Kendimden tiksiniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada bir çok fake konu var. Ve bu konu birbirinden çok bağımsız çelişkiler taşıyor. Kötü niyetten kastınız?
fakese fake, ne fark eder, fake olayı tespit edene ödül mü veriyorlar nedir? niye boyle bir sey yazıyorsunuz nasıl bir insansınız anlamadım

Alkol kullanmayan birisisin ve meyve suyundaki alkolü fark etmedin öyle mi? Başkasını kandır sen bence 😄
kız zaten kurban ve psikolojisi hic iyi degil, konuyu anlatırken celiskiler olması normal, ayrıca meyve suyuna katılmıs alkolden sarhos olmak ve tecavuzu dahi hatırlamamak icin bir damacana icmesi lazım, muhtemelen kattıgı sey alkol degil uyusturucu bir madde.

Kendimden tiksiniyorum . Öyle bir hale geldi ki kendime baktıkça midem bulanıyor. Bu gece kendime zarar verdim . Nefret ediyorum kendimden . Psikolojik olarak çok kötü olduğum bir zamanda birisi çıktı karşıma . Mental olarak çöküntüdeydim . İlk başlarda çok iyi gelmişti bana . Güvenmiştim ona . Ama içimde ona karşı bir soğukluk vardı . Beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyordum . Daha önce ki ilişkimde sevgilimin beni 8 aylık sevgili olduğumuz sürede birçok kez aldattığını ayrildıktan sonra öğrenmiştim . Bundan gerek üzerine çok düştüm bir kaç kez ters tepti ama beni sevdiğini de sürekli söylüyordu. Belki bi his ama gerçekten sevmediğini biliyordum . Hissediyordum . Bir kere buluştuk belki ben kuruntu yapıyorum diye düşündüm . Ama değilmiş . Buluştuğumuzda içeçek vermişti bana . Meyve suyuyla karıştırdığı alkolmüş . Sarhoş olduktan sonra beni bir karavana götürdü birlikte olduk . Çok pişman oldum . Ben dışarıda buluşup gezeceğimizi düşünerek gitmiştim. O günden beri kendimden tiksiniyorum . Bugün daha fazla konuşmak istemediğimi söyledim bana sarhoşken resimlerimizi çektiğini bir kez daha birlikte olmazsak bunları kız kardeşime atacağını söyledi . Çok pişman oldum . İsteyerek yapmadım sarhoş olduğumu da biliyordu kendisi . Alkolle pek aram yok pek içmediğimden birde gündüz vakti bana alkol vereceğine ihtimal vermedim . Ne yapabilirim şuan bana kimseye atmayacağını söylüyor . Ama güvenmiyorum . Üstelik aklıma geldikçe o günden beri ağlıyorum kendimden tiksiniyorum . Artık hiçbir erkeğe güvenemeyeceğimi düşünmeye başladım . Kendimi o....u gibi hissediyorum .
Şikayet edin neden susuyorsunuz

1- Sana alkol verip, iraden dışı tecavüz etmiş.
2- Gizlice görüntülerini çekmiş ve bununla sana şantaj yapıyor.
İkisi de büyük suç. Keşke tecavüz ettiği gün hastaneden rapor alsaydın. Ondan da ceza yerdi. Ama şimdi üzerinden zaman geçmiş. İspat edemezsin.
Şantaj için suç duyurusunda bulun.
Kendine zarar vermekten vazgeç. Bunun kimseye faydası olmaz. Güçlü ol. Sana yaptıklarını yanına bırakma. Senin canını yakmış, başkalarının yakmasına mani ol.

Alkolü rızanla alsan, karavana rızanla gitsen, sevişmeye rızanla başlasan ama o esnada vazgeçsen ve partnerin seni zorlasa bu tecavüzdür. Görüntülerinin çekilmesi ve yayılması tehditi de suçtur. İçkine madde karıştırıldıysa belki şu an kanıtlayamazsın ama muhtemelen görüntülerde kendinde olmadığın görünüyordur. Eski bir mankenin başına gelmişti hatırlarsanız; fail ceza almıştı. Şahsa bu durumdan kendisinin zararlı çıkacağını hatırlat asla pabuç bırakma. Suçlu değil mağdursun sen.

