Kız kardeşimi eklemiş!

Merhaba. Eşimin bir erkek arkadaşı 4-5 gün önce bize geldi. Baştan belirtiyim eşimin arkadaşı bize gelmeden önce eşimi aramış o da gel demiş bana sorma gereği bile duymadan. Sonra eşim beni aradı yarın gelecek dedi. Ben de istemeye istemeye kabul ettim. Neyse bugün sabah bazı işlerim vardı bu arkadaşı da beni arabayla işlerimi halletmeye götürdü. Sonra eve bıraktı kendi arkadaşları ile görüşmeye gitti. Ben evdeyken kardeşim aradı. Abla beni böyle biri instagramdan eklemiş arkadaşları arasında siz varsınız dedi. Ben de çocuğu eve çağırdım. Hesap sorunca gevşek gevşek annenin instagramını da ver falan deyince bende kayış koptu. Dedim defol. Eşyalarını aldı gitti. Ama sinirim hala geçmedi. Eşimi aradım ona da kızdım dedim bana sormadan ya da sorarak bundan sonra eve yatılı kimseyi davet etmiyorsun. 23 haftalık hamileyim uğraştığım densizliğe bakar mısınız? Benim eşimde suç. Adam evlendiğimizden beri evlilik nasıl bir şey anlamadı. Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
İyi yapmışsınız

Görmedi adını bugün laf arasında duydu. E benim kızlık soyadımı biliyor hala kullandığım için eklemiş işte.
Ay yok daha neler.
Aynı ortamda takıldınız ettiniz de ekledi diye düşünmüştüm tam bir stalker çıktı.

Joe goldberg gibi manyak

Merhaba. Eşimin bir erkek arkadaşı 4-5 gün önce bize geldi. Baştan belirtiyim eşimin arkadaşı bize gelmeden önce eşimi aramış o da gel demiş bana sorma gereği bile duymadan. Sonra eşim beni aradı yarın gelecek dedi. Ben de istemeye istemeye kabul ettim. Neyse bugün sabah bazı işlerim vardı bu arkadaşı da beni arabayla işlerimi halletmeye götürdü. Sonra eve bıraktı kendi arkadaşları ile görüşmeye gitti. Ben evdeyken kardeşim aradı. Abla beni böyle biri instagramdan eklemiş arkadaşları arasında siz varsınız dedi. Ben de çocuğu eve çağırdım. Hesap sorunca gevşek gevşek annenin instagramını da ver falan deyince bende kayış koptu. Dedim defol. Eşyalarını aldı gitti. Ama sinirim hala geçmedi. Eşimi aradım ona da kızdım dedim bana sormadan ya da sorarak bundan sonra eve yatılı kimseyi davet etmiyorsun. 23 haftalık hamileyim uğraştığım densizliğe bakar mısınız? Benim eşimde suç. Adam evlendiğimizden beri evlilik nasıl bir şey anlamadı. Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
Aaaaaa şuan şok oldum. Benim eşim erkek sinekten dahi kıskanırken eve değil yatılı arkadaş davet etmek çay içmeye bile çağırmaz çok şaşırdım. Hayır yani evinize almışsınız bir de densizliğe bak iyi yapmışsınız kovarak eşinizle de bu konuyu empati şeklinde anlatın anlar umarım

7.5 yıllık evliyim. Sadece 1 kez eşimin köyden arkadaşını kahvalti için agirladik. Yatili degildi. Ama ben huzursuz hissettim. Bir daha bekar arkadaslarini getirmemesini söyledim. Ve gercekten o arkadasiyla ilgili cok cok olumsuz şeyler duydu ve kendi de evimize aldigina bile pişman oldu. Hatta bir süre çocuk sürekli rahatsiz eder gibi yapti Allahtan pes etti bir süre sonra.. evinize yatili misafir kabul etmeyin, gerekirse siz gidin evden imkan olursa.

Ben şimdi başka şeye dellenecem müsadenizle. Kocanız daha evlilik sorumlulupu nedir anlamamış bir insan belli, siz hamileyken eve yatılı misafir (hem de üç gün) çağırıp sizi başbaşa bırakan gamsız, densiz bir herif. Ee peki bu herife neden ödül gibi çocuk???? Sorumluluk almasını bilmeyen adam siz ve bebeğinizle ilgilenecek mi? Arkadaşı ise tam bir densizmiş, saygısıza bak. Kocanızdan adam olmaz üzgünüm keşke çocuk yapmasaydınız.

Ağzını yaya yaya '' Anneni de ekliyim. '' diyen ayı o haddi eşinizden alıyor, zaten eşiniz de sokaktan adam toplayıp eve dolduran tip. Eşinizi bir hizaya çekin, onunla aynı evdeyken sokaklar daha güvenli size.

Ay bir şey diyeyim mi? Bu tarz adamlar madem evinde kalmama müsaade ediyor, baldızına da yürürüm bir şey demez diye düşünüyor. Nezaket, yol yordam, medeniyet falan uğramaz bunlara. Aşağılayıcı bir bakış açıları var. Aslında komple kadın cinsine böyle bakıyorlar ama ulaşabildiklerine çok daha çirkin davranıyorlar, gördüğünüz üzere. Hemen ana bacı karıştırmış baksanıza.
Ben erkek olacağım, arkadaş müsveddesi eşime ananın adresini de ver diyecek he mi? Ağzını burnunu dağıtmak farz olmuştur. Gerçi konu sahibinin eşinin olayı anladığından bile şüpheliyim ama...
Çok rahat herifler var, inanamıyorum. Ya anasına bacısına karısına küfretsen öldürür sanırsın, öyle bir tip, ama gel gelelim herif sokağın serserisini karısının başına topluyor, korkmuyor da.

Sizde kalması zaten başlı başına bir sorun. İyi olmuş yaptığınız bütün suç esinizde.

Bekar adam sizin evinizde yatılı nasıl kalabiliyor?
Şu devirde at izi it izi hesabı kimseye güven yok inanın.
Eşinizde bir tuhafmış.

İş başvurusu için şehir dışından geldi. İyi de başvuralı 3 gün oldu. Başvurdun işte dön memleketine. Adam gelmişken tatil yaptı resmen
aynı şey benım başıma da geldi bacım. sınır krızlerı geçirdim. benımkıde bı arkadaş canlsıı sorma gitsin. sonra bı gün patlama yaşadım daha getiremedi kimseyi. çoook haklısın. bızımkılerde suç ama yani.

Eşiniz nasıl güvenip arkadaşını yatıya davet ediyor ben olsam yabancı biriyle aynı evde kalmayı kabul etmezdim sizde etmeyin bundan sonra, baksanıza adam kız kardeşinize kadar yürüyor bu pislik iyi ki size asılmamış. Eşinize açık açık söyleyin eve erkek arkadaş getirmesin bana çok anormal geldi bu durum😒 babamın oğlu mu nasıl güveneyim elin adamına?

X