Kayinvalidem ve anlamlandıramadığım hayatı..

Arkadaşlar merhaba iyi geceler.
Çok eski üye değilim az cok burayı takip ediyorum ancak ilk defa bir konu açıyorum fikirlerinize ihtiyacım var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Konu kayinvalidem.
2 yıllık evliyim.1 sene önce kayinpederim vefat etti.Vefat etmeden önce kayinvalidem ile pek karı koca ilişkileri yoktu.Kayinpederim yilda 7 8 ay memlekette diger zamanlar burda olurdu.Hem eş,muhabbet olarak hemde diğer türlü.Evde odalar ayri herkes kendi odasında takılıyor biz eşim ile gittiğimiz zaman salonda az çok muhabbet olurdu öyle yalandan yere desem yeri.Kayinpederim vefat ettikten sonra kayinvalidem psikolojisi bozuldu biraz yanliz kalmaktan korktu bosluga düştü sanırım birden bire
Bu arada 1 görümce var uni.sonda.Pandemi girince araya okullar tatil oldu Gorumcem ile ikisi evdeler su anda.Ancak kayinvalidem son 5 6 aydır farkli arayışlara girdi.Is yerinden evli adamlar ile sohbetler sosyal medyadan tanımadığı adamlara numara vermeler çok ileri derecede sohbet var.
((nasil öğrendiğimi sorarsanız eger bilgisayarımdan kayinvalidem sosyal medyasına giriş yapmışti daha sonra çıkamadığı için acik kalmış tamamen tesadüf eseri gördüm))
Esim is yerinde konuştukları cogu kisileri tanıyor abi kardeş muhabbetleri var eger böyle bir şey olduğunu duysa bilse benim de yuvam dağılır kayinvalidemi siler atar hayatından ve kurumsal bir firmada çalıştığı için anında gözünün yaşına bakmazlar eşimin de kayinvalideminde.
Kayinvalidemi görünce yüzüne bakmak istemiyorum midem bulaniyor içim kaldırmıyor ama mecbur yüz göz olmak zorundayız.Konuyu da dillendirmem asla o yüzden ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.
Fikirlerinize ihtiyacım var.
Uzun olduysa kusura bakmayın okuduysaniz da teşekkür ederim.
sizin yuvanizla ne alaka kv?? Kadin super babaanne moduna gecmis esi ölünce..Ben olsam konusurdum karsima alıp..Belli ki boslukta kadin..Uygun birileri ile flortlessin bunda sorun yokta, her önüne gelene yazmasi kötü .

Çok eski üye değilim az cok burayı takip ediyorum ancak ilk defa bir konu açıyorum fikirlerinize ihtiyacım var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Konu kayinvalidem.
2 yıllık evliyim.1 sene önce kayinpederim vefat etti.Vefat etmeden önce kayinvalidem ile pek karı koca ilişkileri yoktu.Kayinpederim yilda 7 8 ay memlekette diger zamanlar burda olurdu.Hem eş,muhabbet olarak hemde diğer türlü.Evde odalar ayri herkes kendi odasında takılıyor biz eşim ile gittiğimiz zaman salonda az çok muhabbet olurdu öyle yalandan yere desem yeri.Kayinpederim vefat ettikten sonra kayinvalidem psikolojisi bozuldu biraz yanliz kalmaktan korktu bosluga düştü sanırım birden bire
Bu arada 1 görümce var uni.sonda.Pandemi girince araya okullar tatil oldu Gorumcem ile ikisi evdeler su anda.Ancak kayinvalidem son 5 6 aydır farkli arayışlara girdi.Is yerinden evli adamlar ile sohbetler sosyal medyadan tanımadığı adamlara numara vermeler çok ileri derecede sohbet var.
((nasil öğrendiğimi sorarsanız eger bilgisayarımdan kayinvalidem sosyal medyasına giriş yapmışti daha sonra çıkamadığı için acik kalmış tamamen tesadüf eseri gördüm))
Esim is yerinde konuştukları cogu kisileri tanıyor abi kardeş muhabbetleri var eger böyle bir şey olduğunu duysa bilse benim de yuvam dağılır kayinvalidemi siler atar hayatından ve kurumsal bir firmada çalıştığı için anında gözünün yaşına bakmazlar eşimin de kayinvalideminde.
Kayinvalidemi görünce yüzüne bakmak istemiyorum midem bulaniyor içim kaldırmıyor ama mecbur yüz göz olmak zorundayız.Konuyu da dillendirmem asla o yüzden ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum.
kusura bakmayın ama kimsenin özel hayatı sizi ilgilendirmez. Şuan bekar ve durumu müsaitmiş. Eğer oğluda tercihlerine saygı duymayacak bir tipse bu onun problemi.

Yani tek sorum şu : size ne.

