Kendimden tiksiniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
33 yaşındayım bir yudum dahi alkol kullanmadim. Getirse verseler karışık meyveli kokteyl diye içerim hiçbir şey de anlamam. Hele içine birde defne yada nane yaprağı koyulmuşsa🤦
Bir yudum dahi kullanmadığınız alkolün tadını nereden biliyorsunuz? Hangi meyve suyuna konulursa konulsun o acımsı mayhoş tadı almamak mümkün değil. 💙

Bir yudum dahi kullanmadığınız alkolün tadını nereden biliyorsunuz? Hangi meyve suyuna konulursa konulsun o acımsı mayhoş tadı almamak mümkün değil. 💙
Simdi anlamadığınız mevzu su kızcağız ilk söylerken bile tecavüz diye yazmadı alkol oldugunu saniyor ki bence ilac katildi alkolün etkisiyle beraber olduklarını saniyor. Ayrica asil mevzu yasi kucuk üstüne tehdit ediliyor ve nagpacagini bilmedigi icin çaresizlikten intihar etmeye çalışmış olmasi.

Kendimden tiksiniyorum . Öyle bir hale geldi ki kendime baktıkça midem bulanıyor. Bu gece kendime zarar verdim . Nefret ediyorum kendimden . Psikolojik olarak çok kötü olduğum bir zamanda birisi çıktı karşıma . Mental olarak çöküntüdeydim . İlk başlarda çok iyi gelmişti bana . Güvenmiştim ona . Ama içimde ona karşı bir soğukluk vardı . Beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyordum . Daha önce ki ilişkimde sevgilimin beni 8 aylık sevgili olduğumuz sürede birçok kez aldattığını ayrildıktan sonra öğrenmiştim . Bundan gerek üzerine çok düştüm bir kaç kez ters tepti ama beni sevdiğini de sürekli söylüyordu. Belki bi his ama gerçekten sevmediğini biliyordum . Hissediyordum . Bir kere buluştuk belki ben kuruntu yapıyorum diye düşündüm . Ama değilmiş . Buluştuğumuzda içeçek vermişti bana . Meyve suyuyla karıştırdığı alkolmüş . Sarhoş olduktan sonra beni bir karavana götürdü birlikte olduk . Çok pişman oldum . Ben dışarıda buluşup gezeceğimizi düşünerek gitmiştim. O günden beri kendimden tiksiniyorum . Bugün daha fazla konuşmak istemediğimi söyledim bana sarhoşken resimlerimizi çektiğini bir kez daha birlikte olmazsak bunları kız kardeşime atacağını söyledi . Çok pişman oldum . İsteyerek yapmadım sarhoş olduğumu da biliyordu kendisi . Alkolle pek aram yok pek içmediğimden birde gündüz vakti bana alkol vereceğine ihtimal vermedim . Ne yapabilirim şuan bana kimseye atmayacağını söylüyor . Ama güvenmiyorum . Üstelik aklıma geldikçe o günden beri ağlıyorum kendimden tiksiniyorum . Artık hiçbir erkeğe güvenemeyeceğimi düşünmeye başladım . Kendimi o....u gibi hissediyorum .
Geçmişte yalnız yaşadığım ve sizin gibi psikolojik sorunlarımın olduğu bir dönemde bu tip Bi adamla tanıştım. Her şekilde faydalanmaya çalıştı ama fırsat vermedim ve tehdit etmeye başladı. Oda ailemi aramakla arkadaşlarımı aramakla tehdit etti. Ailemin öğrenmesinden korkacagim Bi durum yaşamamıştım ama uzakta yaşadığım için endiselenmelerini istemedim ve yalan söyleyeceğini mesajlarımızı gösterip biseyler yaşadığımızı anlatacagini söyleyip durdu. Havlayan köpek ısırmaz dedikleri çok doğru bir sene boyunca pesimi bırakmadı peşimden geldi yalnız olduğumu da bildiği için yapmadığı kalmadı. Birgun dışarıda yine peşimden gelirken koluma yapıştı arabasına sürüklemeye çalıştı etrafa baktım ve hiç düşünmeden bağırdım insanlar koşup yardım etti onu tutup beni kurtardılar ve polisi aradılar. Polis gelir gelmez ağlamaya korkmaya yalvarmaya başladı. Bi sene boyunca bu alcaga katlandığım için kendime kızdım. Şikayetçi oldum karakola gittik komser ağzına geleni saydı bidahq asla bana yaklasmayacagini söyledi ve öyle de oldu. Yani bu tipler kesinlikle polis savcı karakol olaylarından korkar kendileri korkak olduğu için insanları da korkutarak biseyler yapmaya çalışırlar. Ailem asla duymadı ve ben kurtulmuş oldum sabah koşarak şikayete git bida ölse mesaj atamaz.

