Kayınvalıdem başardı boşanmak üzereyim eşimden

Çok haklısın cnm bende hepsını engelledim bende hıc bırı yok ekli deıl suan ıcın annemn evınde hem kendıme hemde bebegıme oda hazırlıyorum suan ne stresli deılm kendımi bebegm için stresten uzak tutmak istiyorum cnkü

Bide neden evinizden çıkıyorsunuz ki bırakın o gitsin evden çok biliyor ya. Karni burnunda kadının ne isi var annesinin evinde falan dursun kendi evinde istemeyen rahatsiz olan gelmesin eve

En çok doğacak bebeğiniz için üzüldüm.. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Dogru söylüyorsun belki bendede hata olabılır ama düşünüyorum da hiç bulamıyorum cunkü benm annem ve ailem hic bir zaman benm yuvama karısamaz karıstırmamda o yuzden ben cok rahatım
Yani benim demek istediğim bir çift boşanıyorsa bunun sebebi 3. kişiler değil ya karı-kocadır ya da eşlerden biri. Ben siz de hatalısınız demek istemedim yanlış anlamayın. Eşiniz de sizin gibi olmalıydı. Bazen gözlemliyorum anası bacısı karısına laf edince adamların hoşuna gidiyor, sanki kendi içindekileri başkası söyleyince tatmin oluyorlar. Şimdi ailesinin söylediklerini o size söylese yapsa şahsına tepki alacak, bir nevi anasını bacısını maşa gibi kullanıp kendi sütten çıkmış ak kaşık gibi ben karıma birşey yapmadım ki diye üste çıkıyor aklınca.
bana sorarsanız ne uğraşmaya ne de üzülmeye değmez

evet oyle suan benı oyle bır konuma getirdi ki sanki btün suc bendeymıs kapımda yatmıs pısmanms gıbı davranıyor halbukı hiç bir sey yapmadı düzeltmek ıcın ben tam 3 defa gttim ama gel görki sanki o gelmş benm ayagıma her gttiğimde nasıl boşanmak istiyorsun die kendi soruyor bana.

Mesajlarınızı okudum, sağlam bir duruş sergilemişsiniz. Eşiniz ve ailesi anlık gaza gelmiş bence. Siz böyle sakin devam edin emin olun gelip sizden özür diler.

Bebeği çok hızlı düşünmüşsünüz canım, böyle adamdan babalık beklemek pek doğru görünmüyor. Daha doğmamış bebeğine sahip çıkmamış.

Karakteri sağlam kişiliği oturmuş koca olsaydı sen hiç boyle sıkıntılar cekmezdin ..çok nadir kv iyi eltisi iyi kişiler nadir bir pırlanta adeta ama herkes böyle şeyler yaşanıyor neden çünkü kocaları sağlam ?

Yani senin o kocan esas sorun ...

Hee şöyle diyebilirsin istersen ..
Kv olmasaydı, ektim olmasaydı, dünyadaki insanlar olmasaydi dert tasa yok olsaydi.. biz mutlu olurduk diyorsan ...orası cennet be gülüm mecbur mutlu olacan ..

ya evet ama olmasaydı guzeldı valla benm kocam kayınvalıdem leb dese kocam leblebı der annesının dedıklerını tekrar edıp druyor.

Bence kimseyi suçlamayın evlilikte hatalar tek taraflı olmuyo yuvanızı kurtarmak istiyorsanız biraz daha sakin düsünün

Sorun neydiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…