Kahvaltı takımı çeyiz hazırlığı

Cok ayrıntılı olmuş teşekkür ederim öncelikle🙏🏻 Cogu eksiğimi tamamladım sayılır ama hep bir az mı acaba bir takım daha alsam mı moduna giriyorum. O yüzden özellikle sordum burda. Siz de sağolun ne sıklıkla kullandığınıza kadar yazarak bayağı iyi rehber oldunuz bana. Nevresim konusunu da 4-5 takım ile kapatmayı düşünüyorum açıkcası
Nevresim gerekiyor evet en gereksiz olanı o. Yeriniz varsa 4-5 gayet ideal olur. Bu büyük süslü olanlardan değil de günlük olanları bol almak hayat kurtarıyor çoğu zaman.

Rica ederim 🤩

Kahvaltı takımını gereksiz bulmuyorum :)
Ben bernardodan kendim yapmıştım takımımı. Çok beğendiğim floral çiçekli tabaklar kayık tabaklar vardı, 6 tane servis tabağı, 3 tane kayık tabak, kare ufak ama derin tabaklarını, çay bardaklarını (fincan almayın bence) aldım. Hem kahvaltı takımı oldu, ikram tabakları olarak da kullanırım, salata-meze için de kullanırım, kek-pasta için de :)

Klasik çay fincanlı, çaydanlıklı sadece kahvaltıya has şeyler almamak daha mantıklı.

Kahvaltı takımını gereksiz bulmuyorum :)
Ben bernardodan kendim yapmıştım takımımı. Çok beğendiğim floral çiçekli tabaklar kayık tabaklar vardı, 6 tane servis tabağı, 3 tane kayık tabak, kare ufak ama derin tabaklarını, çay bardaklarını (fincan almayın bence) aldım. Hem kahvaltı takımı oldu, ikram tabakları olarak da kullanırım, salata-meze için de kullanırım, kek-pasta için de :)

Klasik çay fincanlı, çaydanlıklı sadece kahvaltıya has şeyler almamak daha mantıklı.
Ben de öyle bişey almadım zaten, servis tabaklarımı akşam yemeğinde dahi kullanabileceğim bir şey aldım. Fincan çaydanlık vs dahil olan kahvaltı takımlarını ben de sevmiyorum. Max kullanışlı seçmeye çalısıyorum tüm aldıklarımı. Dolapta beklesinler istemiyorum

X