KAYNANA EŞ SORUNSALI

eylulunannesii

Anılarım, şeytanın kesesindeki paralara benziyor.
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
114
60
Merhaba arkadaşlar lütfen kırıcı yorum yapmayın sadece fikir istiyorum LÜTFEN...

Kaynanamla beraber oturuyoruz.

1.Kaynanam bana inanmıyor ne desem yalan gibi geliyor ona.
2.Temizliğimi beğenmiyor ( Beni zaten beğenmiyor hiç bir konuda )
3.Eşime herşeyi yetiştiriyor en basiti bugün sütlü tatlı yapmıştım tencerenin dibinde biraz kalmış onu hemen söyledi mutfakta eşimde içeri gelip bana söylüyor. Bu evlendiğimizden beri bu şekilde devam ediyor.
4.Hamileyken doğuma kadar midem bulandı yemek yapmıyor, temizlik yapmıyor diye sürekli söylenirdi. Eşimle defalarca tartıştığımı unutmuyorum.
Önceden sesim çıkmazdı artık annen söyledi dimi diyorum kızıyor bu seferde.
Eşimden de bu yüzden soğudum artık sevgimi gösteremiyorum göstermek de istemiyorum.
Doğum günümde/yıldönümlerinde hediye almadı birinci bahanesi ben doğum günlerini sevmiyorum ikinci bahaneside borçlar...
Doğum yaptığımda almıştı gül almıştı (ben almazsan seni kapıdan içeri sokmam demiştim ondan olabilir.)
Doğumdan önce evi ayıralım ayrılalım demiştim olmaz demişti bana bunu söyleme yapamam diyip durdu.
Geçenlerde de söyledi ben sıkıntımı annesiyle ilgili mesaj atmıştım umrumda değil nasıl hissettiğin o dediğin olmayacak demişti.
Ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum. Sadece fikir istiyorum. Kaynanama çok sinir oluyorum. Sofrada kaynanam eşime fısıldıyo bişe o da bana diyo. Kafaya takmıyo gibi görünüyorum ama çok üzülüyorum...

LÜTFEN SADECE FİKİR İSTİYORUM KIRICI ŞEYLER YAZMAYIN BÖYLE OLACAĞINI BİLSEYDİM BENDE ZATEN BİR EVDE OLMAK İSTEMEZDİM...

Merhaba arkadaşlar lütfen kırıcı yorum yapmayın sadece fikir istiyorum LÜTFEN...

Kaynanamla beraber oturuyoruz.

1.Kaynanam bana inanmıyor ne desem yalan gibi geliyor ona.
2.Temizliğimi beğenmiyor ( Beni zaten beğenmiyor hiç bir konuda )
3.Eşime herşeyi yetiştiriyor en basiti bugün sütlü tatlı yapmıştım tencerenin dibinde biraz kalmış onu hemen söyledi mutfakta eşimde içeri gelip bana söylüyor. Bu evlendiğimizden beri bu şekilde devam ediyor.
4.Hamileyken doğuma kadar midem bulandı yemek yapmıyor, temizlik yapmıyor diye sürekli söylenirdi. Eşimle defalarca tartıştığımı unutmuyorum.
Önceden sesim çıkmazdı artık annen söyledi dimi diyorum kızıyor bu seferde.
Eşimden de bu yüzden soğudum artık sevgimi gösteremiyorum göstermek de istemiyorum.
Doğum günümde/yıldönümlerinde hediye almadı birinci bahanesi ben doğum günlerini sevmiyorum ikinci bahaneside borçlar...
Doğum yaptığımda almıştı gül almıştı (ben almazsan seni kapıdan içeri sokmam demiştim ondan olabilir.)
Doğumdan önce evi ayıralım ayrılalım demiştim olmaz demişti bana bunu söyleme yapamam diyip durdu.
Geçenlerde de söyledi ben sıkıntımı annesiyle ilgili mesaj atmıştım umrumda değil nasıl hissettiğin o dediğin olmayacak demişti.
Ne diyeyim ne yapayım bilmiyorum. Sadece fikir istiyorum. Kaynanama çok sinir oluyorum. Sofrada kaynanam eşime fısıldıyo bişe o da bana diyo. Kafaya takmıyo gibi görünüyorum ama çok üzülüyorum...

LÜTFEN SADECE FİKİR İSTİYORUM KIRICI ŞEYLER YAZMAYIN BÖYLE OLACAĞINI BİLSEYDİM BENDE ZATEN BİR EVDE OLMAK İSTEMEZDİM...
ALLAH sabır versin.
Tez zamanda da bu kısır döngünün içinden çıkabilmen için yol göstersin.
Şu yazdıklarını insan kendi ailesinden görse katlanamaz ki sen belkide şuan lohusasin.

Zorlayinca istedigini yapiyomus gul gibi mesela

Topla esyalarini git ailenin yanina ayri ev olmadan gelip alma beni de

Gelirse mutlu olursun gelmezsede kafan dinlenir

Çocuğumuz olmasa yapıcam... Bende zorlama olmadan yapsın istiyorum biraz şefkat istiyorum. Aile olarak da tatlı dilli değiller. Laf sokuyolar sürekli

Çocuğumuz olmasa yapıcam... Bende zorlama olmadan yapsın istiyorum biraz şefkat istiyorum. Aile olarak da tatlı dilli değiller. Laf sokuyolar sürekli

Hamile kalmakla buyuk hata yapmissin .
Hadi zorlandin kandirildin yada baska bisekilde birlikte oturmaya ikna edildin durum buykun cocuk yapmiycaktin. Elinde buyuk koz olurdu
O kaynana bu saf ne istesek yapiyoruz der sende yaparsin iste
Sefkatli olsa oturur muydunuz ? Gecin bu isi tek yol zorlamak emrivaki

Aynı evde oturup da şikayet edenlere önerim yok.
Ayrı eve çıkmaktan başka.
Bilseydim oturmazdım demişsin de :KK70:
Kaç yaşında evlendin,hiç mi duymadın atasözlerinden bile
Ev ev üstüne olmaz
Kümes kadar olsun benim olsun vs .
Çocuğu bahane etmeseydin şaşardım zaten.
Bu kadar mı kıymet vermez insanlar kendilerine

kv nizde bir tuhafmis.kulağa fisildamak ne çocuk gibi.
bisey mi dedin annee duyamadim biraz sesli söyle de.
esinizde evlilik sorumlulugunu alacak olgunluğa gelmemiş.oda cocuk gibi annesiyle kulaktan kulağa oynuyor.
Allah kolaylik versin diyecek pek birsey yok.
ana oğlun hayatına girmiş arada kendinize yer açmaya çalışıyorsunuz gibi duruyor burdan..

X