Kız kardeşimi eklemiş!

güzel bir şekilde sorabilirdiniz,kovmanız hiç hoş olmamış ben olsam kocamın hatırına kovmaz sakin bir şekilde sorardım
Aynen canım eşinin hatrına annesinin instayı da verseydi hatta. Ne eş hatrıymış ya anancı terbiyesiz ve abazan birine bile sakinlik göstermesi gerekiyor.

Konu sahibi, eşindeki genişliğin de maşallahı var. Arkadaşının abazan olduğunu bilmeme ihtimali yok. Hem sana sormadan eve getirmiş hem sizi yalnız bırakmış.

Son düzenleme:
Oha adam abazan.

Eşinizde de suç. Elin herifinin ne işi var evde, ihtiyaç olur bir gece kalır sabah gider.

Sizde de suç, elin adamından ne diye rica ediyorsunuz, atlayın taksiye gidin nereye gidecekseniz
O kadar gün bizde kaldı bi yardımı dokunur diye düşündüm haklısın bende suç.

Aynen canım eşinin hatrına annesinin instayı da verseydi hatta. Ne eş hatrıymış ya anancı terbiyesiz ve abazan birine bile sakinlik göstermesi gerekiyor.

Konu sahibi, eşindeki genişliğin de maşallahı var. Arkadaşının abazan olduğunu bilmeme ihtimali yok. Hem sana sormadan eve getirmiş hem sizi yalnız bırakmış.

Adam abaza bildigin, sadece adini duydu diye kosarak eklemiş. Utanacagi yerde bir de "annenin instagramini da ver" diyor, eş hatri ne alaka?
Eşimin arkadasi boyle konuşsa eşim kendisi agzini kirar adamin ne hatri yahu.

İyi yapmissin kovmakla demeyen adami da boşasin zaten, o adamin amaci farklidir. Kocacilikta sinirlari zorluyorlar her gun sasiriyorum.

Bugün okuduğum konulardan anladım ki artık bu heriflerin cılkı çıkmış. Hiç arası yok yani. Bekar herifin evinde ne işi var hem de sormadan etmeden? Siz ne diye işinizi halletmeye o adamla gidersiniz tanımaz etmezsiniz? Sonra tek başınıza evdeyken adamı çağırıp ne diye kovarsınız hiç mi korkmuyorsunuz😳

Eşiniz eve getirilen arkadaşlarla eşlerin ne hikayeler yazdığından habersiz galiba. Size güveni sonsuz olabilir ama bırak arkadaşı babaya bile güvenilmez bu devir de ki bunun örneklerini de çok gördük.

Eşiniz sizi gozden çıkarmisa benziyor, ben başka bir açıklama bulamadım. Sizi böyle gevşek biriyle başbaşa bıraktığına göre... İnsan arkadaşının gevşek olup olmadığını bilir ... Gevşek olmasa ne yazar ayrıca, olmaz ...

Eşiniz saçmalamış net delirmiş yani.Yahu elin bekar adamını evinde yatıya misafirliğe çağırmak nedir.Asla kabul edilebilir bişey değil.Ne kadar yalnız kalmadık desenizde kaladabilirdiniz.Adam arkadaşlarıyla görüşmeye gitmeseydi ya da sizin evde olduğunuz bı saatte donseydi ne olacaktı.Elin abazan,sapigiyla evde ay düşüncesi bile korkunç.Ama sizde de suç var.Elin adamından ne diye rica ettiniz sizi birakmasiniz.Bu da olur şey değil.Kovmakla az bile yapmışsınız.Esinizin yerinde olsam ağzını burnunu kırarım wala o sapığın.Esinize ders olmuştur umarım.Siddetli bı şekilde uyarın,bir daha yapamasın böyle bişey.

Arkadaşım yatılı geliyor haberin olsun dediğinde sizin hangi oteli ayarladın ? diye sorup ölü takliti yapmanız gerekirdi.Kabul etmeyin bir daha böyle bir emrivakiyi... Birsürü arkadaşımız var ama eve herkes alınmaz. Herkese güvenilmez, fırıldak gibi arkadaşların yatılı ne işi var ne münasebet... Kazık kadar herif kalsın pansiyonda iki gün.