Kendimden tiksiniyorum . Öyle bir hale geldi ki kendime baktıkça midem bulanıyor. Bu gece kendime zarar verdim . Nefret ediyorum kendimden . Psikolojik olarak çok kötü olduğum bir zamanda birisi çıktı karşıma . Mental olarak çöküntüdeydim . İlk başlarda çok iyi gelmişti bana . Güvenmiştim ona . Ama içimde ona karşı bir soğukluk vardı . Beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyordum . Daha önce ki ilişkimde sevgilimin beni 8 aylık sevgili olduğumuz sürede birçok kez aldattığını ayrildıktan sonra öğrenmiştim . Bundan gerek üzerine çok düştüm bir kaç kez ters tepti ama beni sevdiğini de sürekli söylüyordu. Belki bi his ama gerçekten sevmediğini biliyordum . Hissediyordum . Bir kere buluştuk belki ben kuruntu yapıyorum diye düşündüm . Ama değilmiş . Buluştuğumuzda içeçek vermişti bana . Meyve suyuyla karıştırdığı alkolmüş . Sarhoş olduktan sonra beni bir karavana götürdü birlikte olduk . Çok pişman oldum . Ben dışarıda buluşup gezeceğimizi düşünerek gitmiştim. O günden beri kendimden tiksiniyorum . Bugün daha fazla konuşmak istemediğimi söyledim bana sarhoşken resimlerimizi çektiğini bir kez daha birlikte olmazsak bunları kız kardeşime atacağını söyledi . Çok pişman oldum . İsteyerek yapmadım sarhoş olduğumu da biliyordu kendisi . Alkolle pek aram yok pek içmediğimden birde gündüz vakti bana alkol vereceğine ihtimal vermedim . Ne yapabilirim şuan bana kimseye atmayacağını söylüyor . Ama güvenmiyorum . Üstelik aklıma geldikçe o günden beri ağlıyorum kendimden tiksiniyorum . Artık hiçbir erkeğe güvenemeyeceğimi düşünmeye başladım . Kendimi o....u gibi hissediyorum .
Şaka mı bu

Tehdit mesajlarını silmeyin, elinde resimler yoksa bile bu başlı başına suç.Elinde resimler varsa zaten toptan yandı demektir. davada gizlilik istediğinizi söylerseniz ailenizin haberi olmaz.Pabuç bırakmayın, siz geri çekildikçe o üstünüze gelir.
Tehtid mesajlarını ailem görür diye sildim . Birkac gündür halimden şuphelenip telefonumu almışlardı . Yeni alabildim telefonumu . Avukat hanımla da görüşemedim bu süreçte. Birkaç saat once kendisine yazdım . Elimizde mesajlar olsaydı yardimı olacağını söyledi . Çocuk bana yazmadı tekrardan her yerden de engellemiş . Farkli bir hesaptan yazıp engelimi kaldırmasinı isteyeceğim yaptıklarinı itiraf ettirirsem herşey daha kolay olur dediler . Psikolojik olarak kendimi toparlayamadım daha . Hatırladıkça söylediği sözler aklima geliyor . Nasıl böyle bir hata yaparım diye kendimi suçluyorum . Devir kötü hiçbir erkeğe güvenmemem gerekirdi .

