Kamzn meslei doru:)))

kadınlar kulubüne yazdığımız mesleklerimiz ne kadar doğru

• evet doğru

OY: 75 83,3%
  • hayır doğru değil

OY: 8 8,9%
  • aman neyse ne

OY: 2 2,2%
  • formalite icabı:)

OY: 5 5,6%

• Ankete Katılan
    90

aynen canım katılıyorum sana neysen osun burda kimseye tahsiline gore madalya takmıyolar :bbo:

bende lise mezunuyum ama her işe zıplıyorum egitimini alıyorum ama velakin 2 senedir hiç birini yapamıyorum ... tayin dolayısıyla artık batıda inş :ecrin_bebek:

ben genede sertifika koleksiyonuma devam edim ne olur ne olmaz kaydirigubbakcemile3

onemli olan yuksek okul bitirmek degil bence bi şekilde kendini geliştirebilmek ...

ne demiş guzel atalarımız okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır kaydirigubbakcemile3

( sozum meclisten dışarı kızlar ustune alınmasın kimse ) opuyorumnanaktan

açıkçası o kadar güzel meslekler var ki seçeneklerde hangini seçeyim bilemedim
e napim bi baltaya sap olamayınce gamyoncuiremsu

ben bay bayan kuafförüyüm
güzzelik uzmani diye seyetirmisdim kuafför olmayinca :)
ama ii oldu hatirlatdigin
ev hanimiyim calismiyorum
ben bunu ilk üye oldugumda kaydetdim öylede kamis
hic aklima gelmediydi kiz senin topigi görene kadar :)

akannehirsen hangi birini yazacan maşallah yapmadığın meslek kalmamışşutarafagitti
açıkçası o kadar güzel meslekler var ki seçeneklerde hangini seçeyim bilemedim
e napim bi baltaya sap olamayınce gamyoncuiremsu

:1hug: :1hug: :1hug:

benimki dogru -tatlicadiarzu-
yerimseniben yerimseniben yerimsenibenkaydirigubbakcemile3

sositososito sositososito sositososito zemuszemusçok kötüyüm dimi:jeyyar:

doğru sayılır takı tasarımcısıyım ama çalışmıyorum:CüvCüv:
olsun canım sonuçta mesleğinvereliniortak

canım okumak güzel bişey elinden geleni yapıyorsun sen.alkisalkisalkis o imkanı çok arayıp bulamayan var.mesela ben:sinifsinif:eğitim durumuda dediğin gibiyerimseniben

durdurun artık ilaydayı akannehir bu ne ya maşallah sana kuzum oku anacım en güzelini yapıyorsun hangi ara yaptın bunları böyle opuyorumnanaktan

ilkokul 1 e amcam okulun müdürü diye bende abimde 5 yaşında başladık...abim şuan 31 yaşında benden 4 yaş büyük ve doçent...
16 yaşında ilk sınava girdim ve 23 yaşında ikincisine ve bu yıl yani 27 yaşında işletmeye başlıyorum...
30 dan sonrada iş hayatını düşünüyorum...yaşadığım şehirlerde ilgili bölümlerin fakülteleri hiç denk gelmediği için yüksek lisansıda taşınacağım şehirde yapacağım,allah izin verirse...
ama hukuk içimde uhtedir,umarım oda nasip olur...

benim de doğru...burda mesleğini yanlış yazınca ne değişir ki hayatında birinin anlamış değilim...

işallah canım allah nasip etsin..:Saruboceq:

benim ki de doğru ama eksik ..

hem fotocuyum ,
hem modelım ,
hem öğrenciyim ,
güzellik uzmanıyım,
hem de ev hanımıyım kaydirigubbakcemile3

bunların hepsını de sırasıyla yazmıstım o bölüme :))
en son en cok yaptıgım ıste kaldı :)

benimkide doğru öğretmenim kaydirigubbakcemile3 eğitimci yanikaydirigubbakcemile3 ama ben bir kaç kez rastladım öğretmen veya eğitimci olmadığı halde eğitimci yazanı ( nerden anladın diyeceksiniz konu açtığında belli ev hanımı çünki ben çalışmıyorum ki diye konunun içinde geçmişti yine birisi konu açmıştı çalıştığım yer diye bahsediyor okul ve öğretmenlerin olmadığı bir iş yeri olduğu çok belliydi)sonra düzeltmişlerdi amasengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…