Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kırık saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben kopuk kullaninca iyice kuruyor. Ben o milkshake’ten nefret ettim. Herhangi bir yiyecek kokusunu bu kadar yakinimda surekli alinca midem bulaniyor benim
en iyi bakım keratin bakımı saçlara.düzleştirenden değil ama.davines de vardı mesela ama tuzluydu fiyatı.3 yıldır almadım.1 yıl gidiyor fakat.bir de liquid saf keratin var onu da arkadaşım kullanıyor.o da efsane.düzleştirenlerde formaldehit var kansorejen.gerek yok

Biliyorum ben yaptirdim ama etkisi gecince eskisinden daha kuru ve yipranmis hale geldi saclarim

Biliyorum ben yaptirdim ama etkisi gecince eskisinden daha kuru ve yipranmis hale geldi saclarim
anacığımm sen de herşeyi denemişsinn.davines kurutmuyor en son 1000 li fiyattı şimdilerde hiç bilmiyorum fiyatını.

Ben açıkken sürekli düzleştirici kullanırdım ve saçlarım çok yıpranırdı. Kırık saça düzleştiriciyi, maşayı çok sık uygulamamak, avonun argan saç yağını banyo sonrasında ve şekillendirdikten sonra kullanmak iyi geliyor....( sarı renkte)
Şuan kapalıyım saçımda tek bir kırık yoktur, çünkü düzleştirici kullanmıyorum çok sık. Geçen gün bimde dermokil saç maskesi görüp aldım, o da çok güzel bakım yapıyor.

aa ben de aldım kutusu 15 tl ye saç maskesi dediğinden.valla pahalı ürünlerden iyi geldi stokladım buldukça.kırmızı kutu olanı en beğendiğim.

Hangisini aldınız?Ben de aldım ama henüz kullanmadım.

aa ben de aldım kutusu 15 tl ye saç maskesi dediğinden.valla pahalı ürünlerden iyi geldi stokladım buldukça.kırmızı kutu olanı en beğendiğim.
Evet 15 TL ydi ve inanılmaz güzel, birçok pahalı markadan iyi geldi saçıma. Bendeki bordo olan avokado ve e vitaminli olan saç maskesi Borellus80

Evet 15 TL ydi ve inanılmaz güzel, birçok pahalı markadan iyi geldi saçıma. Bendeki bordo olan avokado ve e vitaminli olan saç maskesi Borellus80
ben her çeşidinden aldım ama en çok bordo olanı beğendim dediğin gibi.aynen pahalı saç kremlerinden iyi geldi saçıma ilginçtir.

Mevcut kırıkları kestirmekten başka yolunuz yok.

Bir dahakine az kırılması için yollar var.

Yine de ucundan duzenli kestirirseniz saçınız canlanır.

Duşta saç kremi kullanmayın.

Taramadan önce yağ formlu bir serum sürün.

Yumuşak dişli bir tarak ile önce uçları sonra boyları tarayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…