Kendimden tiksiniyorum . Öyle bir hale geldi ki kendime baktıkça midem bulanıyor. Bu gece kendime zarar verdim . Nefret ediyorum kendimden . Psikolojik olarak çok kötü olduğum bir zamanda birisi çıktı karşıma . Mental olarak çöküntüdeydim . İlk başlarda çok iyi gelmişti bana . Güvenmiştim ona . Ama içimde ona karşı bir soğukluk vardı . Beni gerçekten sevip sevmediğinden emin olamıyordum . Daha önce ki ilişkimde sevgilimin beni 8 aylık sevgili olduğumuz sürede birçok kez aldattığını ayrildıktan sonra öğrenmiştim . Bundan gerek üzerine çok düştüm bir kaç kez ters tepti ama beni sevdiğini de sürekli söylüyordu. Belki bi his ama gerçekten sevmediğini biliyordum . Hissediyordum . Bir kere buluştuk belki ben kuruntu yapıyorum diye düşündüm . Ama değilmiş . Buluştuğumuzda içeçek vermişti bana . Meyve suyuyla karıştırdığı alkolmüş . Sarhoş olduktan sonra beni bir karavana götürdü birlikte olduk . Çok pişman oldum . Ben dışarıda buluşup gezeceğimizi düşünerek gitmiştim. O günden beri kendimden tiksiniyorum . Bugün daha fazla konuşmak istemediğimi söyledim bana sarhoşken resimlerimizi çektiğini bir kez daha birlikte olmazsak bunları kız kardeşime atacağını söyledi . Çok pişman oldum . İsteyerek yapmadım sarhoş olduğumu da biliyordu kendisi . Alkolle pek aram yok pek içmediğimden birde gündüz vakti bana alkol vereceğine ihtimal vermedim . Ne yapabilirim şuan bana kimseye atmayacağını söylüyor . Ama güvenmiyorum . Üstelik aklıma geldikçe o günden beri ağlıyorum kendimden tiksiniyorum . Artık hiçbir erkeğe güvenemeyeceğimi düşünmeye başladım . Kendimi o....u gibi hissediyorum

Emniyete gidip şikayette bulunabilirsiniz

bilmiyorum sizde isteyek mi yaptınız ama isteyerek olmadıysa tecavüz üstüne size şantaj yapmış cahil olduğunuz için hakkınızı arayamamışsınız tecavüz var şantaj var zaten belli bir olgunluğa erişmeden kendi ayakları üzerinde duramadan yani illa maddi olarak değil yol yordam bilmeden insanların tanımadığı insanlarla bu kadar yakın olmaması gerekiyor. . o fotoğrafları isteyin bakın baygın haldeyken çekilmişse elinizde kanıt olur . ayrıca olay ne zaman oldu hamile olma ihtimaliniz olabilir mi

Çok çok üzüldüm adına Allah yardımcın olsun lütfen kendine zarar verme senin bi damla kanın bile bu dünyada Kİ onca pislikten kat kat değerli ve lütfen kendini suçlama .. zamanla aşacaksın bunaleı ama yanına da kar kalmamalı ailen öğrense kötü olur mu ? Bence şikayet edilmeli ya o serfsiz adi ..

Kendinizden tiksinecek bi durum yok o şerefsiz utansın… bence hiç zaman kaybetmeden direk şikayetçi olun bu tarz tehdit ve şantajların devamı illaki gelecektir. Onun sizi korkutmasına izin vermeyin asla ve korktuğunuzu endişenizi karşı tarafa yansıtmayın kendinden emin bi dille konuşun. Ailenizden kardeşiniz yada ablanız varsa konuyu anlatın birlikte şikayetçi olun. Sizi heryerden engellesin bu bişey değiştirmez sizi elde etmek istediğinde bi şekilde size ulaşır ve tekrar aynı şeyleri isteyebilir. Sizin yapacağınız en doğru hareket şikayet olur… sizin suçunuz sadece o pisliğe güvenmek. Canınız kimseden kıymetli değil annenize babanıza yazık sizi bu günlere ne zorluklarla getirmişlerdir kimbilir… kendinize asla zarar vermeyin kafanızdan o düşünceleri atın kafa dağıtacak aktiviteler bulun kafanız dağılsın gerekirse bi psikoloğa başvurun. Ama kimse için o kıymetli canınızı yakmayın. Siz değerlisiniz heleki anne babanızın gözünde herşeyden daha değerlisiniz.❤️

Şikayetçi ol o pislikten ahlaksızlar çoğaldı üzülme kurtulucaksin bu durumdan kaç yasindasin

