Kiskançmıyimm

Ben şunu anlamadım. Eşim senin eşinin telefonundan beni arıyor diyo kadın, sonra senin eşin de arkadaşına karın söylemesin diyor yani telefondan arama yapıldığını kabul ediyor.

Ama sen arama kayıtlarında bu aramaları göremiyosun.

Yanlış anlamadıysam bu tehlikeli değil mi? Kocanız silmiş ozaman arama kayıtlarını?

Gerçekten çok güzel bir yere deyindin konu sahibi açıklık getirmeli sonu kötüye gidiyor gibi.. inşallah yoktur birşey

Arkadaşlar bir kadın olarak cok tereddut ediyorum bana yardim edin ne yapmam lazim .konu su ki benim komsum var bnden 3 yas kucuk ve evli surekli esiyle olan tatsiz olaylarindan bahsediyor kocasini surekli kotuleyip kesiyor ve benim evliligim gayet iyi ve hic bor sikayetim sorunum yok cok sukur 8 senelik evliyiz esimle . Fakat bir kac kez bu arkadasimdan benim asla kurmayacagim yani bana ters gelen sozler duyuyorum ve aklima yatmayan seyler var .bana dediki ben esine caktirmadan baktim sana yanlis yapcak birine benzemiyor gibi bi cumle soyledi.kendi esine gelince hep kotu huylarindan bahsediyr.benim esimle alakali guzel seyler soylemeye basladi iyibiribak evine bakiyo benimki bana soyle yapiyo boyle soyluyo sana oyle demiyo sozunu dinliyor.keske benimkide oyle olsa falan gibi .fakat bende onun aklinda yanlis bisey yoktur diye dusunuyorum ama kafam karisik .bir araya gelelim oturalim felan diye .esimle esi ayni yerde calisiyor kiz diyor ki benim esim beni senin esinden ariyo diyo bana ama esine soyleme diyo esim bana kizar diyo.bende esim gelince sen arattinmi esini diyorum hayir diyo anlamadm gitti stres altindayim elimde bi ispat yok bu ne anlam ifade ediyor .sadece yanilgimi lutfen akil verirrmisiniz.🤔😶☹☹☹
Ben olsam uzaklaştirmak yerine aynı şekilde davranırdım hiç birsey yokmus gibi belli çünkü ağzı gevşek birisi hareketlerini konuşmalarını gözlemlerdim komşuymussunuz mesela aptmanda merdivenlerde eşimle denk geldiğinde hal hareketlerine konuşmalarını bakardım anlamak için çünkü eve birşeyler saçmalıyor fakat ne olduğu belli değil emin olmak lazım ya gerçekten kocanda gözü var ya da saf salak birisi o yuzden bilmiyor lafın nereye gideceğini konuşuyor boş boş. Yani demek istedigim biraz gozlemle bakalım bir süre eğer hareketleri daha da saçma bir hal alır ve emin olursan 4unuz bir aradayken eşlerle onu orda rezil et bak bakalım bir daha insan içine çıkabiliyor mu bunlara boyle yapacaksin ki evli insanlarin yakasindan dussunler insanlik yaramaz bunlara

Siz degil de o kıskanc ayol? Bildigin nifak tohumlarini serpelemis hatun gide gele..

Kadin kocaniza göz koymus belli Komşunun tavugu kaz görünürmüş misali...
Kim kimi aramis aramamış mı aramista soylememis mi orasını hic anlamadım ama lutfen esinize de dikkat edin!!!

Kadın normal değil muhattap olmayın. Eşinizle ilgili şüpheniz varsa bilemem ki öyle geldi bana.

Ya kadınla eşinizin ilişkisi var, konuşuyorlar, siz telefon kayıtlarını görürseniz diye , benim eşim senin eşinin telefonundan arıyor beni diyor ya da sizin aklınıza şüphe sokmak istiyor.

Kadın tam bir sinsi . Ben eşinizin kadını aradığını sanmıyorum. Belki kadının eşi sizin eşinizin telefonundan onu aramıştır bu çok masum bir olay şarjı biter telini evde unutur arkadaşından rica eder ama kadının köpürtüp bunu size anlatması işte bu vahim. Kadınla görüşmeyin ya da ağzının payını verin ondan sonra görüşmeyi kesin . Ay çok sinir oldum ya

Kıskanç değilsiniz.
Kadının aklınızla alay etmesine izin vermeyin, ilişkinizi kesin.
Sağlam pabuç değil besbelli.
Normal şartlarda eşinin şarjı bitse, teli yanında olmasa bozulsa vs sizin eşinizden karısını aramış olsa, kadın size bunu söyleme gereği duymaz. Çünkü bu hayatın akışına uyan öyle normal bir olaydır. Ama bu ortalık karıştırıcı bir şekilde anlatmış size.
Kocası sürekli sağdan soldan karısını arıyorsa (güven problemi yaşadığı için) bu da mide bulandırıcı. Bu nasıl koca, bu nasıl kadın??
Karı koca tuhaflar.

