Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
Bu akşam toplam 816 kalori aldım.😔Çok doydum ve daha hiç bir şey yiyemedim.Sabah bir dilim yarisi evde yapılmış pizza ,bir dilim pastırma,3 yeşil zeytin ve iki küp beyaz peynir.Daha sonra Nescafe tabi şekersiz,türk kahvesi toplam 314 kalori .Akşam karışık yeşil salata,nohutlu pilav ve dana et sote 506 kalori akşam menumde.Haftalik raporlarına baktım bir güne düşen günlük kalori miktarim 993 kaloriye denk gelmiş.Kendimi çok tok hissediyorum.15 dk.eliptik yaptım.Ayrica bugün temizlik yaptığım için ev işi falan derken sanırım iyi kalori yaktım.Yatmadan bacak hareketleride yaparım.Bu hafta bitti çok şükür.

Sabahları artık sirkeli su içiyorum.Su anda her şeyi düzgün yaptığımı düşünüyorum.Yerken tartiyorum,kalorimi geçmiyorum,gergin en az 15 dk eliptik yapıyorum,aralarda bacak hareketleri yapıyorum ev işlerini hesaba katmiyorum bile.Ysni bir zahmet artık gitsin bu kilolar 😀

Günaydın canlar:62.9 geldim bu sabah.. :KK9: :halay:uzun suredir takılı kalmıştım.1.200 gr vermişim..
16 Mayıs:64.1
25 Mayıs:62.9
1 Haziran:
8 Haziran:
15 Haziran:
22 Haziran:
29 Haziran:
6 Temmuz:
15 Temmuz:
22 Temmuz:
29 Temmuz:55 :dua:
tabloma yazdım:rapci:

Kızlar ben de 51.9 um. Geçen hafta ptesi kilom kaçtı bilmiyorum ama o pazatesinden önceki cuma kilom 52.2 idi.Yani 10 günde 300 g .
Bu sonuç beni mutlu ediyor çünkü ben hedefime yakınım ve hızlı kilo vermek istemiyorum o yüzden.Ben böyle giderim haftada 300-500 g şeklinde

Kızlar ben de 51.9 um. Geçen hafta ptesi kilom kaçtı bilmiyorum ama o pazatesinden önceki cuma kilom 52.2 idi.Yani 10 günde 300 g .
Bu sonuç beni mutlu ediyor çünkü ben hedefime yakınım ve hızlı kilo vermek istemiyorum o yüzden.Ben böyle giderim haftada 300-500 g şeklinde
canım tebrik ederim.Kiloya göre yavaşlıycak bizim de kilo verme hızimız..Bu arada boyun kaç ?50 mi hedefin?

Selam kizlar ben geç uyandım kusura bakmayın.Uyanir uyanmaz kıyafetleri çıkarıp tartıldım.Fakat büyük tuvalete çıkamadım belki ondandır bilmiyorum.Kilom 67.80 geldi.Birde sanırım Spor yorgunluk falan derken vücudum da sismede olmuş olabilir.Yani dün 67.40 idim .Bugün 67.80 .Geçen hafta 68.50 idim.Yinede yaklaşık 700 gram gitmiş olsun .Yarın tekrar tartilicam çünkü tam bir hafta olmuş olucak .

fee fi fo fee fi fo ve Sudem_mmm Sudem_mmm cim bizden başka yazan da yok..ne dersiniz
Bir düzen olusturmuş oluruz hem
Burada devam edelim derseniz de kabulum cünkü birbirimize desteğimiz cok iyi bence:KK19:
Canım sorun değil burda da yazabiliriz.Ben bazen kendi gunlugumde de not alıyorum 😀Uzun süre önce başlamıştım orda zayıflama işine orayida bırakmıyorum 😀

Selam kizlar ben geç uyandım kusura bakmayın.Uyanir uyanmaz kıyafetleri çıkarıp tartıldım.Fakat büyük tuvalete çıkamadım belki ondandır bilmiyorum.Kilom 67.80 geldi.Birde sanırım Spor yorgunluk falan derken vücudum da sismede olmuş olabilir.Yani dün 67.40 idim .Bugün 67.80 .Geçen hafta 68.50 idim.Yinede yaklaşık 700 gram gitmiş olsun .Yarın tekrar tartilicam çünkü tam bir hafta olmuş olucak .
tebrikler canım:nazar::nazar::nazar:

X