Karaca mı bir daha ASLA!!!

böyle olaylar yüzünden alışveriş yapmaya iğrenir hale geldim. reziller. bu konudan benim de ağzım çok yandı

Evet bir çoğu aynı. PArayı aldıktan sonra olay bitiyor.
Yine de Şikayet Var sitesine yaptığım bir kaç şikayetten olumlu sonuç aldım. Denemeye değer.

karacadan porselen takımı çatal kaşık yütakımı vs almayacaksın
çünkü karaca ne porselenci, ne de çelikci
karacadan sadece tencere tava alıcan
örnek, bio granit takımı

Karaca ya mail de attım daha geri dönüş yapan yok biz sizi arayacağız diye oyalayıp duruyolar. Aldığım zaman iyi diye en iyisi olsun diye almıştım hiç bir şeyin ucuzuna kaçmadan ama gelin görün ki tavalarım bile ilk kullanımdan sonra yapışmaz olan tava bırakın yapışmamayı yemeği çıkarmak bile zor öyle yapışıp kalıyor

Merhaba hanımlar. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyordum. Bu benim için büyük bir dert olduğundan üye olup sizden fikir almak istedim.
Şu meşhur karaca dan 2013 yılında çeyiz için porselen takımı aldım. Porselenleri yaklaşık 3-4 ay kullandıktan sonra desenlerinde soyulmalar başladı. Bunun için aldığım yere götürüp garantiye verdim ve maalesef bu arada faturamı kaybettim. Bir sorun olmayacağını söylediler. Verdikten 2 ay sonra bana ürünün hatalı olduğunu ve komple sete değişim kararı çıktığı söylendi. Bende başka bir ilde olduğum için seti kargolayıp gönderdim.
Aradan yaklaşık 2 ay daha geçti tabii ben bu arada sürekli telefonla iletişim kurmaya çalışıyorum yenisi ne zaman elime ulaşır diye ve bana eski takımımı kırılmış ve eksik bir biçimde geri gönderdiler. Arayıp durumu bildirdim ve oradaki elemanların yanlış yaptıklarını ve porselenleri geri göndermemi söylediler. Ertesi gü aynı porselenleri geri gönderdim. Aradan 1 ay geçti kavga ede ede yeni porselenlerimi gönderdiler şükür. Fakat aynı model farklı rengi.
İçinde kırık parçalar olduğunu bildirdim bana o mağazanın müdürü olacak insan(hep onunla iletişimdeydim) kırık parçaların resimlerini çekip gönderin yenilerini isteyip size gönderelim dedi ve ben çekip gönderdim. Aradan 1 ay geçti o ile gittim mağazaya uğradım ve o müdürün oradan başka bir mağazaya gönderildiğini ve benim parçalarımı talep etmediğini söylediler ve benim gittiğim gün parçalar sipariş ettiler. Aradan 1 ay geçmesine rağmen hala parçalarım gelmedi.
Sizce ben ne yapmalıyım 9 10 aydır bununla uğraşıyorum ve çok sıkıldım. Uzun oldu hakkınızı helal edin sevgili kk hanımları.

Aynen ya ben de bu porselenlerin kötü olduğunu bir arkadaşımdan duymuştum o yüzden emsan almıştım tabak kaşık tencere setimi çok memnunum. Karaca nın reklami fln iyi yapılıyor ya izlenimi iyi.

Ha bir de konusu açılmışken ben de bir kere Karaca home web sayfasından alışveriş yaptım nevresim takımı almıştım o zaman nişanlıydım. Gelmedi fln aradım stokta yokmuş ürün ellerinde kalmamış. E dedim ürün yok madem neden satıyonuz. Paramı geri gönderin. Parayı geri alabilmek için 2 3 ay uğraştım defalarca şikayet var. com a yazdım. banka kartlarımı fln takip ettim aylar sonra yattı. Karaca çizdiği güzel izlenimi haketmeyen bir firma ne yazık ki.

