamamen ayrılık kararı veremiyorum ama karşımdaki devam etsin diye çabalamıyor. En azından bu kötü süreci tersine çevirmek istiyorum. Kaçan kovalanır mı gerçekten ? Aşırı duygusal bir insanım hemen gözüm dolar en ufak şeyde. O yüzden dirayetli durmam gerekiyor.
Bana yol gösterin lütfen. Değerli olduğumu biliyorum ama buna uygun davranamıyorum
Ilişki 5 yıllık
Kırmızı oda Nazlı:KK76:

o hatirladigim kisinin de uzun sureli bir iliskisi vardi, sevgilisi cok sorumsuzdu, cocugun ailesinin durumu iyiydi biraz da ona guvenerek okulu falan aksatiyordu, dil ogrenmek icin yurt disina gidecekti hatta. kiz da evlenelim diye bekliyordu, muhendisti. surekli dert yaniyordu. ben sizi o zannettim hatta cok benzetiyordum. keske gorup yazsa belki ayrilmistir size yol gosterir.

dedigim gibi istediginizin ama yapamadiginizin farkindayim ve uzuldum, o yuzden keske bir sekilde destek alabilseniz. bugun bir konuda daha yazmislardi, bu kangren olan kolu kesmeniz lazim yani.
O benim. Doğru kişiyi hatırladınız.

Adam gününü gün ediyor ve elinde tlf onu bekleyen bir kadın var. Adam tabi takmaz umursamaz çünkü aradığı dakika elinde tlf bekleyen bir pasif var. Hiç mi onur gurur yok be. Sevgi aşk bu değil. Kendine yazık eden zavallı modunda kadınsın ne desem boş. Kusura bakma ağır oldu ams kendine gel bir şerefsiz adam için kendini rezil etme!

Selam herkese
Her akşam ağlama krizleri geçiriyorum. Karşımdaki bulunmaz hint kumaşı gibi davranıyorum. O kadar pohpohladım ki adam sanırım beni cepte saniyor.
Konuşalım diyorum oyuna çağırdılar oyun oynayacağım diyor, şuan arkadaşının yanında başka bir şehire kafa dağıtmaya gitti. 1 haftadır orada ve aramız bozuk diye iletişim kurmuyor. Günaydın nasılsın ve iyi geceler üzerine kurulu bir iletişimimiz var.
Bugün konuşalım diye yazdım arkadaşımla konuşuyoruz sonra müsait olunca konuşalım dedi ve ben yine kendi kendime tribe girip ağlama krizine girdim. Aman banane deyip telefonu kenara atamıyorum.
Ben değerliyim ondan daha değerliyim. Biri yanacaksa o beni kaybettiğine yansin diyorum ama icraatte salya sümük bi haldeyim. Yaşım da küçük değil 27.
Benim gözümü açın lütfen. Bu ilişki bitmeyecekse bile benim onu bulunmaz hint kumaşı gibi gördüğüm için bitecek.
Şuan seviyorum ve tamamen ayrılık kararı veremiyorum ama karşımdaki devam etsin diye çabalamıyor. En azından bu kötü süreci tersine çevirmek istiyorum. Kaçan kovalanır mı gerçekten ? Aşırı duygusal bir insanım hemen gözüm dolar en ufak şeyde. O yüzden dirayetli durmam gerekiyor.
Bana yol gösterin lütfen. Değerli olduğumu biliyorum ama buna uygun davranamıyorum
Ilişki 5 yıllık
Instagramdan bikinili kız takip eden kişi dimi sevgiliniz?

O kadar yazdık canim adam belki şuan seni aldatıyor ne naneler ceviriyordur kafa dağıtma bahanesiyle kendine gel artık lütfen.
Bundan bir CACIK OLMAZ.....

Selam herkese
Ilişki 5 yıllık
Uzak duramıyorum demişsiniz zaten uzak duramayincada üzülüyorsunuz ne oluyor yani günaydın iyi akşamlar diyorda başınız göğe mi.eriyor muhattap olma merak etsin erkekler deli gibi aşık olsada kadının kacanini seviyor malesef hep bı kacar gibi durucan😁

X