kızlar acil bakın çok kötüyüm

eğer özür dilersem ömür boyu esiri olur ezilirim. ben bunu da yapamam . valla cocuk yapmamak en mantiklisi ve acilen işe girmeliyim kendime güvenimin gelmesi icin ondan.bile korkuyorum ise girince de evde huzurum kalmayacak. yemekdi utuydu temizlikdi esim asla anlayisli olmayacaktir
Nasıl sevdiniz evlendiniz bu insansi varlıkla. Bildiğin kötü ya

boşanmak isiyorum ama ailem arkamda durmaz. abimle babam zamaninda bu evlilige onay vermemislerdi. mahvederler beni. calistirmiyolarda hiç bir güvencem yok cesaretim yok napicami bilmiyorum
Yahu arkanda durmazlarda sokağa atacak halleri yokya. Bu adamı çekeceğine babanın nazını Çek. Siz kararlı olmazsanız kimse size yardım edemez

E değil mi? Benim amcam biz 5.katta olmamıza rağmen tüm perdeleri sıkı sıkı kapattırırdı ama nasıl kapama yani sanki herkes bizi izliyor oturmuş gibi. Ben sokağa çıkmazsam güneş doğdu mu doğmadı mı anlamazdım.

Neden biliyor musunuz? Kendi dürbünü vardı çatı katına çıkıp milleti dikizlerdi. Kendi dikizleyince herkes kendi gibi sanıyordu.

Bağ kurabilir misiniz deneyi

E değil mi? Benim amcam biz 5.katta olmamıza rağmen tüm perdeleri sıkı sıkı kapattırırdı ama nasıl kapama yani sanki herkes bizi izliyor oturmuş gibi. Ben sokağa çıkmazsam güneş doğdu mu doğmadı mı anlamazdım.

Neden biliyor musunuz? Kendi dürbünü vardı çatı katına çıkıp milleti dikizlerdi. Kendi dikizleyince herkes kendi gibi sanıyordu.

Bağ kurabilir misiniz deneyin bi
Bayan Orange ben zaten bunların hepsini biliyorum, ben toplumdaki gerçekleri ifade etmeye çalıştım. Ama bir baktım birçok insan bana karşı çıkmış. Olanı söyledim ben. Olması gereken tabiki bu değil. Sosyolojik bir değerlendirme benim yaptığım. Ancak bir baktım elalem ne der kaygısını, yahut mahalle baskısını gören insanların hislerini anlatmaya çalıştım sadece.

fikirlerinize ihtiyacım var. eşimle kavga ettik ve moralim sıfır. dün annemlere ablamgil geldi şehirdışından ben de anneme geçtim. eşimde bana dediki eve gelirken otobüsle gel enisten falan birakmasin dedi. tamam dedim tam otobüs saatine göre hazirlandim çiktim dışarı babam ablam göndermedi beni enişten bıraksın dedi ben yok diye ısrar ettim babam da kızdı bana bırakiversin ne var ne yok yok diyosun diye. tam o sırada da diyemedim ki esim istemiyo diye. tabi sonra esim eniştemin beni bıraktığını duyunca kıyamet koptu. bu arada araba 2 tane küçük yaşta yegenim ve ben arkada oturduk.
benim aileme ve bana göre bunda bir sey yok ama esim ailesine ters neymis ablanda binseymis ablamda hasta bu arada . o zaman baban da binseymis. ya ne alaka diyorum arabada enistenin bisey yapmadigini nerden biliyim falan dedi. sinirlerim çok bozuk. enistem asla oyle bi insan degil 13 yıldır içimizde ve ben bekarken kaç kere kaldim ablamlarda
bu durum ailelere sirayet edecek simdi ve esimin ailesi beni hatali bulacak. nasil bi tepki gostermeliyim bana yardimci olun lutfen
bu arada daha yeni annemle de gorustum. esimle konusacagini söyledi . keske otobusle gitseydin dedi. ben de biz ne yanlis yaptik onlar yanlış dusunuyo dedim . Off Allahim delirecem
Ay ben senin kız kardeşin olacam da bu olanları duyacağım, kocanı bir kaşık suda bogmadin diye senle omrubillah konuşmam. Dünyada adam kalmamis gibi akıl hastalariyla evleniyosunuz üstüne doguruyosunuz sonra da yok severek evlendik yok çok zorluklarla mücadele ettik bilmem ne ya. Çok zorluklarla mücadeledeki zorluk da işte eniştemin ilk fırsatta beni s..meye çalışmayacagina sevdicegimi ikna ettim oraları aştık falan filan ayyyyy YANİ ERKEKLERİN ZATEN CANI CEHENNEME DE imkanı olup da şöyle heriflerle hâlâ durmayı seçen hemcinslerim de herhalde tencere kapak yani.