Sevgili yapsın. Fuckbuddy yapsın. Cilveleşsin. Size ne.

Erişkin bir insan kendi karar verecek, sonuçlarını da kendisi yaşayacak. Müdahale etme hakkınız olduğunu nasıl düşünebilirsiniz?

Sizin kocanızla özelinize o nasıl ki karışamaz, siz de onun özeline karışamazsınız. Haa diyeceksiniz ki biz imza atmış, toplum onaylı bir çiftiz, ben de o zaman diyeceğim ki ben de toplum değerlerine ve baskısına saygı duymuyorum.

Ben burda kendi yuvamdan ziyade, kayınvalidem için endişelenirdim. Etraf manyak dolu çünkü ne olur ne olmaz. Boşluğa düştü muhtemelen, ya da evli olduğu bunca zaman aşkı, sevgiyi özledi, tatmak istedi. Evliliği pek sevgi dolu değilmiş galiba çünkü. Bunlarda asla bir problem yok. Ancak internet bugün herkesin birbirine kolayca ulaşabildiği bir mecra, haberlerde görüyoruz işte, ne tipler var orada. Dikkat etmesini söylerdim, özel hayatı bunun dışında beni alâkadar etmez sonuçta. Ama ben kayınvalidemle oturup bunları konuşabilirim, siz bizim ilişkimiz farklı konuşamam derseniz de, görmezden gelin, olsun bitsin. Büyütmeye gerek yok olayı.

kadın bekar

hani eşini aldatıyor deseniz neyse ne de kadın bekar

görüştüğü adamlar evli ve aynı işyerinde

onlar dert etsin işsiz kalmayı o zaman

ayrıca eşiniz de orada imiş annesi işyerinde evli adamlarla cilveleşiyor da hiç mi görmemiş, kulağına gelmemiş, bunun oğlu da burada diye adamlar uzak durmamış

bir de cidden yazışmaların içeriği ne

kimse iş arkadaşı ile instagramdan cilveleşmez

siz bile gördünüz de o adamların eşleri armut mu topluyor

genel geçer muhabbetler olmasın

Adamların evli olduğunu anlamak için kayınvalidenin mesajlarını okuduktan sonra adamları da stalklamış belli ki konu sahibi
Birde anlam yükleme çabası içinde nerden tutsan yanlış, sanane ya başka insanların özelini okumasanız keşke
Herkes kendinden sorumludur koskaca kadına kimle görüşceğini sen mü öğreteceksin

Peki tesadüfen okumak nasıl oluyor? Bilgisayarın başına oturdunuz, kayınvalidenin profilinin açık olduğunu gördünüz. Tam çarpıya basıp çıkacakken doğa üstü bir güç bedeninizi ve beyninizi ele geçirdi siz asla istememenize rağmen zorla mesajları falan okuttu sanırım. Başka açıklaması yok çünkü.

Resmen kurcalayıp bulmuşsunuz çok ayıp.
Midem bulanıyor ne demek ya hakkı yok mu bu kadının artık sevmeye sevilmeye?
Kayınvalideniz hayatta olmasaydı da kayınpederiniz bunu yapsaydı mideniz bulanmazdı yuvanız da dağılmazdı çünkü siz de eşiniz de normal görürdünüz eminim!
Bir tek kadınların hakkı değil yeniden başlamak

düşündüm de

benım başıma gelse , banane der arkamı dönerdim , beni hiç ilgilendirmez diye düşünürdüm ,

sen öyle yap , anası oğlunu az çok tanıyordur , başına birşey gelecegini bilir , heee o kocanda seni anası yüzünden boşarsa
sende yoluna bakarsın yılların boşa gitmemiş olur ,

Bu tuhaf kv ye inanacak biriyle evliyseniz önce kendi evliliğinizin sorunlarını halledin bence boşverin kv yasak aşk maceralarını, o onu bağlar
Ne alakasi var nice kaynanalar gorduk esiyle arasi bozulunca evli cocuklarinin yanina gidip yuva bozanlar yuva yikanlar huzur birakmayanlar. Bu tarz kadinlar boyle durumlarda ogullarina yapisir. Ee gelinde surekli onun bozuk pskolojisiylemi ugrasacakm hayata bir defa geliyoruz. Ben burda konu sahibini hakli gordum endisesini.

