Kizimiz olacakmış...değişme ihtimali var mı dostlar?

helenbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
1.116
431
31
Arkadaşlar 12 hafta 3 günlük olduk çok şükür...ultrason da meleğim her yeri açık ortada bize bakıyordu.takla falan attı.herseyini her yerini gördük yani.doktor bacak arası boş.kiz dedi.pipi yok şu an dedi belki sonra çıkar ama sanmıyorum kız dedi.erkekler erkenden görülüyor diye biliyorum.erkek olsa bunu görürdü kesin....sizin önerileriniz tecrübeleriniz?bu arada kız olacağını hissediyordum.zaten benim için bebeğimizin sağlığıydi kız yasa erkek farketmez.ama eşim durduramıyor birşeyler almak istiyor cinsiyet değişir mi sizce ?:anneadayı:

Benim. 11+3 TE kız dedi doktorum değişmedi alışveriş için bekleyin 16 yı ama belli olmaz ablama 28. Haftaya kadar erkek dediler 28 de kız dediler 7. Ayda öğrendik yani

Ben şuan hamileyim ablam 2 yıl önce hastaneye doktora bebeğin duruşuna bağlı bide tabi

Bide ben oglum a hamile iken 11+4 doktor bana %75 erkek demişti ve hiç değişmedi.

Bide ben oglum a hamile iken 11+4 doktor bana %75 erkek demişti ve hiç değişmedi.
Canım bana erkek olsaydım doktor anlardı hemen dedi.komsumla aynı doktora gidiyoruz.11 haftalikken erkek dedi ve öylede oldu.o yüzden bende kız olduğunu hissediyordum doktor diyince şaşırmadım..benim için kız erkek farketmez ama esim.kiyafet almadan duramıyor.deli gibi kız istiyordu....

Arkadaşlar 12 hafta 3 günlük olduk çok şükür...ultrason da meleğim her yeri açık ortada bize bakıyordu.takla falan attı.herseyini her yerini gördük yani.doktor bacak arası boş.kiz dedi.pipi yok şu an dedi belki sonra çıkar ama sanmıyorum kız dedi.erkekler erkenden görülüyor diye biliyorum.erkek olsa bunu görürdü kesin....sizin önerileriniz tecrübeleriniz?bu arada kız olacağını hissediyordum.zaten benim için bebeğimizin sağlığıydi kız yasa erkek farketmez.ama eşim durduramıyor birşeyler almak istiyor cinsiyet değişir mi sizce ?:anneadayı:
Arkadaşıma da 12. haftada kız dediler 16. haftada erkek olduğunu öğrendi şimdi 1 yasında oğlu var bence biraz bekle canım bende cinsiyet tahminini pazartesi öğreneceğim

Eğer kıyafet alma konusunda çok sabırsızlanıyorsanız hem kız hem erkek bebeğin kullanacağı ürünler renkler alabilirsiniz

X