Ne güzel söyledin bilmediğim bir şeyi anlamam bana açıklama yapma gereği bırakmadan kendin söyledin. Bütün alkollü ürünler mı acı hiç mı o tadı bastıracak bir şey olamaz. İmkansız değil bence .

Konu sahibi burayı okur mesajıma denk gelirsin belki sana cesaret olur.

İsteğiyle birlikte olan bir kız sevgilisinden ayrıldıktan sonra senin gibi tehdit edildi.
Mesajla,aramayla ve ailesine söylemekle.
Hatta kızın yeni sevgilisini de tehdit etmiş eski pislik.
Kız ve yeni sevgilisi görüntülerle tehtid ediyor diye şikayette bulundular.
Ve o pislik 6 yıl ceza aldı.
Daha bu olay yeni bu sene oldu.
Kızın ailesinin durumdan haberi olmadı kız gizlilik kararı aldırdı dosyaya.
Lütfen şikayetçi ol,mesajları göster silmediysen.sildiysen de sorun olmaz.
Sen şikayetçi ol dosya açılsın ve gizlilik iste.

Kendini suçlama ve inan isteseydin de istemeden tecavüze ugradiysan da senin bir suçun yok.
Ayrıca bende o içtiginin alkol olduğunu dusunmuyorum.

Konu sahibi burayı okur mesajıma denk gelirsin belki sana cesaret olur.

İsteğiyle birlikte olan bir kız sevgilisinden ayrıldıktan sonra senin gibi tehdit edildi.
Mesajla,aramayla ve ailesine söylemekle.
Hatta kızın yeni sevgilisini de tehdit etmiş eski pislik.
Kız ve yeni sevgilisi görüntülerle tehtid ediyor diye şikayette bulundular.
Ve o pislik 6 yıl ceza aldı.
Daha bu olay yeni bu sene oldu.
Kızın ailesinin durumdan haberi olmadı kız gizlilik kararı aldırdı dosyaya.
Lütfen şikayetçi ol,mesajları göster silmediysen.sildiysen de sorun olmaz.
Sen şikayetçi ol dosya açılsın ve gizlilik iste.

Kendini suçlama ve inan isteseydin de istemeden tecavüze ugradiysan da senin bir suçun yok.
Ayrıca bende o içtiginin alkol olduğunu dusunmuyorum.
Çok teşekkür ederim şikayetçi olacağım

Polise başvurun yonlendirsinler sizi.Bir de kendinizi sevin lütfen böyle pisliklerin tuzağına düşmemek için.
Bu olaydan sonra özellikle erkeklere karşı çok dikkatli olacağım . Kendimi sevemiyorum şu anlık. Yemek yemeyi bile bıraktım. Söyledikleri aklıma geldikçe nefes alamıyorum . Toparlanmam gerekiyor farkındayim ama olmuyor işte .

Lütfen kendini öyle hissetme. Sadece şunu şöyle bana şantaj yaptığından dolayı seni polise şikayet edeceğim. İstersen at resmi. Daha sonra internetten santajin bir suç olduğunu para ve hapis cezasının olduğu bilgisini at. O haysiyetsizle konuşmalarında özellikle snein sarhoş olduğunu belirt öncesinde. Yani o bilgiyi atmadan önce konustur. Meyve suyuna ilaç attın bana tecavüz ettin gibisine. İsmini sil rehberden numarası gözüksün mesajlarda. Daha sonra bunu kanıt olarak kullan.bak bakalım seni bir daha ariyormu
Dediklerinizi yapacağım. Elimde mesajlar dursaydı keşke . Ama ailem telefonumu çok sık kontrol ediyor korktuğumdan sildim . Görürlerse çok kotü olur benim için . Tekrardan yazacağım o şerefsize dediğiniz gibi .

