Kayinvalidem ve anlamlandıramadığım hayatı..

Benim aklıma takılan iş yerinde evli adamlarla konuştuğunu nereden biliyorsunuz? Eşiniz mi anlatıyor? Ee o zaman konuya hakim sizle ne ilgisi var. Kv ve kp ilişkisinden de bahsetmişsiniz. Ayrı yatabilirler, fazla konuşmayabilirler kp hayattayken bu tarz hayat yaşadığından mı şüpheleniyorsunuz çünkü o kısım gereksiz olmuş. Şuan bekar istediğiyle sosyal medyada görüşebilir niye siz buna takılıyorsunuz? Ya her anlamda tuhaf bir hikaye geldi bana. Bırakın kayınvalidenizi rahat ne yapmak istiyorsa yapsın.

Bilerek kurcalasam bu beni böyle rahatsiz etmez.İsin ucunda esim var.Normalde rahat bi insanim ne yapıyorsa kendisi yapıyor amann der geçerim.Size öyle yansımış olabilir burdan.

İnsanların özelini karıştırırsanız "ne yapacağım" diye düşünür durursunuz işte böyle.
Bilgisayarda açık unutmuş diye okumak zorunda mıydınız? Sevgilim bazen benim bilgisayarımda whatsappını açık unutuyor. Whatsapp yani, kenarda sohbet listesi bile var. Çıkış yapıp geçiyorum.
Kayınvalideniz sosyal medya hesabını açık unutmuş. Mesajlarına girip okumuşsunuz işte, neyini inkar ediyorsunuz?

Evli erkeklerle ilişki amacıyla görüştüğüne nasıl emin oldunuz?
Bekar bir arkadaşı kocasına merhaba dediğinde bile kadının kocasına asıldığını zanneden bir sürü kadın var sonuçta. Sizin neyi, nasıl yorumladığınızı bilemeyiz.
Eğer gerçekten evli erkeklerle görüşüyorsa yanlış yapıyor. Ama sizi ilgilendiren bir şey yok. Bekar kadın, istediği bekar erkekle de görüşür.
Eşinize de bir şey söylemeyin tabii ki. Çünkü, belki çok şaşıracaksınız ama, onu da ilgilendiren bir şey yok.

Merakınıza yenilip mesajları okumanızı anlayabilirim.İtiraf edelim ki çoğumuz bunu yapardık ama orda gördüklerinizi bu kadar dert etmenizi anlayamadım.Koskoca bekar bir kadın.Evli erkeklerle yazışması kabul edilemez tabi ki ama gelini olarak siz uyaracak, müdahale edecek, edilmesini sağlayacak mecra değilsiniz.Unutun gördüklerinizi.

Ne kadar irdelemişsiniz kadının özel hayatını, yok ayrı yatıyorlardı, yok yatak odası muhabbeti yoktu ne bu analiz anlamadım. Ayrı yatarlar ama vardır ya da yoktur kime ne. Belli bi yaşa gelmiş insanlar.
Kadın bekar biri artık ayrıca yaşı ve deneyimi sizden çok fazla. Sosyal medyası açık kalınca okumak yerine kapatmakla başlayın ve karışmayın. Neden mideniz bulanıyor ki size ne istediği hayatı yaşar. Yıllarca çocuk büyütmüş evlendirmiş sonra gelinin düşüncelerine bakınız. Herkes kendi hayatına bakmalı.

Ne kadar tuhaf konu sahibide ailenin bir parcasi ve ne olursa olsun evli adamlarla kim gorusuyorsa herkeisn midesi bulanir.
Konu sahibinin de özelini karıştırsın kaynana tlfnunu cüzdanını vs
Kadının özelini karıştırıp arkasından iş çevirmek nedir bence mide bulandırı olan bu
Evli erkeklerle görüşüyor yazınca hemen inananlar olmuş ama
Ölen eşle odalarını ayırmasına kadar anlatmış konu sahibi
Evli adamla görüşüyor dediği iş arkdaşlarıyla normal sohbet etmiştir büyk ihtimal
burda bizim haddimiz mi başkasının özel hayatınu yorumlamak
Saçma sapan şeyler ya

Eşimin tavrı siniri bu konuda gerçekten çekilmez gözü bir şey görmez o anda çeker döver vurur desem yeri.
Eşiniz eşkiya mi? Yapacağı tek şey evli erkeklerle böyle diyalog kurmamasini söylemek olmalı. Çünkü karşısında bozuk karakterli bir adam varsa bir evlilik zarar görebilir. Ya da art niyetli insanlara karşı dikkatli olmasını söylemeli. Kadın yaşını almış diye sevmemeli, evlenmemeli mi? Cok acımasızca. Tıpkı ozelinin karıştırılması gibi

X