Kendimi şişko hissediyorum

Haftada 7 gün spor yapıp 1.64 boya 62 kilo karnı baklavalı bir kadın olarak konuşayım o zaman madem buna göre konuşuyoruz, 1.70 boya 65 kiloda hiçbir sorun yok, ideal kilo sınırlarınızdasınız tebrik ederim💙
Haftada 7 gün spor yapan sen ile hiç yapmayan birilerinin arasındaki görünüm farkını ben anlatmayayım size ozaman hocam. Sizden 2 beden fazla göründüğüne kalıbımı basarım :)

Şu dusunceyi hiç anlayamıyorum ben ya kadın maşallah 50 kilo vermiş o ne gayret dirayet demek yerine olumsuz yöne çekiyorsunuz. Evet sporsuz yapılan diyet de vücut kendini salıyor. Ama önce motive sonra öneri şeklinde olsaymis daha iyi olurmuş. Konu sahibinin şikayeti zaten kendimi hala şişman hissediyorum diyor bu düşünceden kurtulmak istediği için yazmış. Resimlere bakınca bende şaşırıyorum ama bu şekilde hissediyorum diyor yani tamamen psikolojik. Bende 20 kilo verdiğim bir motivasyon konusu açmıştım biri de şey demişti "20 mi peh bende o kadar yazınca bir şey sandım" 🥴 çabalar hevesler böyle hiç edilmemeli
Yaptığı işe lafımız yok,size pehh 20 kiloda ne diyen densizlik etmiş. Kadının içinden bir insan daha çıkmış resmen büyük başarı ama şu ana bakacak olursak spor yapmadığını göz önüne alınca evet o kilo o boy orantısı insana ben şişman görünüyorum dedirtir. Polyannacılık sevimiyorum bende herşey net napayım :/

1.5 sene 50 kg vermek icin cok kisa bir sure aslinda, maalesef dogru da degil,
insan kendi gozu bile alisamiyor yazdiginiz gibi.
bence kilo verme isini tamamen erteleyin, hani yazmislar ya bir 10 kilo verseniz daha iyi olur gibisinden,
bence tamamen once su anki kilonuza alismaya odaklanin,
sonrasinda eger isterseniz yeniden kilo verme surecine geri donersiniz.
Şuan koruma dönemindeymiş zaten
O kadar süre diyet yapan birininde hesap yapması normaldir
50 kilo kolay verilmiyo sonuçta
Yinede 1 sene için ideal olan 30 40 arası
50 fazla gerçekten

Yaptığı işe lafımız yok,size pehh 20 kiloda ne diyen densizlik etmiş. Kadının içinden bir insan daha çıkmış resmen büyük başarı ama şu ana bakacak olursak spor yapmadığını göz önüne alınca evet o kilo o boy orantısı insana ben şişman görünüyorum dedirtir. Polyannacılık sevimiyorum bende herşey net napayım :/
Haklısınız ama işte konu sahibi daha fazla kilo vermesi gerektiğini düşünmüyor aslında ben öyle anladım. Diyet yapmayı bırakmış su anki kilosunun normal olduğunu düşünmesine rağmen bir terslik var diyor psikolojik olarak halledememis. Biz de kilosunun ideal olduğunu düşündük fotoya da bakarak. Siz 5-10 kilo daha verseniz fit olursunuz dediniz ya ben oraya takıldım. Sirf sporla devam etse kilosunu korusa daha iyi bence. Ben 160 boyumda 60 kiloyla iyi görünüyordum. 2 yıl boyunca sırf karin çalışmama rağmen bir sarkikligim var artık ameliyatlik diye düşünüyorum. Kilo vermekle bazen sporla bile halledilemeyek bir deformasyon. Maddiyat da kısıtlıysa onun psikolojisi de ayrı yoruyor insani. O yüzden önce motive sonra öneri demek istedim

10 kiloyu veremedim bir turlu.50 kilo vermissin valla helal olsun kiz.

X