Kaynana problemi

Kadının huyu böyleymiş neden üzerinize alınıyorsunuz?
Bir de sizi de zaten ilgilendiren bir konu da değil. Kendi yatırımı ne yaparsa yapsın. Hatta sevinin yani. Size bağımlı bir kv niz yok. Kendi geçimini, yatırımını sağlayan biriymiş.
Tavır almanız inanılmaz mantık dışı olur.
Kesinlikle seviniyorum çok şükür durumları iyi bizede katkıları oluyor beraber ortak kredi ödüyoruz hatta daha sonrasında zaten eşimle konuşup güldük sadece çok şaşırdım alışık olmadığım durumlar alınmadım kırılmadım çok tuhafıma gitti

Kesinlikle seviniyorum çok şükür durumları iyi bizede katkıları oluyor beraber ortak kredi ödüyoruz hatta daha sonrasında zaten eşimle konuşup güldük sadece çok şaşırdım alışık olmadığım durumlar alınmadım kırılmadım çok tuhafıma gitti
Oh daha ne olsun:) tam tersi senaryo yaşayan biri olarak adınıza sevindim. Gülüp geçmeniz en güzeli:)

Oh daha ne olsun:) tam tersi senaryo yaşayan biri olarak adınıza sevindim. Gülüp geçmeniz en güzeli:)
Kesinlikle öyle seviniyorum ne kadar yatırım yapsa birşeyler alsa ilerde bize de kalıcak ister söylesin ister söylemesin biz eşimle iyiyiz bu da yeter çok şükür 🥰

X