İnşallah eşiniz bu olayın masumudur.
Yoksa üzücü olacak.

Siz kıskanç değilsiniz kadın anormal benim de çevremde var böyle biri bu kadın apartman görevlisi bazen sabah ya da akşam karşılaşırız o kadar ne konuşmuşluğum ne samimiyetim birşeyim yok geçen kızımla markete indik tam çıkarken bu da geldi kızım gitmek istemiyordu 1 yaşında yeni yürüdüğü için keşfetmeyi seviyor bana ne dese beğenirsiniz kocanı evde tutamıyorsun kızı da babasına çekmiş vs nasıl sinirlendim anlatamam cevap dahi vermedim ayrıca eşim hep evdedir sadece işi olduğunda yarım saat çıkar gelir bu nasıl bir söz gerçi önceden de eşime araba yıkamaya indiğinde de eşinle kavga ettin kendini araba yıkamaya mı verdin demiş gerçekten insanlar çok tuhaf...

kadın evliliğini senin evliliğin ile kıyaslıyor
Bu kadar gömdüğü adamla biten hala evliymiş sorsana

Aradaki sayfaları şimdi okudum da, eşiniz önce benim telefonumdan aramadı kimse onu demiş, arama kayıtlarında da yokmuş ama sonra evet aradı eşi, ben de benim karım kızar, eşin eşime söylemesin dedim demiş. Bu olaylar çok şüpheli geldi bana.
Aksam cok arastirdim ve 2 gorusme kaydina ulastim öparatorden normal aramadan yapilan aramayla tarihine baktigimda orada gozuken tarhte bi kayit yoktu silinmis ve sonra esime bunun hesabini sordum biraz sinirlendi fakat bn kendi hakkiligimi ortaya koydum direttim ama itirafida su oldu bn soyledim ona karina soyle soylemesin esim kiziyo diye demis

Hazır salgın da varken ayağınızı kesin.
Hem psikolojiniz hem de sağlığınız bozulmaz.

Arkadaşlar bir kadın olarak cok tereddut ediyorum bana yardim edin ne yapmam lazim .konu su ki benim komsum var bnden 3 yas kucuk ve evli surekli esiyle olan tatsiz olaylarindan bahsediyor kocasini surekli kotuleyip kesiyor ve benim evliligim gayet iyi ve hic bor sikayetim sorunum yok cok sukur 8 senelik evliyiz esimle . Fakat bir kac kez bu arkadasimdan benim asla kurmayacagim yani bana ters gelen sozler duyuyorum ve aklima yatmayan seyler var .bana dediki ben esine caktirmadan baktim sana yanlis yapcak birine benzemiyor gibi bi cumle soyledi.kendi esine gelince hep kotu huylarindan bahsediyr.benim esimle alakali guzel seyler soylemeye basladi iyibiribak evine bakiyo benimki bana soyle yapiyo boyle soyluyo sana oyle demiyo sozunu dinliyor.keske benimkide oyle olsa falan gibi .fakat bende onun aklinda yanlis bisey yoktur diye dusunuyorum ama kafam karisik .bir araya gelelim oturalim felan diye .esimle esi ayni yerde calisiyor kiz diyor ki benim esim beni senin esinden ariyo diyo bana ama esine soyleme diyo esim bana kizar diyo.bende esim gelince sen arattinmi esini diyorum hayir diyo anlamadm gitti stres altindayim elimde bi ispat yok bu ne anlam ifade ediyor .sadece yanilgimi lutfen akil verirrmisiniz.🤔😶☹☹☹
Bence sen biraz kontrol et takip et o kadının böyle yanlış bişey yapamz dediklerin yapar en yanlışı gardını düşürme eşinin telefonundan da aratma kadını ne alaka zaten

Arama kayıtlarına nereden bakıyorsunuz? Telefondaki arama kayıtlarına mı? Yoksa telefon operatörünün uygulamasındaki geçmiş aylık dökümüne mi?
Normale baktim bulamadim bisey sonra burdan aldigim fikitle telefona indirilen fatura oparatorunden aylik dokumandan iyice baktigimda 2 gorusme kaydina ulastm normal aramadan silinmis ordan silinmiyor

Şimdi, kadın sizi huzursuz etmek için de söylemiş olabilir bazı seyleri. Fakat benim içime kurt düştü. Eşiniz kadını aramış olabilir mi? Hani siz olur da yanlışlıkla görürseniz önceden zemin mi hazırladı kendince..
Bakın öyledir demiyorum asla, ihtimal diyorum.
Temkinli iyimserlik öneriyorum size. Takip edin ve kadına mesafe koyun..
Kendine zemin hazirlamis olsa bile bnm bi sınırım ve cizgim vardir. Ve az cok bn kndimden ve sevmedigim seylerden bahsettim fakat bn esime karsi korumaci davrandigim zaman ( baksinlar nolcak , konussa nolcak ) vs gibi itham ve isteklerde bulunuyor .bi nevi bnm bakmasina izin vermemi istyr gibi.snrada sen kuruntu yapiyon fazla abartiyon dyo

X