Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri kızlar hiç yardımcı olmuyorsunuz :(

evveliyat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
29
6
yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum. kaç defa soru sordum bi kaç tane yanıt alabildim. cevap veranlere çok teşekkür ederm :) benim 1 ay içinde istemeyle beraber sözüm olacak. ama ben sözde kalabalık olduğu için bir gün öncesinden isteme olsun çekirdek aile olarak oturup istensin sonra söz olsun istiyorum. ama bunun içinde zaman yok çünkü hem ikimizde çalışıyoruz hemde ailesi şehirdışında oturuyor. birde elbise sıkıntısı var tabi ne giymeliyim :KK43: ben sadelikten hoşlanırım taşlı parıltılı altın rengi şeyler bana göre değil. kızlarrrrrr tecrübelerinize ihtiyacım var

Canim bu benim sözde giydigim elbisem. Cok abartili degil hatta sade bi elbise. Guzel bi sac modeli ve makyaj ile tamamlayabilirsin böyle bi modeli. Bnmde soz oldu ertsi gün nisan oldu. O yuzden pek söz elbisesi bakmaya vakit kalmadi nişan işine agirlik vermekten. Bu elbiseyi artik son dedigim yerde annem buldu :) giydim güzelde oldu herkez cok begendi. Sende umarim icine sinen birsey bulursun :)
2014-08-16 11.23.59.jpg

merhaba canım, benim de istemeyle nişan bi arada oldu :) şehir dışında olunca diğer aile böyle oluyor malesef :) sabah isteme oldu akşamına da kapımın önünde nişanım :) çok da güzel oldu 10 defa insanları neden getirteyim. Ben sözde çok sade bi elbise giydim abartı olmasına hiç gerek yok dizinde olacak sade şık elbiseyi takılarınla tamamladın mı senden güzeli yok :KK66: Akşamına tabi ki daha şık oldum resimler için bloguma bakabilirsin :KK66: endlessharin.blogspot.com.tr bağlantıya tıklayamıyorsan google a endlessahring yazsan da çıkıyor :KK66: yardıma ihtiyacın olursa buralardayım :KK66: Ben de düğün koşuşturmacasındayım Allah herkesin yardımcısı olsun valla inanılmaz zor süreç :)

Sade siyah bir elbise kurtarıcın olabilir bence. Bu arada hayırlı olsun. diğer arkadaşların dediği gibi şehir dışındaysa aileler zor oluyor insanlara. böylesi daha iyi.

Ben pudra rengi ve siyah bi dizlerde bi elbise giymiştim sözde Sözlümede pudra kravat ( zorla taktırsamda :KK71: ) çok uyumlu olmuştu. Elbiseyide 50 tl falan almıştım hemde :KK25:

kızlarrrrrr hepinize çok tşkr ederm. bana bildirim gelmediği için cevaplayamadım. sözüm oldu sevgilimin doğum gününde hemde :) ve çok güzel geçti tabi kurdeleyi kesen kişiyi çok sevmesemde diğer kısımları çok güzeldi çok şükür. bn babamın kesmesini istiyordum oda o anki en büyük kişiye devretti olayı sinirden kudurdum :KK62: istemede su yeşili kısa bi elbise giydim sözdede mürdüm rengi kısa bi elbise. ama ikisinide tamam artık bulamayacağım dediğim bi an buldum. sözlümede aynı renkte bi kravat aldık çok yakıştı. şimdi sırada nişan hazırlıkları var. umarım herşey hepimizin gönlündeki gibi güzel ve kusursuz olur.. :KK19:

X