Keyfine düşkün anne

TheQueeninthenorth

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
8.694
12.713
Oğlunuzla benimki arasında tam bir yaş var, benimki 22 aylık. Ne zaman konularınıza denk gelsem biraz da midemi yoran bir duyguyla takılıyorum. Eşlerimizin bebek bakımına yaklaşımı yakın ne var ki bizde bakacak hiç kimse olmadığı için ben işe başlayınca ekimde, son bir aydır kreşe verdik. Eve çok yakın ve kafayı o kısma çok taktığım halde adaptasyonda zorluk çıkarmadı gel gelelim 1 aydır da öyle böyle hasta. Eşim işini esnetip evde kaldı onunla hastayken göndermedik, ama pazartesi başlasa çarşamba akşamı ilk ateş, ilk öksürük el sallıyor hemen. O da, aynen, çok mu lazımdı, bugün gitmesin, Hay Allah helak oldu çocuk şu bu... her sabah oğlan nasıl kalkacak, hava nasıl, sorunsuz bırakıp işe gidebilecek miyim diye düşünmekten 40 yaşımda ilk defa çarpıntı, nefes daralması falan yaşamaya başladım. Kısacası arkadaşım, sizinki yaşı şimdiden çok uygun, alışmakta zorluk çekmemiş, hazır bir sistem iyi kötü oturmuş, sakın koyverme, burada içimizi döke döke geçireceğiz bu dönemleri. Ben de burdan destek almaya çalışıyorum ne yapayım.
oğlumun kresinde sizin oğlunuz kadar olan çocuklar da var. herkes çocuğu için en iyisini düşünür. evet bu süreçler hiç kolay değil ancak sabır gerekiyor...allah size de kolaylıklar versin. bu arada oğlumu tam gün göndermeye başladım ben de, bugün 2.günü. herşey iyi olur umarım...

TheQueeninthenorth

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
8.694
12.713
Siz ilk önce bir anne daha sonra bir eğitimcisiniz.Evet herkes herşeyi söylüyor ama en dogru karari verecek olan sizsiniz.krese başlayan her cocuk hasta,olmalarida gerek ki bagisikliklari guclensin evde oturarak malesef güclenmiyo,sosyalleşmiyo çocuklar.Hasta da olucak ve bunun suçlusu siz değilsiniz lütfen vicdan yapmayin ve kimsenin yaptirmasinada izin vermeyin
desteğiniz için teşekkürler. aslında kendimden eminim ve kararlıyım ancak çevremde benle aynı fikirde pek kimse bulamayınca bir acaba mı dediim, söz konusu evlat olunca...sonuç olarak oğlumu tam gün göndermeye başladım, onun ve hepimiz için en iyisinin bu olduğuna karar verdim. her şey iyi olur inş...

yagmurdansonra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2021
620
1.097
32
desteğiniz için teşekkürler. aslında kendimden eminim ve kararlıyım ancak çevremde benle aynı fikirde pek kimse bulamayınca bir acaba mı dediim, söz konusu evlat olunca...sonuç olarak oğlumu tam gün göndermeye başladım, onun ve hepimiz için en iyisinin bu olduğuna karar verdim. her şey iyi olur inş...
Inşallah güzel olur herşey sizin için.💐🙏