Kizimi uzmeden memeden nasil kesebilirim bu durumda?

Biraz araştırın göreceksiniz zaten. Kendisi meslekten men edildi galiba...
Benim dikkate aldığım, onun bahsettiği teoriler, kendi ürettiği teoriler değil. Dünyaca ünlü, çocuk beyin gelişimi üzerine araştırmalar yapan bilim insanlarının araştırmalarının çıkarımlarına dayalı teoriler...
Size de nedenini bilmeden insanların ilmine tavır koymamanızı tavsiye ederim.
İyi günler.

Benim dikkate aldığım, onun bahsettiği teoriler, kendi ürettiği teoriler değil. Dünyaca ünlü, çocuk beyin gelişimi üzerine araştırmalar yapan bilim insanlarının araştırmalarının çıkarımlarına dayalı teoriler...
Size de nedenini bilmeden insanların ilmine tavır koymamanızı tavsiye ederim.
İyi günler.
Hangi doktor acaba merak ettim

Evet evet bizimki de surpriz videolarini izleye izleye boyle oldu. Gecenlerde bi kk uyesi yazmisti..bebegim surpriz yumurtanin icinde ilac var saniyor korkuyor ellemiyor bile diye.. E demek ki mesela hic izlememis onlardan o cocuk. Ne guzel. Bizimki canavarlasiyor . Bi de avm.lerde cesit cesit kocaman satilan standlar oluyor. Kucagima alip orayi maraton kosar gibi geciyorum . Eger ola ki gorurse enn ucuz neyse onu hemen odeyip kacma derdine dusuyorum cunku baya pahalilar ve bizimki hepsine atladigi icin.. yok hello kittylisi yok barbilisi mikilisi elsalisi bilmem ne derken..
Ben de oyalama yapiyorm bu aralar. Bimin surprizleri iyi ya icindeki oyuncagi gorerek alabliyoruz ve cikolatasiz ayrica daha ucuz gibi. :p Evde 1milyon tane oyuncak oldu hala doyumsuz bi bicimde yirtiniyor yumurta diye.. bi de yemek de yemez mesela . Bu aralar iyice cikolatayla beslenir oldu :/
Alisverise gittiginizde istedigi seyleri direkt alıp çıkma odaklı olmasanız orada oynamasina izin verseniz belki hevesini alır. Biz öyle yapıyoruz. Markette yada oyuncakcida istedigi gibi oynamasina izin veriyorum. O reyonlari bosaltiyor ben arkasindan topluyorum. Orayi alisveris yerinden çok oyun alanı gibi görüyor. En sonunda genellikle hiçbir şey almadan çıkıyoruz. Bazen almak istediklerini bana veriyor baska seylere dalip unutursa caktirmadan birakiyorum. Israrli sekilde isterse aliyorum o da cok nadir oluyor. Surpriz yumurtayi unutturmaya çalışın normal cikolata alın. Ben bi de cikolatayla yumurtayi
rondodan geciriyorum yumurtanın rengi tamamen kaybolsun diye biraz da kakao koyuyorum küçük toplar yapıp öyle veriyorum en azından yumurta yemiş oluyor

Bi de oyuncaklarin hepsini saklayin ortada çok az birakin onlarla değişik oyunlar kurun. Bir süre onlari unutsun sonra ortadakileri saklayıp başka çıkarın

X