Alkol kullanmayan birisisin ve meyve suyundaki alkolü fark etmedin öyle mi? Başkasını kandır sen bence
Bu durumdan bunu mu çıkardınız gerçekten . Alkol olduğunu kendi çıkarımlarimla söyledim o gün ne oldugunu kendim bile tam anlamış değilim . Yaegılamak her zaman kolaydir . Keşke empati kurup anlayabilseniz

Kendimden tiksiniyorum . Öyle bir hale geldi ki kendime baktıkça midem bulanıyor. Bu gece kendime zarar verdim . Nefret ediyorum kendimden . Psikolojik olarak çok kötü olduğum bir zamanda birisi çıktı karşıma . Mental olarak çöküntüdeydim . İlk başlarda çok iyi gelmişti bana . Güvenmiştim ona . Ama içimde ona karşı bir soğukluk vardı . Beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyordum . Daha önce ki ilişkimde sevgilimin beni 8 aylık sevgili olduğumuz sürede birçok kez aldattığını ayrildıktan sonra öğrenmiştim . Bundan gerek üzerine çok düştüm bir kaç kez ters tepti ama beni sevdiğini de sürekli söylüyordu. Belki bi his ama gerçekten sevmediğini biliyordum . Hissediyordum . Bir kere buluştuk belki ben kuruntu yapıyorum diye düşündüm . Ama değilmiş . Buluştuğumuzda içeçek vermişti bana . Meyve suyuyla karıştırdığı alkolmüş . Sarhoş olduktan sonra beni bir karavana götürdü birlikte olduk . Çok pişman oldum . Ben dışarıda buluşup gezeceğimizi düşünerek gitmiştim. O günden beri kendimden tiksiniyorum . Bugün daha fazla konuşmak istemediğimi söyledim bana sarhoşken resimlerimizi çektiğini bir kez daha birlikte olmazsak bunları kız kardeşime atacağını söyledi . Çok pişman oldum . İsteyerek yapmadım sarhoş olduğumu da biliyordu kendisi . Alkolle pek aram yok pek içmediğimden birde gündüz vakti bana alkol vereceğine ihtimal vermedim . Ne yapabilirim şuan bana kimseye atmayacağını söylüyor . Ama güvenmiyorum . Üstelik aklıma geldikçe o günden beri ağlıyorum kendimden tiksiniyorum . Artık hiçbir erkeğe güvenemeyeceğimi düşünmeye başladım . Kendimi o....u gibi hissediyorum .
Kendinizden tiksinmenizi gerektirecek hiçbir durum yok. Kimseden korkmayın, size hiçbir şey yapamaz. Güçlü olun ve ilk işiniz savcılığa gidip şikayet etmek olsun. Sizin izniniz, haberiniz olmadan kimse hiçbir şekilde görüntünüzü alamaz, üstelik bununla şantaj yapamaz. Korkmayın. Gidin ve şikayetçi olun. Tehditlerine boyun eğerseniz yenilmiş olursunuz. Siz korkmadığınızı gösterin ve şikayetçi olun lütfen.

Kendinizden tiksinmenizi gerektirecek hiçbir durum yok. Kimseden korkmayın, size hiçbir şey yapamaz. Güçlü olun ve ilk işiniz savcılığa gidip şikayet etmek olsun. Sizin izniniz, haberiniz olmadan kimse hiçbir şekilde görüntünüzü alamaz, üstelik bununla şantaj yapamaz. Korkmayın. Gidin ve şikayetçi olun. Tehditlerine boyun eğerseniz yenilmiş olursunuz. Siz korkmadığınızı gösterin ve şikayetçi olun lütfen.
Avukat birisine anlattım durumumu şuan haber bekliyorum elinden geldiğince yardımcı olacağını söyledi bana

Hiç korkma blöf yapıyor eğer öyle birşey yaparsan bana tecavüz ettiğini söylerim elime delil vermiş olursun hapse tiktiririm seni de sakin korkma sen onu korkut onun yaptığı suç kendini de kötü hissetme iyi niyetle gitmişsin o şerefsizlik yapmış sen ne yapabilirsin ki

inanamıyorum adam resmen tecavüz etmiş ve tehdit ediyor bu buyuk suc!!! hapse girmeli bu tür pislikler asla dısarıda aramızda normal insan gibi dolasmamaları lazım. psikolojik tedavi görmeniz gerekiyor cok uzuldum sizin icin biz ne desek bos. lütfen destek alın ve sikayetci olun bu cektikleriniz onun yanına kalmasın cok cok uzuldum allah yardımcınız olsun...

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X