Aynen katılıyorum size reklamlarında o kadar güzel gösteriyorlar ki insan kanıp alabiliyor ama kullandıktan sonra ne kadar hata yaptığımı farkettim ve bana yeni ürünü zar zor gönderdiklerinde bunun garantisi yeni başlayacak mı diye sordum kesinlikle yeni olmayacağını söylediler

Merhaba hanımlar. Bu siteyi uzun zamandır takip ediyordum. Bu benim için büyük bir dert olduğundan üye olup sizden fikir almak istedim.
Şu meşhur karaca dan 2013 yılında çeyiz için porselen takımı aldım. Porselenleri yaklaşık 3-4 ay kullandıktan sonra desenlerinde soyulmalar başladı. Bunun için aldığım yere götürüp garantiye verdim ve maalesef bu arada faturamı kaybettim. Bir sorun olmayacağını söylediler. Verdikten 2 ay sonra bana ürünün hatalı olduğunu ve komple sete değişim kararı çıktığı söylendi. Bende başka bir ilde olduğum için seti kargolayıp gönderdim.
Aradan yaklaşık 2 ay daha geçti tabii ben bu arada sürekli telefonla iletişim kurmaya çalışıyorum yenisi ne zaman elime ulaşır diye ve bana eski takımımı kırılmış ve eksik bir biçimde geri gönderdiler. Arayıp durumu bildirdim ve oradaki elemanların yanlış yaptıklarını ve porselenleri geri göndermemi söylediler. Ertesi gü aynı porselenleri geri gönderdim. Aradan 1 ay geçti kavga ede ede yeni porselenlerimi gönderdiler şükür. Fakat aynı model farklı rengi.
İçinde kırık parçalar olduğunu bildirdim bana o mağazanın müdürü olacak insan(hep onunla iletişimdeydim) kırık parçaların resimlerini çekip gönderin yenilerini isteyip size gönderelim dedi ve ben çekip gönderdim. Aradan 1 ay geçti o ile gittim mağazaya uğradım ve o müdürün oradan başka bir mağazaya gönderildiğini ve benim parçalarımı talep etmediğini söylediler ve benim gittiğim gün parçalar sipariş ettiler. Aradan 1 ay geçmesine rağmen hala parçalarım gelmedi.
Sizce ben ne yapmalıyım 9 10 aydır bununla uğraşıyorum ve çok sıkıldım. Uzun oldu hakkınızı helal edin sevgili kk hanımları.

Ben de Nişanlılıyken yemek takımı kasık çatal takımı kahvaltı seti falan hep ordan almıştım özellikle Çeyiz satan mağazalardan değil bayisinden aldım sorun yaşamamak için....

daha düğüne vardı ben sonra alırım dedim satan adam şimdi alın çok uygun beğenmezseniz kutusunu açmadan getirin ne zaman isterseniz değiştiririz parcasi kirilsin ucretsiz veririz bilmem ne dediler yani tam bir satıcı ayağı yaptılar....

Ben de acemiliğime geldi tamam dedim aldım çok değil 3-4 ay sonra gittik mudur ve bütün çalışanlar değişmiş yok böyle birşey mümkün değil dediler

Tepem attı tabi ki nasıl yok dedim fatura elimde daha 6 ay bile geçmemiş dedim bana böyle böyle dedi elemanınız dedim

O elemanlar satış yapabilmek için öyle demişler dedi onlar yüzünden mağaza birsürü şikayet aldı işten atıldı onlar da dedi....