Hemen arkadaş listenizi kurcalamış oradan kardeşinizi eklemiş, öyle terbiyesiz bir adam evinizde yatılı kaldı. Eşinizde evinizi kapısını herkese böyle açarsa daha çok sıkıntı yaşarsınız.

Gündüz sizinle evde mi kaldı birde ? Kocanız nasıl gamsız ?nasıl bir adam böyle , korkunç.

Elin adamınin sizde ne işi var ya kardeş olsa tamam da arkadaş yani... Evli olsa karısıyla gelse anlarım da yani tek başına sizin evinizde ne işi var...

Eşinizle bu konuyu düzgün bir şekilde konuşun gelmek isteyen otelde kalsın size yine çaya yemeğe gelir erkenden oteline gider...

Bu arada adamın kızkardeşinizi eklemesinde bir sorun göremedim yani onun için de eve çağırmak saçma olmuş zaten akşama gelecek. Gelince laf arasında sor. İstersen anneni de ekleyeyim gibi gevşek cvp vermesi sinir bozucu evet bu konuda da cvbini vermişsiniz gitmiş.

Eşiniz de bir daha böyle size sormadan dengesizlik yapmasın...

ay yanlış okumusum pardon kızlar :)))

Arkadaşım yatılı geliyor haberin olsun dediğinde sizin hangi oteli ayarladın ? diye sorup ölü takliti yapmanız gerekirdi.Kabul etmeyin bir daha böyle bir emrivakiyi... Birsürü arkadaşımız var ama eve herkes alınmaz. Herkese güvenilmez, fırıldak gibi arkadaşların yatılı ne işi var ne münasebet... Kazık kadar herif kalsın pansiyonda iki gün.

Hemen arkadaş listenizi kurcalamış oradan kardeşinizi eklemiş, öyle terbiyesiz bir adam evinizde yatılı kaldı. Eşinizde evinizi kapısını herkese böyle açarsa daha çok sıkıntı yaşarsınız.

Gündüz sizinle evde mi kaldı birde ? Kocanız nasıl gamsız ?nasıl bir adam böyle , korkunç.
Gündüz kalmamış konu sahibinin işi varmış o gelmiş götürmüş sonra da kızkardeşi olayını öğrenince adamı çağırmış. Çağırmasına gerek yoktu akşama adam zaten eve gelecekti yani ozaman eşinin yanında hep beraber yemek yerken veya çay içerken sorabilirdi...

Yani sanırım sabah çıkıyor akşama geliyor. Ama yinede bende istemezdim bekar bir erkeği evimde. Birde annenide eklim demesi çok pişkin biri olduğunu gösteriyor...

Eşiniz " eklediyse n'olacak sanki" diyecek biri gibi geldi bana. Hatta sana niye kovdun falan bile diyebilir, okadar geniş.
Nerden biliyorsunuz belki laf arasında ciddi düşünüyorum ama kendime uygun birini bulamadım dedi konu sahibinin eşi de benim baldız var dedi. Hatta laf arasında kardeşimin ismi geçti dedi konu sahibi. Eğer ki kız kardeşle ilgili konuyu açan eşiyse hepsi planlı olabilir :süslü:

Adam abaza bildigin, sadece adini duydu diye kosarak eklemiş. Utanacagi yerde bir de "annenin instagramini da ver" diyor, eş hatri ne alaka?
Eşimin arkadasi boyle konuşsa eşim kendisi agzini kirar adamin ne hatri yahu.

İyi yapmissin kovmakla demeyen adami da boşasin zaten, o adamin amaci farklidir. Kocacilikta sinirlari zorluyorlar her gun sasiriyorum.
Ay bir şey diyeyim mi? Bu tarz adamlar madem evinde kalmama müsaade ediyor, baldızına da yürürüm bir şey demez diye düşünüyor. Nezaket, yol yordam, medeniyet falan uğramaz bunlara. Aşağılayıcı bir bakış açıları var. Aslında komple kadın cinsine böyle bakıyorlar ama ulaşabildiklerine çok daha çirkin davranıyorlar, gördüğünüz üzere. Hemen ana bacı karıştırmış baksanıza.
Ben erkek olacağım, arkadaş müsveddesi eşime ananın adresini de ver diyecek he mi? Ağzını burnunu dağıtmak farz olmuştur. Gerçi konu sahibinin eşinin olayı anladığından bile şüpheliyim ama...

X