Karşıma Hep Evli Erkeklerin Çıkması Hayatımın Sınavı Mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu lafı söyleyen bir kişi iki kişi
Ben yıllardır bu durumla karşılaşıyorum çok küçük yaslarimdada bu tarz şeylerle karşılaştım ve kimseyle seviyesiz bi konuşmam yada yakın bi konuşmam olmadi ben burda örnekler yazacaktım fakat konuyu uzatmayıp kısa kesmek istedim

Yoksa tüm evliler için bunu söylemiyorum ama nedense kimse bunu yakıştırıyor
Bi kız arkadaşım kendisi inşaat mühendisi ve erkeklerin olduğu ortamda erkeklerin açık açık eşlerini aldattiklarini övünerek anlattıklarını hatta içlerinde ben kendisinin maddi ihtiyaçlarını karşılıyorum ve karında bunu sorun etmiyor diye çirkin şekilde konuşanlar var ama nedense suçlu karısını aldatan nikah masasında kendisine iyi günde kötü günde diye söz veren kocaları degil iyi yada kötü niyetli tanımadığı kadinlar oluyor

Çünkü o erkekler sütten çıkma ak kaşık yada karşımıza çıktıklarında ilk olarak ben söylese ş....z biriyim diyorlarsa biz mi ayağımızı denk almiyoruz
Ben hatayı sizde bulmamıştım ama karşılaştığınız herkes böyle düşünüyorsa o zaman kendinize bakmanız gerekebilir.
Yine yanlış bir sinyal veriyorsunuz demek istemiyorum konuda çok detay olmadığından ama çevrenizin profili, muhattap olduğunuz insanlar vs. bunları yaşamanızda etkili olabilir.

Çok iyi niyetli bir genç kız olduğunuz izlenimi mi oluşturuyorsunuz acaba?? Hani çok temiz kapli olup karşı tarafın çeşitli niyetlerini anlayamayacak ve kendini kaptıracak şekilde??

Konu sahibi hanımın evlenmeyi düşünmemesi çok normal ama bunu hemen açmamanızı tavsiye ederim karşınızdaki partnere.Ve yüzyüze görüşün mümkünse mesajla yapılan iletişimler sağlıklı olmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X