Birşey diyicem siz kimsiniz de benim hayatımı yargılıyorsunuz. Ben yaşadığım ne batıyor size çok merak ettim. eşimi iyi diye tanıtmam mı sizin için sorun söylesenize. Probleminiz ne . Benim kafam yerinde gayet ama sizin kafa İslam dan baya uzaklaşmış. Allaha size boşanabilirsiniz diyor ama . Her bepepten değil . Burda ki kadınlarda , ha birde karadenizliler varmış kocaları izin vermediğinde korkuluk bile yapmazlarmış. Birşey söyleyeyimmi az abartın biraz. Elbette hata yapınca burnundan getirirler ama sizin gibi . Ay kocam büyükanneye gitmeye izin vermedi gideyimde hemen boşayım demezler. Aklı başında olan bir kadın demez yani. Nisa suresi 34 ayette ne diyor Erkekler, kadınlar üzerine Hâkimdirler, (Âilenin reisidirler) O sebeple ki Allah (C.C.) onlardan kimini (erkekleri) kiminden (kadınlardan) üstün kılmıştır. Birde (erkekler onlara) mallarından infâk etmektedirler. İyi kadınlar (kocalarına) itaâtli olanlardır. Allah (C.C.) kendi (hak)'larını (Kur'an'ı Kerim'de) nasıl koruyorsa, onlar da (kadınlar da) öylece göze görünmeyeni (erkeğin gıyabında malını, onun ve kendisinin şeref ve namusunu, birde ev sırlarını) koruyan (kadın) lardır."
(Yetmezse alın birde hadis söyleyim size
Bir kadın, kocasının rızası olmadığı hâlde evinden çıkarsa, gökteki meleklerin hepsi ve cinnîlerle insanlardan başka varlıkların hepsi, o kadın evine dönünceye kadar lânet ederler)
Tebrikler ömrü hayatınızda bir kere bile koca sözü dinlemediyseniz lanetlendiniz. Gerçi sizin beyin lanetlenmiş ya neyse .
Gereksiz sebepler boşanılmaz. Boşanmayı burada kolay kolay söyleyenlerin yarıdan çoğu 1 sene düşünür boşanmak için yani aklı başında biri 1 sene düşünür . Sakin Ken dingin Ken konuşulur anlaşılır. Daha olmadı sorun halledilmiyor büyüklere danışılır hatta bununla alakalı da bir ayet var Nisa 35 ayet

(Kadın ile kocanın) Aralarının açılmasından korkarsanız, bu durumda erkeğin ailesinden bir hakem, kadının da ailesinden bir hakem gönderin. Bunlar, (arayı) düzeltmek isterlerse, Allah da aralarında başarı sağlar. Şüphesiz, Allah, bilendir, haberdar olandır.

Biz birkere ayırlma safhasına geldik . Büyükler arayı düzeltti. Bizim dinimizde de , benim yaşadığım yer de de bu böyle. Ama sizin dininiz farklı galiba. Ya da dinden bir habersiniz .

