Kayınvalidem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bacım sen anlatıyorsun bu konu ne sorun ne ben anlamadım

ya valla büyük konuşmayın , allah büyük , istenmediğiniz bir ortamda kalmak durumunda kalırsanız bir gün anlarsınız. bende de hata var diye yukarda yazdım. ama cidden çok acımasız bazı yorumlar pes diyorum

Ay bu ne be. Sonuna kadar okumaya dayanamadım insanlar iyi sabretmişler. Bir de kv el üstünde falan tutmuş napsın kadın buluttan nem kapıyorsun belli ki. Ayrıca sabah biri yüksek sesle beni uykumdan uyandırsa dünyayı dar ederim akşama kadar ona. Azıcık büyüyün ne naz niyaz bu. Daral geldi

Yorumlar acımasız değil gerçekçi bana kalırsa. Duymak istemediğimiz şeyler bazen acımasızca gelebilir. Bakın burada erkeğin suçlandığı, kaynanaya sövüldüğü, kaynın yuhalandığı çok konu var. İkidir bu kadar eleştiri alıyorsanız bence ciddi ciddi sorgulayın

İstenmediğim bir ortamda KALMAM, sizi el üstünde tutmuşlar ya hani? ne istenmemesi? acımasız yorum değil de gerçekler acıdır diyelim biz ona

Uyukluyken en sevimli insan bile hele isteyerek uyanmadıysa çekilmez aksi lanet ve sinirli olabilir, kaldı ki siz orada misafirsiniz, sabahın köründe komşularınızın gürültü yaparak sizi uyandırmaya çalıştığınızı düşünsenize, sabahın körü değildi demeyin belki o sabah karşı uyudu ve o saat onun için sabahın körüydü, ben kardeş konusunda eşinizin kardeşini haklı buldum, bir de özür diletmişsiniz, enteresan olmuş.

Kaldı ki buradaki kadınların hiçbiri 3 ay boyunca seve seve eşlerinin kardeşlerini yatılı misafir olarak kabul etmez, etse bile belli bir süreden sonra bıkkınlık oluşur, bir de şöförlüğünüzü yapmış anlaşılan abisi için. Bu durum da onu bıktırmış, empati yapın lütfen alıngan geldiniz bana

Son düzenleme:
ya yapıyorum kendimi de suçluyorum suçlamıyor muyum sanıyosunuz.

Canim inanir misin cok sanslisin en aznindan kaynanan seni el ustunde tutuyor bizimki arkamizdan konusuyor kocamla da dahil yani ben ne yapsam kaynanaga yaranamiyorum sen fazla simarmissin galiba kusura bakma ama ole hata ben kaynanya ne zmn gitsem yemekgi. Ben yapiyorum bulasiklari bile ben yikiyorum makina var kullanma izin yok sesimi cikarmiyorum yine yaranamiyorum ahhh ahhh

İstenmediğiniz bir ortamda kalmamışsınız ki kv el bebek gül bebek bakmış size.

sorguluyorum kendimi de eleştiriyorum. en sert eleştirileri kendi kendime de yapıyorum emin olun. ki en yukarda eleştirin diye de yazdım. eşime laf etti millet kalıbına tüküreyim yazdı. yani sizce saygısızlık karşısında aa tamam buyrun küfür edin falan mı diyecektim. size demiyorum genel tüm yazanlara sitemdi o

Kayınvalidenize ve eşinize üzüldüm, kadın sizi el üstünde tutmuş, üstelik kendi oğlundan sizin yüzünüzden azar işitmiş. Acaba gitmesem mi diyorsunuz,. nankörlük bu.
Ya şu an çocuğumun biri hasta bana yapışmış durumda, diğeri bu durumu kıskandıgi için yapışmış durumda. İkisi de tek başlarına kucakta olmak istedikleri için gözyaşı, çığlık kıyamet. Sıkışmış bir anne.
Ezcümle o en yakınim eşim dediginiz kocaniz ağaç kovugunda büyümedi. Annesi nasıl zorluklarla büyüttü. Kayni tebrik etmedi diye oğlum beni eşi yüzünden azarlayacak, yine sesim çıkmayacak, bir de el üstünde tuttuğum gelinim görüşmek istemiyorum diyecek, cehenneme gitsin derim.
Bence görüşmeyerek kayınvalidenize iyilik yapmış olacaksınız

normalinde hıncınızı çıkaramadıgınız yengeleriniz var da acısını benden mi çıkarıyorsunuz hanımlar hayırdır ya :)
Bacım özür dilemen gereken yerde özür diletmişsin bak bu kadar insan diyorsa vardır bir bildikleri, enteresan olmuş. Kendi adıma senin gibi zor bir yengeyim :) ona rağmen yorumum bu

bunlara takılacağına kıymet bil diyorsunuz sanırım :)

görüşmek istemiyorum demedim hanfendi, alındım dedim. artı kayınvalidemi de övdüm iyi bir kadın zaten. hatta yukarda arada kaldı belki de ben hata yapıyorumdur belki dedim. neden acımasız şeyler yazıyorsunuz sakin olur musunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…