Kasım Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacak Olanlar

Sağda 5 yumurta gelişti solda yok biraz da bu beni stres ediyor inşallah kaliteli olur hepsi döllense süper olacak rahatlıcam az
Tahin dinlendirme yada taze transfer hakkında ne diyor doktorlarınız arkadaşlar bilgisi olan var Mıdır

Sağda 5 yumurta gelişti solda yok biraz da bu beni stres ediyor inşallah kaliteli olur hepsi döllense süper olacak rahatlıcam az
Tahin dinlendirme yada taze transfer hakkında ne diyor doktorlarınız arkadaşlar bilgisi olan var Mıdır
Canınızı sıkmayın bu işler biraz şans meselesi tek embriyo ile hamile kalanda var en kaliteli embriyo ile negatif görende Allah yardımcımız olsun hepimizin 🤲🏻💐

Yok ben genetik istemedim...embriyo basi 300 dolarmis🙈🥺
Bir de esime bana genetik test yapildi 1 de saglikli doğumun olunca doktor da pek gerek gormedi..görseydi de valla yaptiramazdim🙈🙈 ne cok pahali
Ben gönderdim kayıplar olunca. Bizimde normal genetikler ama yinede deneyelim dedik baya para gidiyor. 3 tane gonderdim sadece 6.gun embriyosu benmkiler biyopsi alınacağı için bekletceklerini soylemişlerdi. Benm hepsi 6.gun embriyoların.

Ben gönderdim kayıplar olunca. Bizimde normal genetikler ama yinede deneyelim dedik baya para gidiyor. 3 tane gonderdim sadece 6.gun embriyosu benmkiler biyopsi alınacağı için bekletceklerini soylemişlerdi. Benm hepsi 6.gun embriyoların.
Anladim canim insallah saglikli haberlri gelir...kac embriyon var 3 mu...yoksa 3.unu mu gonderdin geride baska var mi

X