Bundan sonra mümkünse yorumu okuyup susun , susun ki belli bir haysiyetiniz kalsın. O kadar dalga geçilecek birşey olmadığını gerçek bir insan anlar. Ama sizin gibi yaratıklar anlamaz. Sizi gördümya hem cinsimden utandım. Kendini beğenmiş kibirli insan dolu burda . Zihniyeti bozukları hiç saymıyorum bile.
Bir düşünçemi söyledim hemen dalga geçtiniz insan gibi soru soran 1 ya da 2 kişi var onun hariçinde. Hep dalga gereksiz gereksiz konuşmalar. Benim hayatım sizi zerre gıram aladar etmez ben birşey söylediysem siz dalag geçin boş boş konuşun diye değil . İnsan olun biraz insan insanlıkla alakanız olsun. Pislikler.
Ölen kadınların hepsi sizin gibi kadınlar işte. İnşallah sonunuz aynı olmaz. Ölen kadınlara açıyordum ama artık açmıyorum sizi gördükten sonra. Bu kadar acımasız bu kadar kibirli olunmaz . Karşınızdaki kişinin ne hissedeceğini önemsemeden yorum yapıyorsunuz ya. İnşallah Allah'tan tek isteğim öyle birşey yaşayın ki sizi anlayan kimse olmasın. Dalga konusu olursunuz inşallah. O zaman anlarsınız beni. Hepinizde bu yazdıklarımı ss alın ekran görüntüsü yapın başınıza geldiğinde de ben aklınıza düşeyim.
Bizim dinimiz diye genel bir durum yok yalnız ecrinin annesi

Evet bende bunu anlatmaya çalışıyorum o zaman la bu zaman bir değil ama kadınlar elde ettikçe doyumsuzlaştı. İstiyorsunuz ki kocam bana kul köpek olsun sizin aklınız eşitlikten değil kocanız kendinize köle yapmakta. Eşitlik böyle olmaz tamamı
Sana bu lafları kocan ezberletiyo di mi, klişe. Yirmili yaşlarının başında olduğuna da adım gibi eminim.

fikirlerinize ihtiyacım var. eşimle kavga ettik ve moralim sıfır. dün annemlere ablamgil geldi şehirdışından ben de anneme geçtim. eşimde bana dediki eve gelirken otobüsle gel enisten falan birakmasin dedi. tamam dedim tam otobüs saatine göre hazirlandim çiktim dışarı babam ablam göndermedi beni enişten bıraksın dedi ben yok diye ısrar ettim babam da kızdı bana bırakiversin ne var ne yok yok diyosun diye. tam o sırada da diyemedim ki esim istemiyo diye. tabi sonra esim eniştemin beni bıraktığını duyunca kıyamet koptu. bu arada araba 2 tane küçük yaşta yegenim ve ben arkada oturduk.
benim aileme ve bana göre bunda bir sey yok ama esim ailesine ters neymis ablanda binseymis ablamda hasta bu arada . o zaman baban da binseymis. ya ne alaka diyorum arabada enistenin bisey yapmadigini nerden biliyim falan dedi. sinirlerim çok bozuk. enistem asla oyle bi insan degil 13 yıldır içimizde ve ben bekarken kaç kere kaldim ablamlarda
bu durum ailelere sirayet edecek simdi ve esimin ailesi beni hatali bulacak. nasil bi tepki gostermeliyim bana yardimci olun lutfen
bu arada daha yeni annemle de gorustum. esimle konusacagini söyledi . keske otobusle gitseydin dedi. ben de biz ne yanlis yaptik onlar yanlış dusunuyo dedim . Off Allahim delirecem
Siz yanlış hiçbir şey yapmamışsınız. Eşiniz ve ailesi muhtemelen sapık ve sizi tahakküm altına almak isteyen deli dolu. Böyle bir ailede gelin olduğunuz için üzüldüm. Umarım en kısa zamanda kurtulursunuz.

zihniyetleri bu kadar çirkin insanlarla yaşamak zor olmuyormu? enişteyi geçtim bana yakıstırılana tahammül edemem ben ya bana bir şey yaptıysaymis e yani?
ablamin kocasi bana sarkti bende ona karsilik verdimde onlardan mi gizliyorum yani

Eşiniz ya iktidarsız ya da penisi küçük şu kafa yapısının başka hiç bir açıklaması yok ve mide bulandırıcı.
Böyle birisiyle aynı yastığa baş koyup aynı evde nefes almak mı? Selam dahi vermem çok üzüldüm sizin adınıza.