Resmen kurcalayıp bulmuşsunuz çok ayıp.
Midem bulanıyor ne demek ya hakkı yok mu bu kadının artık sevmeye sevilmeye?
Kayınvalideniz hayatta olmasaydı da kayınpederiniz bunu yapsaydı mideniz bulanmazdı yuvanız da dağılmazdı çünkü siz de eşiniz de normal görürdünüz eminim!
Bir tek kadınların hakkı değil yeniden başlamak
Evli adamlarla ne diye yeni hayata baslayacak hanim efendi

Çok eski üye değilim az cok burayı takip ediyorum ancak ilk defa bir konu açıyorum fikirlerinize ihtiyacım var ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Konu kayinvalidem.
Kayınvalide kaç yaşında .İş yeriyle alakalı mesajlaşma vs kim neden karışsınki .Ayrıca anlattığınız kadarıyla ölen eşiylede pek karı koca bağları yokmuş .Yaşı çok ileri değilse kocası öldü diye kadın hayatına kimseyi sokmayacak değilki .Neden bu kadar sorun yaptınız .Evli olduğu halde kocasını aldatmıyor ve kaç yaşında kadına ne yapıp yapmaması gerektiğini söyleyecek ,özel hayatına karışacak değilsiniz .Fazla karışmayın bu duruma .

Ne alakasi var nice kaynanalar gorduk esiyle arasi bozulunca evli cocuklarinin yanina gidip yuva bozanlar yuva yikanlar huzur birakmayanlar. Bu tarz kadinlar boyle durumlarda ogullarina yapisir. Ee gelinde surekli onun bozuk pskolojisiylemi ugrasacakm hayata bir defa geliyoruz. Ben burda konu sahibini hakli gordum endisesini.
Yazdığımı anlamadan ne alakası var demeniz çok komik. Bu tarz bi kayınvalide ye düşkün olan ve her koşulda ona inanan bir adamla evli olması konu sahibi için daha büyük bir sorun diyorum ben anlatabiliyor muyum? Konu sahibini haklı bulup bulmamanız beni ilgilendirmez kv mesajlarını okumasını özel hayata saygısızlığı haklı buluyorsanız o da sizin fikriniz. Anlamadan alıntılamayın

Evli adamlarla ne diye yeni hayata baslayacak hanim efendi
Adamların evli olduğuna kadar araştırma sorup soruşturma cürretini nerden buldunuz tam olarak hanım efendi? Size mi düşüyor kaynananızın görüştüğü kişilerin vukuatlı nüfus kayıt örneğini çıkartmak?

Adamların evli olduğuna kadar araştırma sorup soruşturma cürretini nerden buldunuz tam olarak hanım efendi? Size mi düşüyor kaynananızın görüştüğü kişilerin vukuatlı nüfus kayıt örneğini çıkartmak?
Ne kadar tuhaf konu sahibide ailenin bir parcasi ve ne olursa olsun evli adamlarla kim gorusuyorsa herkeisn midesi bulanir.

Sizi ilgilendirmez. Kadın kocasına ihanet etmemiş sonuçta bekar bir kadın olarak saygı duymalısınız. Bir de tesadüfen nasıl okunuyor bu mesajlar inanmıyorum buna. Aynı şey benim de başıma gelmişti gelinimiz tarafından çok önceden birisiyle olan mesjalarımızı tesadüfen okudum falan demişti. Aklıma geldikçe sinir oluyorum. 😡

Ne kadar tuhaf konu sahibide ailenin bir parcasi ve ne olursa olsun evli adamlarla kim gorusuyorsa herkeisn midesi bulanir.
Evet ne kadar tuhaf kim olursa olsun ailemden de kim olursa olsun ben paylaşmak istemediğim sürece benim hesaplarıma bakarak özel hayatımı ka rış tı ra maz.
İstediği kadar ailenin parçası olsun değil gelini öz kızı bile olsa mesajlarına bakıp sonra da görüştüğü kişi kimmiş neymiş diye sorgulama hakkına sahip değil.
Herkesin midesi ancak kendinin maruz kaldığı şeylere bulanabilir başkasının hayatına değil!
Ne kadar meraklı ve müdahilsiniz her şeye ya Allah korusun bu zihniyetten. Şuna bak gelinim olacak mesajlarımı okuyacak bir de midesi bulanacak? Yok ya

Durum tersi olunca benim mahremime giriyor o kim ki dış kapının dış mandalı olur ama konu ters olunca ailenin bir parçası oluverildi. Kusura bakmayın evli adamlarla konuşulmasını kimse tasvip etmez ama konuşma içeriğini biliyor muyuz? Hayır. Belki normal iş arkadaş konuşması ama konu sahıbı kafasında senaryoda yazmış olabilir. Bunun dışında bekar kadın ister görüşür ister yazışır. Konu sahibi özel yazışmalarını okuyamaz. Araştırma yapamaz. Zira kendi çocuğu bile karışamaz iken geline yorum yapmak bile düşmez.

konuyu unutun. neyin doğru nwyin yanlış olduğunu bilicek yaşta biri sakın müdahale etme niyetine de girmeyin. size de hiçbi ucu dokunmaz eğer karışmazsanız

X