Kız kardeşimi eklemiş!

güzel bir şekilde sorabilirdiniz,kovmanız hiç hoş olmamış ben olsam kocamın hatırına kovmaz sakin bir şekilde sorardım
Adam yavsak kelimesinin sozluk anlami. Yarin bir gun konu sahibine goz koymayacagi ne belli?

Valla ben kardeşinizi eklemesini falan değil ama eşinizin bir arkadaşını yatılı eve davet etmesi ve sizi yalnız bırakmasına çook şaşırdım. Eşiniz bunu nasıl normal karşılıyor vallahi ben olsam asıl bu olayın üstüne giderdim. Arkadaşı zaten nasıl bir insan belli iyi yapmışsınız.

İsterseniz geri kafalı diyin ama eşimin arkadaşı benim evimde kalamaz. Ki adam da zaten kumaşını belli etmiş. Eşiniz çok geniş.

Ne garip insanlar var ya hu,en garibi de esiniz bekar bir erkegi neden evine yatili alir tuhaf yani

Bugün okuduğum konulardan anladım ki artık bu heriflerin cılkı çıkmış. Hiç arası yok yani. Bekar herifin evinde ne işi var hem de sormadan etmeden? Siz ne diye işinizi halletmeye o adamla gidersiniz tanımaz etmezsiniz? Sonra tek başınıza evdeyken adamı çağırıp ne diye kovarsınız hiç mi korkmuyorsunuz😳
Kesinlikle cok dogru bir yorum.Uetelik konu sahibi de hatali,her sey olabilirdi.

Yahu elin erkeğinin evli bir çiftin evinde ne işi olur hani kardeş olsa akrabalık olsa bir nebze , o bile bir raddeden sonra hoş karşılanmaz.Neye kızacağımı bilemedim eşinizin rahatlığına mı yanayım adamın yüzsüzlüğüne mi.Ama iyi mi yapmışsınız evet

Zorunlu durumlarda yatılı misafir davet edilebilir. Ani bir durum olup hanıma sorayım dememiş olabilir ancak sizin sürekli böyle bir sorununuz var belli ki. Kökten çözdünüz sanırım şu an.
Öte yandan eşimin arkadaşı da olsa muhabbetim yoksa hoşgeldinizden öteye bile gitmem. Değil hesap sormak vs... Eşime haddini bildirmesini söylerdim. Muhatap bile kabul etmezdim.
Eşiniz de densiz biri olduğunu görmüştür. Ne demek anneni de ekleyim falan... Gereksiz laubalilik.

Adamdaki genislige bak elalemin adamı gelip evinde üç gün kalıyor karısını hastaneye götürüyor daha neler duyacağız acaba
Siz bence bu adamla evliliğinizi sorgulayın
Bu adamı koca ve baba yapmak bilemiyorum tüm lincler kabulum bu arada yorumları okumadım üç gün evde ben yokken nasıl yabancı kalır millete yediği içtiği dokunuyor

Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
Problem tam olarak burda. Eşinize güzel bir ayar çekin zira ayarları bozulmuş. Ben bu evde kalmalı mevzuları hiç doğru bulmuyorum. Hiç mi otel yok bulunduğunuz yerde. Bu ne bedavacılık? Karnı burnunda karısı elin adamına hizmet etsin. Niye arkadaşın cebinden otele para gitmesin diye öyle mi?

Hamile esinin evinde yabanci erkegin kalmasini esiniz nasil hosgoruyor? Sizin simdi en rahat olmaniz gereken donemler. Nicin gidip otelde kalmamis ki?

Merhaba. Eşimin bir erkek arkadaşı 4-5 gün önce bize geldi. Baştan belirtiyim eşimin arkadaşı bize gelmeden önce eşimi aramış o da gel demiş bana sorma gereği bile duymadan. Sonra eşim beni aradı yarın gelecek dedi. Ben de istemeye istemeye kabul ettim. Neyse bugün sabah bazı işlerim vardı bu arkadaşı da beni arabayla işlerimi halletmeye götürdü. Sonra eve bıraktı kendi arkadaşları ile görüşmeye gitti. Ben evdeyken kardeşim aradı. Abla beni böyle biri instagramdan eklemiş arkadaşları arasında siz varsınız dedi. Ben de çocuğu eve çağırdım. Hesap sorunca gevşek gevşek annenin instagramını da ver falan deyince bende kayış koptu. Dedim defol. Eşyalarını aldı gitti. Ama sinirim hala geçmedi. Eşimi aradım ona da kızdım dedim bana sormadan ya da sorarak bundan sonra eve yatılı kimseyi davet etmiyorsun. 23 haftalık hamileyim uğraştığım densizliğe bakar mısınız? Benim eşimde suç. Adam evlendiğimizden beri evlilik nasıl bir şey anlamadı. Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
Siz haklisiniz

Merhaba. Eşimin bir erkek arkadaşı 4-5 gün önce bize geldi. Baştan belirtiyim eşimin arkadaşı bize gelmeden önce eşimi aramış o da gel demiş bana sorma gereği bile duymadan. Sonra eşim beni aradı yarın gelecek dedi. Ben de istemeye istemeye kabul ettim. Neyse bugün sabah bazı işlerim vardı bu arkadaşı da beni arabayla işlerimi halletmeye götürdü. Sonra eve bıraktı kendi arkadaşları ile görüşmeye gitti. Ben evdeyken kardeşim aradı. Abla beni böyle biri instagramdan eklemiş arkadaşları arasında siz varsınız dedi. Ben de çocuğu eve çağırdım. Hesap sorunca gevşek gevşek annenin instagramını da ver falan deyince bende kayış koptu. Dedim defol. Eşyalarını aldı gitti. Ama sinirim hala geçmedi. Eşimi aradım ona da kızdım dedim bana sormadan ya da sorarak bundan sonra eve yatılı kimseyi davet etmiyorsun. 23 haftalık hamileyim uğraştığım densizliğe bakar mısınız? Benim eşimde suç. Adam evlendiğimizden beri evlilik nasıl bir şey anlamadı. Evimizi öğrenci evi sanıyor geleni geçeni çağırıyor.
Ks arkadaşlar diyeceğim her şeyi demişler, bana bir şey bırakmamışlar. Ne oldu? Eşiniz yaptığı hatanın farkına varmıştır umarım.

X