Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

807373 | Soran : gamze-398469 | Soru Grup : Genel
Soru : Merhabalar Canan Hanim,
Saygilar sevgiler.Bu size 4.cu kez yazisim benden biktiniz ama.size belirtmek istiyorumki 3.hafta o kilo kaybi oldugunuz soylemistim.ama size 3.yazisimdan hemen ertesi gun tartilmistim.75.60 dan 74.40 inmisim cok sevindeim ama 4 haftada 1 kilo cok az kaldi.sionucta cok az yiyorum 4 saat ararliklr la yiyorum.meyve yemiyorum.oysa ki meyveyi cok severim.birde ben hic ekmek ,tatli beyaz un tamamen hayatimdqn cikardim.yemek miktarlarinizi cok azyiyoru.acaba ondanmi kilo veremiyorum ara ogun yemoiyorum ogunlerim arasi 4 saatten az olmuyor.bu hafta basinda tekrar tardildim yani 6 gun sonra ama dehsete dustum.76.60 olmusum bu nasil sizce normalmi..ayrica ilaclarimi beloc ve prozac gun asiri iciyorum.ben cok azimliyim ama azmim kirilmaya basladi.bana yardimci olun yalvaririm.bu gece birazda panik atatk gecirdim.ayrica tansiyon aleti ictigim gun basim agriyor.bende tansiyonumu olctum 11-6 sasirdim bana cok dusuk basimin ondan agridgini dusundum..sizce de olabilirmu?
26.10.2011 01?00 tarihinde sorulmuştur.

--------------------------------------------------------------------------------

Prof. Dr. M Canan Efendigil KARATAY tarafından cevaplanmıştır.
Cevap :

ÇOOOOOOOOOOOK az yerseniz kilo tabii ki veremezsiniz. Sağlıklı yiyecekleri doyuncaya kadar yemelisiniz!!!! Yol yürümelisiniz.

Herkesin kilo verme hızı değişiktir...Kendinizi kimseyle de kıyaslamayın...

ayda şukadar gibi ölçülere de aldırmayın. Önce dinçleşmeniz ve enerji kazanmanız önemli....Az mı verdim? çok mu verdim sarmalına kafanızı sakın ama sakın haaaaa takmayın, lütfen!!! Bol yemel,isiniz, doğru olanları. Kitabı iyi okumalı ve anlamalısınız.

Prof. Dr. M Canana Efendigil Karatay

ellerine saglık tatlım arkadaslar hepınızı tebrık edıyorum.azimle işeyen duvarı deler hesabı durmak yok yola devam

aynen dedıgın gıbı tatlım evdeyapamıyorum bırsuru aletım var aklına ne gelırse

gecmiş olsun canım üzüldüm valla haklısın ki bende steresten yiyen bi tipim insaallah en kısa zamanda işleriniz yola girer özlemde biter inşallah

Burçinciğim geçmiş olsun geçen ay bize de hırsız girdi benim de yeni lcd tv'm ve foto mak. aldı gitti şerefziler

Geçmiş olsun canım .banada geçen sene girdi.en kötüsü 10 yıllık evliliğimin alyansları gitti.
((

Burçin çok geçmiş olsun her şey üst üste gelmiş ama bir bitki çayı yap otur şöyle rahatlamaya çalış, bütün hastalıklar stresten geliyor unutma ..

Burçincim çok geçmiş olsun canım :105:

iyi akşamlar kızlarr.
ççoooooooooooook özledim sizleriiiiiiiiiiiiiiiiii
bizimkiler interneti kestirmişler. gelemedim hiçç.
tartılamadım da baskül bozuk olunca. bizimkiler beni görünce çok şaşırdılar. çok güzel olmuşsun dedilerrrr
nişanlımın annesi hediye getirmiş eşofman takımı falan. büyük beden. geri gönderdim. 38 beden alın dedimm
kot pantolonda 28 e, kumaşta 38 e düşmüşümmm kızlarr. alışverişimi yaptımmmm. pantolonlar çok büyük geliyordu daa
haftaya pazartesi geliyorumm inşallah.
pazartesileri mi tartılıyoruzz artıkk. son durumdan heberim yok. en son geçen hafta cuma göndermiştim bildirimimi.
valla kızlar kendimi tutmaya çalışıyorum yememek için.
inşallah kilo almamışımdır.:26::26::26:

hoşgeldın tatlım ne mutlu sana .almamışsındır ya

Canımm bizde seni seviyoruz aile gibi olduk gerçekten en büyük karatay kardeşliği :)

Hoşgeldin canım artık pazartesi bildirimler ay insan nasıl keyifleniyor biri ayy nasıl zayıflamışsın dediğinde dimi cicişlerini güle güle giy :)

Harikasın idealistcim ne güzel iltifatlar almışsın maşallah sana ..
Aman bak bu motivenin üstüne çok kaçırma sonra benim gibi uğraşırsın vermek için.
Şöyle güzel bir özlem gider eğlen de gel ..

hoşgeldın tatlım ne mutlu sana .almamışsındır ya

hoşbuldum tatlım
komşudan giriyorum nete 1 hafta daha böyle idare etmeye çalışacağım sizsizz:26:
yaa ne bilimm korkuyomm tartılamadım bi de onun da etkisi oluyorrr.
haftaya pazartesi tartılacağım. merakla bekliyorum o günü..
neyse çokk öpüyorum şekerim iyi akşamlarrrr....

canım benim sağoll
inşallah almamışımdır. almışsam da çok almamışımdır inşallah
iyi akşamlar çok öpüyorum masalcım.

tebrıkler tatlım,ben de 32 beden kot A gırdım(42 beden demek) dunyalar benım oldu ya

Menü
Bildirim
Kalkınca:

1.öğüneynirli 2 yumurtalı omlet,9 zeytin,2 incir,1 cay bard ceviz,şekersiz ıhlamur

2. Öğün:1 tabak kuru fasulye,4 kaşık bulgur pilavı

3. Öğün:1 porsiyon pırasa 1 kase yoğurt,1 avuç fıstık ve 5 tane kestane

Sıvı:2 litre su

Spor:45 dakika pilates

beni niye listeye almadınız...
Canım 2 hafta bıldırım yapman lazım sonra lısteye gırıyorsunuz.Bır de edıtor Saphıra ya ozel mesaj atman lazım,lıste yapacagına daır,bırıncı sayfada lıste yApacaklar lıstesıne gırmen lazım sanırım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…