Karar verememek ,stres sıkıntı

O destekliyor ama kendi ailem stresli bir iş hiç bulaşma çalışmayla yönetmek farklı diyorlar

Yani sen bilirsin konu sahibesi ama geliri çok olan işlerin hepsi stresli. Stressiz işyeri sahipliği zaten yok. ben olsam araştırıp girerdim öylece, ayağına iş sahibi olmak gelmiş. hayatboyu ücretli çalışan olarak - hele de öğretmensen ne uzalır ne kısalırsın. Borç veya yasal problem yoksa ben olsam hiç düşünmeden girerdim. Ama gönlün yoksa, ben stresi kaldıramam dersen hi. girme tabi.

Yani sen bilirsin konu sahibesi ama geliri çok olan işlerin hepsi stresli. Stressiz işyeri sahipliği zaten yok. ben olsam araştırıp girerdim öylece, ayağına iş sahibi olmak gelmiş. hayatboyu ücretli çalışan olarak - hele de öğretmensen ne uzalır ne kısalırsın. Borç veya yasal problem yoksa ben olsam hiç düşünmeden girerdim. Ama gönlün yoksa, ben stresi kaldıramam dersen hi. girme tabi.
Gönlüm var istiyorum ama tabi heyecanım ve korkularımda var az birikmişi peşinat vericem hani işin başına geçince her şey farklı mı olur yürür mü insan ister istemez panik oluyor

Ya bana biraz garip geldi. Yani aylik 90 bin kar getiren yeri neden 400 bine devretsin ki. Yasi da genc 45 yasinda.
Bilmiyorum ince eleyip sık dokuyun derim.

Ya bana biraz garip geldi. Yani aylik 90 bin kar getiren yeri neden 400 bine devretsin ki. Yasi da genc 45 yasinda.
Bilmiyorum ince eleyip sık dokuyun derim.
Çok yoruldum artık diyor birde bu son bir ayda bir öğrencinin ayağı kırıldı düştü oyun parkından morali baya bozuldu

X