Kegel egzersizi ve cinsellik

Bir taş varmış ondan mı bahsediyorsun, ben meraklandım bile 🤭
Hayir.Benim ikinci dogum nerdeyse yolda olacakti.O yuzden kendi yirtti cocuk cok genisleme olmustu. Bu amacla degil ama spor amacli chloe ting hareketlerine basladim.25 gunluk bel ve popo hareketleri.8. Gunun videolarini yaotigim aksam esim kendi farketti ve inanamadi.Hatta suan yapma artik erken bosalicam diyo dusun🤭

Hayir.Benim ikinci dogum nerdeyse yolda olacakti.O yuzden kendi yirtti cocuk cok genisleme olmustu. Bu amacla degil ama spor amacli chloe ting hareketlerine basladim.25 gunluk bel ve popo hareketleri.8. Gunun videolarini yaotigim aksam esim kendi farketti ve inanamadi.Hatta suan yapma artik erken bosalicam diyo dusun🤭
Chloe ting hourglass challenge ben de yapacaktım ama onun vajinayla ne alakası var ki? Vücut sıkılaştırmak için değil mi?

Chloe ting hourglass challenge ben de yapacaktım ama onun vajinayla ne alakası var ki? Vücut sıkılaştırmak için değil mi?
Popo ve bel icin olan programi var.popoyu ole sıkıyosunki ister istemez vajinaya etki ediyo demekki.Zaten hareketleri yaparken acaba orayada etki edermi diye dusunuyodum kiiii esim farketti.

Aynı şeyi kast etmişiz. Teşekkür ederim çok.. Isınma ve soğuma hareketleri var mı bilmiyorum ama aman unutmayın sakatlanmayın.. :)

İlk başlayanlar için bayağı zor programlar bunlar youtube'a yazabilirsin değişimler çok iyi ama kısa zamanda sonuç verdiği için çok ağır diyorlar. Vücuttan vücuda değişir tabii. Ama işin ucunda enerjik, fit, sıkı bir kadın olmak var. :cool:
Bu program cok zor degil.Belim 5 gobegim 5 cm inceldi.Popom cok sekillendi.Chloe tinge benzemeye basladim.😂Ama inan degdi.Esim inanamiyo degisime.

Aynı şeyi kast etmişiz. Teşekkür ederim çok.. Isınma ve soğuma hareketleri var mı bilmiyorum ama aman unutmayın sakatlanmayın.. :)

İlk başlayanlar için bayağı zor programlar bunlar youtube'a yazabilirsin değişimler çok iyi ama kısa zamanda sonuç verdiği için çok ağır diyorlar. Vücuttan vücuda değişir tabii. Ama işin ucunda enerjik, fit, sıkı bir kadın olmak var. :cool:
Isinma ve soguma hareketleri var icinde zaten.Cok guzel bi sirayla yaptiriyo.Ilk 3 gun cok zorlandim ama artik 1 saat hic mola vermedn yapabiliyorum.Sabir yani biraz.

Bu program cok zor degil.Belim 5 gobegim 5 cm inceldi.Popom cok sekillendi.Chloe tinge benzemeye basladim.😂Ama inan degdi.Esim inanamiyo degisime.
Çok kısa sürede bu kadar değişebiliyor olması programın zorluğu konusunda beni korkutuyor :KK70: Ama sürekli yapılması gerekiyor dikkat edin sonradan sarkma olabiilyormuş. Ve tebrik ederim keyfini çıkarın :)

Yorumlardan birine link atmistim.bulamazsaniz tekrar atayim.8. Gunun kalca egzersizleri var.Onlari yaptikca daralma oldu.Hareketleri yaparken suphelenmistim zaten acaba ordada ise yarar mi diye?Esim farketti ciddi sekilde.Aslinda konu acmayi daha iyi aciklamayi dusundum ama bilemiyorum.Sonucta cok kadin bu konuda care ariyo ki bunlardan biri de bendim.Ama ummadigim yerden geldi caresi🙂
Bende merak ettim banada söyleyebilir misiniz :))

X