Kayınvalidem 1 ay bizde kalacak

kadinlarmatinesi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
545
785
merhaba kızlar, dert değil de genel bir konu açmak istedim. 1 senelik evliyim kayınvalidem bize kalmaya gelecek 1 ay kadar. aramız iyi çok şükür ama şuana kadar hep uzaktık neticede. acaba evde birlikte olunca nasıl olur, nelere dikkat etmeliyim? tavsiyeleriniz var mı? bir de ben çalıştığım için gündüz kv evde tek olacak. (şimdiye dek pandemi sebebiyle hiç gelmedi. ilk kez geliyor.biz ona gitmiştik bayramda vs.)

İnşallah siz yokken yemek yapar
Çalışan insanı en mutlu eden şey akşam hazır yemek 😂😂

Bir sorununuz yoksa evinizde misafiriniz olduğunu unutmadan davranırsanız bence hiçbi sorun olmaz
+1.

siz evde yokken evi toparlayıp, yemek yaparsa öpün başınızın üstüne koyun

merhaba kızlar, dert değil de genel bir konu açmak istedim. 1 senelik evliyim kayınvalidem bize kalmaya gelecek 1 ay kadar. aramız iyi çok şükür ama şuana kadar hep uzaktık neticede. acaba evde birlikte olunca nasıl olur, nelere dikkat etmeliyim? tavsiyeleriniz var mı? bir de ben çalıştığım için gündüz kv evde tek olacak. (şimdiye dek pandemi sebebiyle hiç gelmedi. ilk kez geliyor.biz ona gitmiştik bayramda vs.)
Sizin nasıl davranacağınızdan çok onun nasıl davranacağı önemli 😇 kayınvalidenizi şimdi tanıyacaksınız

Nelere dikkat etmeliyim mi? Aşıları tam mı? Balkonda atlamasını engelleyecek file var mı? Mamasını kumunu hazır ettiniz mi? Bu soruyu hayvan sahiplenenlerden duyuyorum genelde aklıma bunlar geldi benim. İnsan için sorana rastlamadım ahshjs.
nelere dikkat etmeliyim derken kendim nelere dikkat etmeli ne yapmalı nasıl davranmalıyım anlamında sordum. kayınvalidemden bahsediyorum sizin aklınıza neler geliyor.

İnşallah siz yokken yemek yapar
Çalışan insanı en mutlu eden şey akşam hazır yemek 😂😂

Bir sorununuz yoksa evinizde misafiriniz olduğunu unutmadan davranırsanız bence hiçbi sorun olmaz
yemek yapar diye düşünüyorum, sağolsun buzluğuma börek çörek yapar yollar gittiğimizde. işten gelince kolaylık olsun sana der

yemek yapar diye düşünüyorum, sağolsun buzluğuma börek çörek yapar yollar gittiğimizde. işten gelince kolaylık olsun sana der
Ne güzel işte
Şükredin durumunuza
Misafire nasıl davranıyorsanız öyle davranın
1 ay için kalbini kırmayın kimsenin
Özellikle yemek yapanların 🙈

Ayy anne kendi evin gibi davran rahat ol bak mutfak banyo nasıl rahat edersen kullan istediğin yemeği yap ihtiyaç olursa ahiç çekinme ara getirelim akşam de, yatak odası vs gibi yerlerde kapıyı örterek çık anlayışlı biri ise zaten girmeyecektir. Olabildiğince güler yüzlü ol, am yorgun gelince de anne bugün iş çok yoğundu az bi sakinleşeyşm odada yatayım de. İçimden geldiği gibi davran kendin ol, o sırada o neler yapacak bakalım. Hoşuna gitmeyen durumları varsa da görme, duyma, bilme. Sıkıntı çıkarsa buraya yaz çözeri :-)

Ayy anne kendi evin gibi davran rahat ol bak mutfak banyo nasıl rahat edersen kullan istediğin yemeği yap ihtiyaç olursa ahiç çekinme ara getirelim akşam de, yatak odası vs gibi yerlerde kapıyı örterek çık anlayışlı biri ise zaten girmeyecektir. Olabildiğince güler yüzlü ol, am yorgun gelince de anne bugün iş çok yoğundu az bi sakinleşeyşm odada yatayım de. İçimden geldiği gibi davran kendin ol, o sırada o neler yapacak bakalım. Hoşuna gitmeyen durumları varsa da görme, duyma, bilme. Sıkıntı çıkarsa buraya yaz çözeri :-)
çok teşekkür ederim :)

çok iyi ve yardım eden biri ama işte müdahale de eden biri maalesef
Bir ayda tüm evi değiştirecek hali yok kadının
Bırakın 2 3 bardağın yeri değişsin
Kadın kendini rahat hissetsin, diken üstünde durmasın
Sonuçta altı üstü bi ay
Hem de sorununuz yokmuş
Aranız da iyiymiş

X