Kayinbabanin manyak karısı

Esiniz size ne hakla "ses cikartmayacaksin" diyor? Orda tek basina yasamiyor pasam. Üstelik bütün isler misafirde genelde kadina bakar. Yoksa yemekleri temizligi o mu yapiyor?

Hatırladım ben sizi, bu densiz küçük kayınvalide için konu açmıştınız

Niye söz verdiniz eşinize? Eviniz küçük, çocuklar var, sadece bu kadın için demiyorum ama zaruri olmadıkça aynı şehirde yaşadığınız halde kalmayı kabul etmemeniz lazım. Birde mutfak yokken ağırlamışsınız o kadar insanı. Görüşmediğiniz, sevmediğiniz birini niye evinize kabul ediyorsunuz?

Siz sınırlarınızı zorlayarak misafir ağırlarsanız günlerce karşınızdaki kim olursa olsun sizi düşünmez. Daha önce yaptı yine yapar, der. Eşiniz de anlayış göstermez.

İş sizde bitiyor. Arayın kadını müsait değilim, gelmeyin deyin. Eşinizede söyleyin, ben aynı şehirdeki insanları kalmalı şekilde istemiyorum, deyin.

Hayatta yatılı misafir için söz vermem eşime ve almam da zaten virüs çoğalmış korona olmasada almam sevmiyorum misafir yatılı haftalarca kalsın. Bir de bebeğim var kaynananın çocuğu ne gerek var. Eşiniz de babasıyla görüşmüyor da üvey kaynanayı niye iki de bir de kabul ediyor anlamıyorum

Geldiğinde eşiniz ağırlasın o zaman.
İşinden falan izin alsın kadını ağırlasın.
Madem o kadar hevesli.

eşinize söz verdiyseniz gelsin. sizde alın bebeğinizi kedinizi ailenize gidin başbaşa ne halleri varsa görsünler

Eşinize niye söz verdiniz ki?
Üvey kayınvalideyi ağırlamak istemiyorsanız, istemiyorsunuzdur. Mecburiyetiniz yok.
Eğer illa gelecekler diyorsa eşiniz, geldiklerinde önüne yemek koymayın derim. İlgilenmeyin kısacası.
Hem kayınpederle küsken ne diye size gelip kalıyor ya? Kocanın küs olduğu oğlunun evinde ne işin var diye sorarlar. Çok saçma değil mi?

Aynen kadin mal

Gerçekten ben de okuyunca bunu düşündüm. Ben banyoda bulaşık yıkayarak kendimi ağırlamam evimde. Bu nasil bir yaşam sevinci, hayretler icerisindeyim

Şimdi herşeyden önemlisi, kadının 3 yaşındaki çocuğunun sizin bebeğe zarar vereceğini mi düşünüyorsunuz? Çünkü sürekli başında beklemem gerek demişsiniz, tamam zaten ortamda başka çocuk varken bebeğinizin üzerinden gözünüzü ayırmayın çocuk bu. Ama bunu özellikle söylediğiniz için çocuğun vurma vs huyu var mı? Asla gözünüzden ayırmayın öyleyse annesine de sert tepki verin çocuk böyle birşeye kalkışırsa.

eşinizin sürekli eve yatılı misafir getirmeye çalışması da ayrı bir olay. ne de olsa yatak açıp, yemek yapan, tüm gün o işteyken ilgilenen sensin. fakat istemediğin için kavga çıkaran yine o. valla kusura bakmasın, aynı şeyi yaşasam bende istemem. kimseye gelip kalmak istiyor diye kaldığı süre boyunca hizmet etmek zorunda değilim.

Yuvarlanmalı bi şey hahaha güldüm

ay engelle geç ya manyak mı ne?! Çok basit eşine diyeceksin ki annen görüşmemi istemiyor annene ayıp olur vs

Binkeresinde çocuğun kafasını kendine çevirmeye çalışıyordu 40 günlükken bebeğini da çocuk bilmiyo tabi ondan sonuçta yine korumak bakmak lazim

Sizin konularınızı hatırlıyorum, en başından beri kadının sürekli arayıp gelip kalması sizi rahatsız ediyordu belli ki bunca yıl sonra bile değişen hiçbir şey olmamış kadın hala inatla gelip kalmaya devam ediyor. Öz kv deniz de sürekli eşinizden para isteyip duruyordu, dükkanı filan vardı onunla durumlar nasıl?

Ara açıkça gelmeyin müsait değilim de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…