Kegel egzersizi ve cinsellik

Aslinda o an ne dusundugu de kadinlari etkiliyor
Mesela bir sey dusunuyorsun
Tam orgazm olacagi sirada dusununce de daha kolay oluyor
Odaklanma o işte, alacağın zevke odaklanırsan kolaylaşıyor. Olacak mı diye endişe edersen zorlaşıyor. Aklın çok başka yerlerdeyse imkansız tabi. Ben çok zorlandığımda tahrik edici bulduğum şarkıları söylüyorum içimden, o da işe yarıyor

Bende beni tahrik eden seyi dusunuyorum oluyor

Ay aklima cok afedersin kopekler geldi tobe ya kilitlenme oyle kolay mi oluyor? Tobe bismisllah daha neler duycaz su yasimizda

Ay aklima cok afedersin kopekler geldi tobe ya kilitlenme oyle kolay mi oluyor? Tobe bismisllah daha neler duycaz su yasimizda
İlk gece kilitlenme efsanaleri de var ya onları hatırla hayvanaları değil, doğru o efsaneler ama ilk geceyle ilgisi yok, boyun tutulması gibi düşün kasları zorlarsan tutulursun. Ben dalga geçiyordum, hatta bu forumdaki konulardan birindeydi, tecrübeli insan kilitlenir mi diye. Büyük konuşmuşum kasılı kaldıklarını hissettim.

Kopeklere sicak su dokulur o geldi
Aklima bugune kadar duydum
Ama tv de gormustum yabanci birileri.. valla zor bi durum olsa gerek.. kegel yaptigin icin mi
Oldu o esnada?

Kopeklere sicak su dokulur o geldi
Aklima bugune kadar duydum
Ama tv de gormustum yabanci birileri.. valla zor bi durum olsa gerek.. kegel yaptigin icin mi
Oldu o esnada?
Tam olarak kegelden değil, kegel yapmıyordum o sırada, öncesinde kegel yapmıştım, eşim prezervatifi takınca sıktım kaslarımı ve bırakmadım daha çok hissetsin diye, sonra açılmadılar

Orgazm olamama doğum kontrol hapından mı kaynaklanıyormuş? Eğer öyleyse bende kullanıyorum bırakırım

doğum kontrol hapları libidoyu düşürüyor genelde. Bu arada ben vajinal orgazm beklentimden artık tümüyle vazgectim sanırım çünkü yok yani içerde en ufak bir his, sinir ucu yok bence bende klitoris 'in onda biri hassasiyet olsa yeterdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…