Kaynanamın gereksizliği patavatsızlığı

A
Tek konu bunlar değil ki her konuda böyle . Tarz meselesi ben hoşlanmıyorum benimle ilgili her detayı tek tek üçüne de anlatmasından

Bende lafını yapıyormuş gibi düşünürüm yapıyorsun ediyorsun bunu herkese söylemeye gerek yok ki diye düşünürüm.. Olumlu düşünmek lazım haklısın

Amin amin hepimizinkini inşallah...
Severim... Çok severim... O da beni sever.
Hatta değildir tabii de oğlundan bile üstün tutar,Allahım razı olsun inşallah...
Gerçi bu iş büyüklerde bitiyor.
Hep derim büyükler idare edecek gençleri.
Hatta bunu da kayınvalidemden öğrendim; "biz de genç olduk,onları anlamalıyız" der.

ne güzel Allah daim etsin

Bende lafını yapıyormuş gibi düşünürüm yapıyorsun ediyorsun bunu herkese söylemeye gerek yok ki diye düşünürüm.. Olumlu düşünmek lazım haklısın
Olumlu düşünmek hatta irdelememek daha kolaylaştırır hayatı.
Biz mesela görüşürüz hep lay lay lom...
Hiç bir derdimizi bilmezler,anlatmayız.

Benim k.valide de böyle olduğu için bana normal geldi. Hiçbir detayı kaçırmaz anında anlatır görümceme. Görümcem de aynı benimle konuştuğu herşeyi anlatır annesine. Ama kendileriyle ilgili şeyleri duyamayız biz. Bazen kayınvalide anlatır sonra da aman kızım duymasın sonra kızıyo bana herşeyimi anlatıyosun diye der. E sen de bizimkileri anlatıyosun ona, ne olcak ki derim.

iyi ki bu kk.var.kendimi,insan ilişkilerimi,gelin kaynana ilişkilerimi sorguluyorum sayenizde.

şimdi benim de gelinim var.ben yapıyor muyum diye düşündüm.sanırım,galiba,

şöyle ki;kızım yok ama,annemle konuşurken,
-bugün ne yaptın?
-n... lerin musluğu bozulmuş,ona baktırdım.(olabilir)
-neredesin?
-marketteyim,n....lere gidiyorum,yumurtası yokmuş onu alıyorum. gibi,söyleyebilirim yani.

başka kötü bir yönü yoksa,görmezden gelinebilinir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…