Kız kardeşimin instagraminı biliyor ona atar diye çok korkuyorum . Anneme gösterir çünkü. Tecavüzünden sonra 1 hafta adet olur gibi kan geldi sürekli çok canım yandı zar zor geçti şimdi
Perinede yirtik olmuştur islanmadan girdiyse orayi sündürdüğü icin. Karsi koymadin mi anlamadim tecavüze mi ugradin? Gidip sikayetci ol lütfen yanina kar kalio sanmasin yaptigi büyük suc elinde kanitlarin var. Yerinde olsam o kolundakileri de o yapmis gibi gosterirdim. Santaj oyle olmaz boyle olur. Neticede onun yarattigi psikolojik zarar yüzünden oluo. Yaralarin iyilesmeden en yakin karakola git adli tipta bekaretini bir hafta dolmadikca kaybettigin de cikar. Üzülme bundan sonrasini o düşünsün. Kendine zarar vermeyi birak lütfen. Toplan kendine gel güçlü ol.

Bu olaydan sonra özellikle erkeklere karşı çok dikkatli olacağım . Kendimi sevemiyorum şu anlık. Yemek yemeyi bile bıraktım. Söyledikleri aklıma geldikçe nefes alamıyorum . Toparlanmam gerekiyor farkındayim ama olmuyor işte .
Ya sen kime ne yaptin da kendini sevmeyeceksin? Ne sucun gunahin var baskasini mi üzdün zarar mi verdin hirsizlik mi yaptin? Allah utanilcak sey vermesin sen hicbisey yapmadin. Birak o adi kendinden tiksinsin.

Adliyenin önüne git, adliyenin fotoğrafını çek ve ona gönder. Yarım saatin var, resimleri sildin sildin silmedin ben ömür boyu senin şantajlarınla yaşayamam, şikayetçi olacağım de. Ama kararlı ve dik dur. Psikolojin çok sağlam değil anladığım kadarıyla, mutlaka destek al. Allah yardımcın olsun.

Dikkatle not alin. Polise gitmeyin. Direkt adliyeye gidip savcilığa suç duyurusunda bulun , elinde resimlerim oldugunu söyluyor diye ekleyin. Olayi anlatın. Savcı hemen o kişinin evine polis gonderip telefonuna bilgisayarina el koyar. Dedigim gibi polislerin bir halttan anladiğı yok. Doğrudan adliyeye gidip savcilığa suc duyurusunda bulunun. Bir avukata da bu işlemi yaptırabilirsiniz o size kalmiş

Perinede yirtik olmuştur islanmadan girdiyse orayi sündürdüğü icin. Karsi koymadin mi anlamadim tecavüze mi ugradin? Gidip sikayetci ol lütfen yanina kar kalio sanmasin yaptigi büyük suc elinde kanitlarin var. Yerinde olsam o kolundakileri de o yapmis gibi gosterirdim. Santaj oyle olmaz boyle olur. Neticede onun yarattigi psikolojik zarar yüzünden oluo. Yaralarin iyilesmeden en yakin karakola git adli tipta bekaretini bir hafta dolmadikca kaybettigin de cikar. Üzülme bundan sonrasini o düşünsün. Kendine zarar vermeyi birak lütfen. Toplan kendine gel güçlü ol.
haklıyken haksız yere düşmeye gerek yok . kolundakileri kendisi yapmış hem yalan hemi de bu onun zararına olur

Evet ben artik konuşmak istemediğimi soylediğimde bana çektiği fotoğraf ve videoları attı , silmesini istediğimde şartlar koştu daha sonra kendimi jiletledim . Şuan hala kolum kanıyor ailemden gizlemeye çalışıyorum . Psikolojik olarak ölmeyi düşünüyorum . Ben ona bir kac kez daha yazdım nolur sil diye . Her yerden engelledi
dik dur ezik ezik nolur sil falan deme。 santajdan savciliga suc duyurisi yapacagim de。oda ailen duyar falan diyecektir sen dik dur onemsemiyor gibi。 korktugunu belli edersen dahada zivanadan cikar mikrop herif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X