Kaynımın sevgilisi

Bu ne ya evlerden ırak, tam bir geri zekalıymış. Bugün de başkası adına utandık çok şükür.

Çocuğu yok, kızda ailenin torun hasretini bildiği için ikiz doğururum ben bizim ailede çok ikiz var diyor
Baya enteresan valla bilemiyorum saygı duymak lazım buda bir karakter.. aşkının peşinde koşan anaç bir kadın

Bu ne ya evlerden ırak, tam bir geri zekalıymış. Bugün de başkası adına utandık çok şükür.
Kızın haline üzülmesem bende çok eğlenicem, annemle tanıştıkları gün kendi annesini arayıp annemle konuşturmuş, ben ne alakaysam artık benim için senin öbür gelin tembel çıktı daha doğuramadı bi tane benim kız 9 ay 10 günü geçirmez nikahtan demiş ayy iyi ki yazmışım buraya kendi kendime dertleniyordum ama gözümü açtınız Allah sizden razı olsun

Bu ne be ailece manyak bunlar ahsjsjjsjs bu tipin neyine üzülüyorsunuz? Hem salak, hem de kötü kalpli. İkisi bir arada olunca daha da çekilmez oluyor.

Bu ne be ailece manyak bunlar ahsjsjjsjs bu tipin neyine üzülüyorsunuz? Hem salak, hem de kötü kalpli. İkisi bir arada olunca daha da çekilmez oluyor.
Kızın annesi de biriyle nişanlanmış, kayınvalideme biz bile çocuk yapıyoruz demiş kadın 3 gün ağladı bu oğlum nasıl bunlarla arkadaslik eder diye

Kayniniza sorun bakalim, size anlatamadigi, korktugu bir sey falan mi var? Tehdit ediliyor olabilir. Yoksa kim katlanir boyle birine

Bu ne biçim aile böyle yaaa. Allah'ım iki tane kızım var kinamiyorum ama sülalecek hastalar sanırım. Görmezden gelin hatta sert yapın değilse yapışacak yakaniza

Kayniniza sorun bakalim, size anlatamadigi, korktugu bir sey falan mi var? Tehdit ediliyor olabilir. Yoksa kim katlanir boyle birine
İnanın aslında kaynimi tanımıyorum bile toplasanız 10 kere denk gelip sohbet etmiş değiliz o yüzden şaşırıyorum biraz da bu kız benden ne istiyor diye çünkü ailenin en etkisiz elemani benim konuda yani ben ne yapabilirim bu evlilik olsun diye, 2 tarafı da tanımıyorum ki doğru düzgün.

Kaynın da manyak herhalde, bu insanlarla niye muhatap hala?
Ailede tam olarak bu düşünüyor bu çocuk bunlarla nasıl anlaşıyor da gezip tozuyor diyor ama muamma belki kaynimda boyle bir tip ama aile içinde ağır takılıyor bilemiyorum

Bütün suç kayninizda. Evlilik beklentisi yoksa karşı tarafın beklentisi varsa boşuna oyalamis oluyor. Bu defa kadın belki bir umut kabul ederler beni, ailesi de isterse eğleniriz umuduyla debeleniyor belli ki. Burda kayniniz son noktayı koyacak ya evlenmeden ilişkimize devam edelim ailemle muhatap olma diyecek(bence kadın vazgeçmez) ya da usulünce ayrılıp kendisi gibi evlilik düşünmeyen kadınlarla görüşecek..

Çok haklısınız aynı fikirdeyim. İkisi de artık olgunluk çağındalar nasıl böyle davranabiliyorlar bilmiyorum. Dediğiniz gibi kız vazgeçmez, görümcem yaşadığı şehre döndüğü gibi soluğu yine ailenin yanında almış yakınlarda işim vardı uğradım bahanesiyle

Ne yuzsuzmus oda.
Ama kayninda suç.
Kızla bitirsin ilişkisini kız beklentiye girmiş ve belli ediyor .kaynin madem istemiyor ne tutuyor hayatında.
Kizin kardesinin evliligi sizi ilgilendirmez bu arada .

"Ben tam olarak aileden biri değilim sonuçta ben de gelinim, söz hakkım sınırlı ve üzgünüm eşim de onay vermiyor, kusura bakma canım" demeniz yeterli bence.

Koskoca kadın açıklama yaparsanız anlamazsa Kendi bilir iş ciddiye binince görüşürüz deyin nolacak

Görüşmeme kararı aldık eşimle, zaten hastanede çalışıyoruz nöbet vs çok müsait olmuyoruz. Umarım bi an önce olacağına varır

O zaman tek çözümü bir an evvel ayrılması. Yoksa işi uzattikca ciddiye bindircek kendince. Sizde usulünce reddedin. Ya açıkça söyleyin ya da başka bahane bularak kabul etmeyin. Umudu artar yoksa siz arada kalırsınız

Pandemiyi bahane et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…