kaynananın sürekli eleştirmesi

Canım benim kv de bana eşim yokken söylerdi ben cvp vermezdim birgün Kız kardeşide geldi konuşuyorken yine hafsa çok kilo aldı bu sıralar falan diye eşim duymuş odadan bi geldi kime ne benim karımdan ben onu kiloluda zayifkende aynı değerde bir daha duymayayım anne diye bağırınca bitti bir daha duymadım burada eşin önemli bu kadar laf söyleyen kv sen susturamazsın seninki aşmış artık öne elleriyle dokunmak falan

Ona neymiş?
Onunla mı evlenmişsin?
Eşinizin adı ne ise "x bu halimden gayet memnun" de gulerek ve hemen ardindan söz söyleyecekleri an "ben size bir kahve&çay yapayım hadi" diye kalk yanlarından.
Ağızlarına tik laflarını
Kendi oğulları brad pitt değilse sana da böyle bir şey söylemeye hakları yok.
Olsa dahi söyleyemezler.

Merhaba
2 yıl önce evlendik. Eşimin ailesiyle tanıştığımız süreden beri asamadigimiz konu şu ki sürekli kilom hakkında kaynanam, teyzeleri hatta ananesinin bile laf sokması ki o kadar kilom yok boyum 170 şuanda kilom 69 ama bekarken 58 kiloydum. En ufak bi göbeğim çıktığında bile dünyayı zindan ediyorlar. Sürekli her görüşmemizde kiloma laf söylüyor manken gibi olmamı istiyor. İlk evlendigimizde falan hep sarılırken kucaklasirken göbeğimi falan tutardı yanlarını siktiridi bunlar ne diye. Bu durumdan rahatsız olduğumu söylüyorum belli de ediyorum ama her görüşmede kiloma laf soyluyo aynı benzer durumu yaşayan var mı içinizde?
Benim de fazla kilom var. Benim kayınvalidem sağlıklı olun da kilo önemli değil der.Onlarjn memleketinde genelde balıketli kadınlar... Ancak kiloma laf eden başkaları oluyor mesela. Kilo mu aldın vs. Ben direkt size ne kocam böyle seviyor diyorum. Konu kapanıyor.
E gerçekten eşim böyle seviyor napayım yani.

Canım benim kv de bana eşim yokken söylerdi ben cvp vermezdim birgün Kız kardeşide geldi konuşuyorken yine hafsa çok kilo aldı bu sıralar falan diye eşim duymuş odadan bi geldi kime ne benim karımdan ben onu kiloluda zayifkende aynı değerde bir daha duymayayım anne diye bağırınca bitti bir daha duymadım burada eşin önemli bu kadar laf söyleyen kv sen susturamazsın seninki aşmış artık öne elleriyle dokunmak falan
Benim kocam hayatta demez annesi onun gözünde ilah

Benim kocam hayatta demez annesi onun gözünde ilah
Ben pek çıngar çıkarıp sorun çözme yanlisi değilim birde karşındaki kv ancak sen 30 yaşında isen kendini erdirecek yaşdada degilmissin bir kere daha yaparsa çıngar çıkaracaksın veya eşine söyle bak dayanamıyorum birgün annen kilom ile birşey dediğinde ağzımdan kötü bir şey çıkacak oda kırılacak bende sen bu işi hallet diyeceksin

X