Kız kardeşimi eklemiş!

Soru sormak için neden evinize çağırdınız? Engelle gitsin demek ve irtibatı kesmek yerine eve çağırıp yüz göz olmaya ne gerek vardı, çok saçma geldi bana.

Valla esinin arkadasi yatili
Kaliyor, arabayla seni bi yerlere goturuyor🙄 kocan nerde buarada? Herif gevsek zaten belli ama kocanla sende normal degilsin bence. Ne munasebet kocanin arkadasi seni bi yere gotursun basbasa? Evinizde gunlerce kaliyor? Gece wc ye kalksam huylanirdm ben hele birde gebesin..

Merhaba. Eşimin bir erkek arkadaşı 4-5 gün önce bize geldi. Baştan belirtiyim eşimin arkadaşı bize gelmeden önce eşimi aramış o da gel demiş bana sorma gereği bile duymadan. Sonra eşim beni aradı yarın gelecek dedi. Ben de istemeye istemeye kabul ettim. Neyse bugün sabah bazı işlerim vardı bu arkadaşı da beni arabayla işlerimi halletmeye götürdü. Sonra eve bıraktı kendi arkadaşları ile görüşmeye gitti. Ben evdeyken kardeşim aradı. Abla beni böyle biri instagramdan eklemiş arkadaşları arasında siz varsınız dedi. Ben de çocuğu eve çağırdım. Hesap sorunca gevşek gevşek annenin instagramını da ver falan deyince bende kayış koptu. Dedim defol. Eşyalarını aldı gitti. Ama sinirim hala geçmedi. Eşimi aradım ona da kızdım dedim bana sormadan ya da sorarak bundan sonra eve yatılı kimseyi davet etmiyorsun. 23 haftalık hamileyim uğraştığım densizliğe bakar mısınız? Benim eşimde suç. Adam evlendiğimizden beri evlilik nasıl bir şey anlamadı. Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
Nolmuş ki instagramdan ekldiyse. Sonraki lafları iğrenç ama instadan ekledi diye hesap sormakta çok akıllıca değil yani.

Otellerin suyu mu
Cikmis?
koca denilen şahıs absürt bir emrivaki yapıyor
kadın kocasının arkadaşıyla baş başa iş güç çözümlüyor
arkadas denen şahıs yatılı kaldığı yetmediği gibi gündüz baş başa evde de durabiliyorlar
yetmiyor misafir gittiği evin kardeşi annesi dişi gördüğü kim varsa gayet rahat kendisinde had buluyor

sende kalkmış bu konuda mantıklı mantıklı otel yok muydu diyorsun allah aşkına :KK70:

koca denilen şahıs absürt bir emrivaki yapıyor
kadın kocasının arkadaşıyla baş başa iş güç çözümlüyor
arkadas denen şahıs yatılı kaldığı yetmediği gibi gündüz baş başa evde de durabiliyorlar
yetmiyor misafir gittiği evin kardeşi annesi dişi gördüğü kim varsa gayet rahat kendisinde had buluyor

sende kalkmış bu konuda mantıklı mantıklı otel yok muydu diyorsun allah aşkına :KK70:
Cidden mugosum ne hakli kadin😐😂 gercekten normal degil bu durumlar..akli olan arkadasini getirmesin evine.. birde basbasa kaliyolar gunduz.. bi tarafta kotu niyet olmasa digerinde illa oluyor demek

X