zihniyetleri bu kadar çirkin insanlarla yaşamak zor olmuyormu? enişteyi geçtim bana yakıstırılana tahammül edemem ben ya bana bir şey yaptıysaymis e yani?
ablamin kocasi bana sarkti bende ona karsilik verdimde onlardan mi gizliyorum yani
zor tabi ama bu flört dönemi degil ki hemen ayriliyim. benim gibi eski kafali ailesi olanlar için bu durumlar çok zor ne yazık ki

yani yorumunuz çok mide bulandırıcı
Gayet mantıklı bir yorum yapmış. Kendi bamyası yüzünden kompleksli olan erkekler eşlerini böyle bunaltır işte.
Bence eşinizin size yaptıklarından, söylediklerinden mideniz bulanmadıysa bu yorumu çok rahat kaldırırsınız :işsiz:

zor tabi ama bu flört dönemi degil ki hemen ayriliyim. benim gibi eski kafali ailesi olanlar için bu durumlar çok zor ne yazık ki
bakın bu hayat sizin hayatınız evet tabiki aile anne baba da onemli ama, eğer anne babanın kararları çocuğa bir şekilde zarar veriyorsa kendi kararlarinızı verip kendi ayaklarinizin üzerinde durabilecek yaştasınız.
aileniz geri kafalı diye bu lafları duymak bu hayatı yaşamak zorunda degilsiniz

Kimse yargılamiyor konu sahibini.Cinnetlik konu.Evlenecegim evli kalacagim diyede M.Ö 300 lerde kalmış ailelere girmesin kimse.Ben olsam enisteyi anamı babamı ablamı eşi toplar.Eniste benimle arabada biseyler yaptığını düşünüyor benim koca siz ailem olarak ne diyorsunuz bu konuya diye bombayı patlatirim .Eminim o koca kişisi ben öyle bişey demedim diye anında çark eder Kölelik bile bitti ya renk ten farkından yıllarca insan yerine koyulmayan insanlar bile baş kaldirdi.İnsan namusu insan onuru insanca yaşamak diye bı kavram var . Günah mış kendi eşine iftira atmanın günahı ne çocuk yetiştirmeyi bilmeyen kaynanan kim önce onlar öğrensin adabı insanlığı günahı sevabı.....

Ömür boyu çekersin bu kişi asla düzelmez .Çoluk çocuk yoksa o ailemde o eşten de kaçarım ben devlete sığınırım televizyona çıkarım ben dayamam benim abuk sabuk insanlara tahammül eşiğim çok düşük.Siz az biraz bekleyin terbiye edecek o eş sizi sakin sessiz itaatkar onun dediği herşeyi yapan bir robota donmeyinde görün bakalım dünya kaç bucak .Asla düzelir demem gunahada girmem.Bu evlilik değil bu sizin köle sahip ilişkisinde yaşadığınız bir hayat.Üzgünum sizin için .Huyuna suyuna git demiycem başka çareniz yok zaten hiçbir değeriniz aklınız fikriniz yok sizin eşinize ve ailenize göre.Benim bacak kadar ergen kızım karşıma geçip bana saygılı ol anne sen bana böyle davranamazsin ben senin emirerin değilim diyor.Hakli valla çoğu zaman beni bı sarsıyo sınırlarına sahip cikiyor

yani yorumunuz çok mide bulandırıcı
Eşinizin size yakıştırdığı şeyi öğütecek mideniz varsa benim yorumundan neden gocundunuz? Kendini ispat edemeyen diğer tüm erkekleri sadece penis olarak gören erkek zihniyeti bu ben daha çok eşinize baktıkça, kendinize yapılan yakıştırmayı sindirdiğiniz için aynaya baktıkça midenizin nasıl bulanmadığını merak ediyorum.

Hanımlar siz hala kime neyi anlatıyorsunuz ya? Kıyamıyorum bazen kendimize, birilerine bi şeyler anlatmaya, gözünü açmaya çabalıyoruz da kendi saflığımıza hep.

Çarşamba gününe kadar adet olmazsam direk saglık ocagına kan vercem. Göğüslerim de damarlar cıkmıs şiş hassas dokununca acıyo alt karnımda da baskı hissediyorum. İnşallah hamileyim dir. İnşallah en kısa zamanda Rabbim sizinde kucagınızı doldursun 🤲🤲

Hadi ayrılamıyorsunuz, çocuğu da aile baskısı ile yapıyorsunuz. Enişteniz ve sizin hakkınızda fanteziler kuran bir adamı zorla mı baba yaptırıyorlar? Yooo. Kendi iradenizle kendinizi düşürüyorsunuz

X