Karşı komşu ders anlatmamı istedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de konuyu okudukca online sınava konu sahibinin sokmak için ayak yaptıklarına emin oldum zaten :halay: :halay:
Bu sene sınavlari kalabalık çözmek moda yani...
Son aylarda Arap bir sevgilim vardı, iş arkadaşım da açıktan ilahiyat okuyor, arapça sınavı için benim çocuk yardım eder diye düşünmüştüm ben. Sonuçta online sınav, arapça da daha giriş dersi, fotosunu çekeriz, arkadaşımın yapamadığı soruda,yardim eder diye düşünmüştüm. Ama sınav günü biz çocukla çoktan yolları ayırmıştık. Kizcağız da bana kaldı. Benim de sadece flört edecek kadar arapcam var🤪🤪 'Kün diyor bak, kün taksim,Taksim'de demek, demek ki kün de da anlamına geliyor...hmm cevap C' falan, yardımcı oldum. Bazen Google'a yazdim
Sonuç ; 20 almış 🤪🤪
Ben de adamın emin olduğu sorularda adamın kafasını karıstırıp yanlıs sıkkı isratlemesine neden olurum kesin :KK70: en iyisi hic bulasmamak

Onun sonu online sınavda yardımcı olabilir misiniz olur diyeyim size

Psikolojiye giriş dersini içindekileri okusa bile yapabilir ki açıköğretim seviyesindeki dersi

Sinav icin yardim ayagina diyordur ders anlatir misini ahhaha size geldiklerinde ben konulara baktim anlatmaya dayali degil ezbere,okumaya dayaliymiş demekki kitaba bakmadan benden rica etmissiniz diye bozuver biraz 😅 hic çalismadim sen oturur okursun artik dersin bir çay ikram eder yollarsin. Bu çakallik sinav zamani yardimci ol bari hocama döner yüz vermeyin 😅

Sinav icin yardim ayagina diyordur ders anlatir misini ahhaha size geldiklerinde ben konulara baktim anlatmaya dayali degil ezbere,okumaya dayaliymiş demekki kitaba bakmadan benden rica etmissiniz diye bozuver biraz 😅 hic çalismadim sen oturur okursun artik dersin bir çay ikram eder yollarsin. Bu çakallik sinav zamani yardimci ol bari hocama döner yüz vermeyin 😅
Yarın kapısına gidip konusacam. Yardımcı olacağım bir yer yok ki gerçekten. Olsa elimden geldiğince yardımcı olurdum. Eğer online sınav icin söyledilerse yazık gercekten

Stres yaptım ben resmen. Yarın konusacam. Çünkü gercekten konuları hatırlamııyorum

Kendinizi alta alarak konuşmayın sakın. Ya biz o gün kağıda konuştuk ama çok uygun olmayacak pandemi sebebiyle, hem de sözel bir ders kendisi ezberlemeli. çıkmış sorulara baksın aklı takılırsa açıklarım gibi bir şey söylehip geçin.

Kendinizi alta alarak konuşmayın sakın. Ya biz o gün kağıda konuştuk ama çok uygun olmayacak pandemi sebebiyle, hem de sözel bir ders kendisi ezberlemeli. çıkmış sorulara baksın aklı takılırsa açıklarım gibi bir şey söylehip geçin.
Aynen öyle yapacağım. Yani oturup konulara calısmam lazım. Adamlar isin kolayına kacıyor

Ay suan cok pismanım. Yani okunsa anlasılcak bir ders. Anlamadım ki. Demek ki bakmadı derslere. Bazısı kolaya kacıyor iste. Bir de adama anlatacam hadi kadın olsa neyse. Yanına oturur anlatırsın simdi nasıl anlatacam bilmiyorum
Olay ders anlatmaniz degildir. Bu aralar sinav var siz sinava girecek olmayasınız. Sinavda yaninda sorulari cevaplaman icin

Yalnız ders anlatacağım küçük bir cocuk değil, 35 yaşından büyük bir adam. Sohbet ederek de anlatamam ki adama. Çocuk olsa anlatırsın. Sınav için çalışacak ya da sınav esnasında yardımcı olmamı isteyecek. Ben bu riski alamam
35 yasindaki adam s8nav çalışmayacaktir. Size sinav yaptıracaktir. Banada cok geliyor çünkü gecen biri sinav anında soru resmi atti. Biri yaziyor isletme anlıyormuyum diye dedim niye sinav var dediler. Asla dedim bana göre etik değil yapamam.

eee @umuthepvardirr konuştunuz mu komşu ile
Evet. Kadın kendi de sınıf öğretmeniymis. Ben de o dersi gördüm ama üstünden uzun zaman geçti, ben de unuttum dedi. o da benim gibi 2014 mezunuymus. Ben de o yıllarda mezun oldum dedim. Ben sizi yeni mezun oldunuz sandım, o yüzden yardımcı olur musun demistim, zaten ben çalısıyorum suan esime yardımcı olmak icin biz sizi rahatsız etmeyelim diye konusmustuk esimle dedi.

ÖYle yapacaklarmıs :KK70:
Ben alistigim icin bu aralar. Gecen biri yapamadığım sorulari sana atayim çalışırken dedi tamam dedim. Bana bir soru atti o an online sinav dedim yuh. Birkac cevapladım baktim tum sorulari atmaya başladı. Oraları yaparsin artik dedim kapattım. Ayip yani. Sizede ayni sey olacakti baksana. Iyi cozmuşsünuz sevindim. Gözünüz aydin

Ayrıca pazar geliriz nedir ya? Gel bize bizde anlat demesi lazım. Sen ortam sağlayacaksın. Adamların pazar gününe işi gücü planı var belki.

Dogru duzgun samimiyetinizin bile olmadigi bir komsuya ders calistirmak icin strese girmek de ne bileyim, bir an once hayir demeyi ogrenmelisiniz. Hele ki su pandemi doneminde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X