Olan bana oldu tabi degistiremedim ayrıca çaydanligi da berbat çıktı 2 kere kullandım paslandi bir daha hiç yanından geçmedim Karaca nin

Aslina bakarsaniz olayi temelinde yapmalari gerekeni yapmislar fakat insanlarin is ahlaki olmadigindan ve islerini duzgun yapmadiklarinda sizin olayiniz 10 ay suruncemede kalmis. Verilmeyen siparis yanlis gonderilen kargo, emniyetli yollanmayan paket derken ozru kabahatinden beter hale gelmis adamlarin. Aslinda tek yapacaklari sey en hizli sekilde yenisini siparis edip guvenli bir kargo ile size yollamalariydi, sayet o rengi yoksada size bildirip istedigini baska bir renk yada modeller degistirmeleriydi. Bana kalirsa tamamen o mudurun neceriksizligi ve umursamazligi yuzunden olmus ama yanina kalmamali gerekirse genel mudurluge kadar sikayet edin o adami, sikayet var a yazin ve burasi gibi sosyal mecralarda duruyun ki insanlarin parasini alip dogru hizmet vermemek ne demek gorsunler.

karacanın hiçbir ürününü beğenmiyorum nişanlıyken çok araştırmıştım bu markaları. bende asla esse almam patates yemeğini yakan 125 liralık kıytırık tavaları için müşteri hatası demişlerdi. kaç yıllık ev hanımı annem patates yemeği nasıl yanar

Karaca' nın Cookplus ürünleri çok kalitesiz bunu da yazayım mağzadaki cazip fiyatlara kanıp kimse almasın.

Bende takımlarımı karacadan aldım ama bende aksine çok memnun kaldım. Takımın parçalarını sürekli kırdığım için :KK53: kırık parçaları götürdüğümde ücretsiz olarak yenilediler. Bende o yüzden sürekli övüyordum orda burda belki on kere kırmışımdır adamlar beni biliyorlardı artık :KK53: Kötü bir mağazasına denk geldiysen belki onunla alakası olabilir.
Şikayet var a yaz bencede

Karaca ben de asla önermem Allahtan büyük bi set değilde günlük kullanmaya yemek takımı almıştım daha da tövbe

şikayetvar.com a yazınca firma hemen dönüş yapıyor .

karaca nın mutfak ürünlerinde sorun yaşayan çok duydum bende :KK14:

Şikayet var a da yazdım bakalım ne zaman dönüş yapacaklar o kadar çok uğraştım ki burada anlatsam roman olur ilk götürdüğümde resmen dalga geçer gibi sizin hatanızdı dediler makina da en hassas programda yıkanması gerekiyormuş(muş) tabi ürün incelemeye gittiğinde fabrika hatası olduğu anlaşıldı tabi ben bunları öğrenmek için sürekli mağazayı aramak durumunda kaldım biz sizi arayıp bilgi vereceğiz diyip kesinlikle aramıyorlar harcadığım dakikaların haddi hesabı yok insanı oyalamaktan başka yaptıkları hiç bir şey yok o müdürden de şikayetçi olacağım zaten kesinlikle...

Bilemedim işte iyi diye nerdeyse hepsini ordan aldım ama ağzımın payını da çok güzel bir şekilde aldım...

Ben karacanın nevresim takımlarından hiç memnun kalmadım renkli olan soldu iplikler çıktı düğüm düğüm hemen değiştirdiler bide pamuk saten almıştım düzgün bişey olsun diye heleki complete mi neydi adı yatak örtüsü berbat yatağın üzerine örtünce kenarları havada duruyo onlara sinirlenip gittim cotton house yatak örtüsü aldım çok memnunum bir daha karacanın ev tekstilimi asla almam.

Faturanız olmadan, resmi yollardan şikayet edemezsiniz. Ancak Karaca' nın artık yeni gelen müdürüyle halledebilirsiniz gibi geliyor.

İyi yine, fatura yok diye, hiç değişim de yapmayabilirlerdi.

Faturanız olmadan, resmi yollardan şikayet edemezsiniz. Ancak Karaca' nın artık yeni gelen müdürüyle halledebilirsiniz gibi geliyor.

İyi yine, fatura yok diye, hiç değişim de yapmayabilirlerdi.
Şöyle bir durum var toplu alışveriş yapmıştım ve bana iki fatura kestiler o gün o 2 faturadan işte bu porselen takımının yazdığı kayboldu ama diğeri duruyor o yüzden görünüyordu kredi kartı slipleri de durduğu için sorun yapmadılar bi onda sorun olmadı zaten

X