Kocam eltime aşık

ne yapayım şimdi bide salak salak konuştum, kendimi öldürecekmişim, ne gerek varsa, ya ben ölmek falan istemiyorum, huzurlu bir ortam beni seven bir koca

şimdi sakin ol. kendimi öldüreceğim dedin diye öldürecek değilsin herhalde.zamana bırak. sakinleşip biraz mantıklı olmaya çalış .kendini yıpratmayı da bırak.

evet davam tamamıyla o. eğer sabahda benimle konuşmadan çıkarsa ve akşam halen evde ve yaşıyor olursak bundan sonra beni hiç adam yerine koymaz

şimdi sakin ol. kendimi öldüreceğim dedin diye öldürecek değilsin herhalde.zamana bırak. sakinleşip biraz mantıklı olmaya çalış .kendini yıpratmayı da bırak.

yani ne ara okadar saçmaladım ve bide hatırlıyorum, sinirden ne söylediğini bilmezim ama unutan değilin, koca kavgada herşey söylendi, nice hakaretler edildi hepsini unuttum aklımda tek o kaldı.

öfkeyle kalkan zararla oturur.öfke ile abuk sabuk laflar etmişsin.işler daha kötü hale gelmiş. şimdi o söylediğin şeyleride gerçekleştirmek zorunda değilsin. orasının senin evin olduğunu kabul et.ve evden ayrılmak zorunda kendini hissetme.

tamam sakin oluyorum , yarın akşam geldiğinde ne yapayım,ya beni şimdi çok ezikler

senin bir çocuğun var yazık ona. kavga ederek kimse haklı bile olsa kendini karşısındakine anlatamaz.derdini anlatamadığın gibi derdine dert katarsın.artık olan olmuş.işler daha fazla sarpa sarmadan sakin ol kocana kendimi kanıtlayacağım diye veya ona ceza vereceğim diye evini bırakıp gitme bence ikinizinde biraz sessizliğe ihtiyacı var.

Yarin harika bir sofra hazirla suslen kOcanin sevdigi yemelleri yap. Onu ne kadar sevdigini soyle sevmesen de soyle duzgun konus onu mest et. Onu kendine bagla. Hem bu kadar sikayet edip hem bosanamoyorsan kocani kendine baglamayi dene. Adamin asik oldugu yoksa da aklina zorla iyle seyler sokma. Eltini takma onun her hareketiyle cok ilgileniyorsun sen oyle yapinca o da kendini birsey saniyo. Esini kendine baglamak icin strateji dEgidtir. Erkekler hayt huyt konusan kadin dogru konussa da kabul etmezler. Benimki de oyledur cunku. Bazen saman altindan su yuruymek gerekir. Oyle yap sen de.

evet ya işte şu anda o sessizliğe tahammülüm kalmadı, gelsin beni sakinleştirsin, bir iki güzel kelime etsin diyorum ama o içerde yatıyor bide beni odadan kovdu hadsiz. hadi ben delirdim, odamı delirdi, insan hiçmi geri adım atmaz at bikerede işte, çcuğumun anası de, onca zamndır birlikteyiz, napıcak şimdi bu kadın gitme diyeyim de, herşey geçicek güzelim de. de işte bişey de,

eziklerse mi? ay bak kendini öldürmemişsin ezik mi diyecek sana.sana ilk önce şunu söyleyeyim kimse kendini bir başkasına zorla sevdiremez. ve kimse kendini bir başkasına kendi istediği şekilde sevdiremez. her kes sevgisini farklı şekilde yaşar ve ifade eder.kavga ile sen hakettiğin sevgiyi değeri elde edmezsin.bence biraz olyların farklı yönleri olabileceğini düşün.

Bence hicbirsey yapma. Kavgada hersey soylenir, ofke ile soylenmis hersey ciddiye alinmaz. Sadece as suratini, ne yuzune bak, ne konus bir kac gun onunla. Gunluk islerini yap, kimlerle konusman gerekiyorsa onlarla konus ama ona karsi robotu oyna. En etkili, fakat uygulamasi en zor yontemdir, herkes beceremez.

ya dua edin lütfende bu sefer o geri adım atsın, madem bu kadar ileri gittim, bir zaferimde benim olsun bari, bir mucize olsun kalksın aşkım gel barışalım bak bu böyle olmaz ben seni çok seviyorum falan desin, bende iyi hadi diyeyim, ya savaştım işte şu sevgi sözlerini duyabilmek için, evet savaşmakla olmuyormuş yatıyor içeride, ölürseniz ölün dergibi

evet zor ama ben şimdi gidip bikeredaha şansımı denesemmi diyorum ama yine kovarsada mosmor olurum. senin dediğini yaparım ama o benden fazla uzatır. akşam gelir yemeğini yer yatar nasılsa tüm gün dışarda, ben tüm gün evde beklemiş beklemiş beklemiş olabilirim, ama başka çarem yok gibi

yaa hiç içime sinmez ,o süslensin püslensin alsın bir yemeğe götürsün, karım gitmesin çocuğum ölmesin desin yada gel sen delirmişsin bi psikoloğa götüreyim desin ,benimle ilgilendiğini belirten bişey söylesin,gidip havaalanında yaşayasım varda aç kalırız diye korkuyorum

bence oda paniğe kapılmıştır korkmuştur şimdi. illa ben kazanacağım diye düşünme. öyle savaşta gibi kendini görmeği bırak.ilişkiler bir savaş olsa kaybeden taraf kazananı sevmez kazanan taraftan nefret eder.biraz zaman.insanlar ne dertler ne sorunlar yaşıyor ... birkaç hafta veya ay sonra ay neleri dert etmişim diye düşünüyor.bence ilgilenecek farklı şeyler bulmaya çalış biraz kendini zorla.

inşallah hersey yoluna girer elifbi .. dualarımız senınle... Allah sana sabır versinnn...

Sen iyi degilsin..Suan verilen hicbir tavsiyeyi anlayabilcegini mantıklı davranabilcegini sanmıyorum..Malesef asık oldugunda sevdiginde gururunu unutmak zorundasın..Esin belkide rol yapmıyordur?Ona birsey olmasını istermiydin..Git esine bak kızar diyorsan belli etmeden bak sesini dinle vs sonrada al bebegini koynuna güzel bir uyku cek..Ve Allah'tan hayırlısını iste..

"İsyanlardayım" dedi. Hayır, imtihanlardaydı. Fark etseydi, kurtulacaktı..demis mevlana..Bilmem anlatabildim mi..Caresizligi boslugu iyi bilirim ama evladın icin güclü ol ve yasadıklarına tek pencereden bakma..

Son düzenleme:

bunu sevdim korku ve panik, en azından ortak br noktamız olsun,inşallah senin dediğin gibidir, bir süre sonra unutur gideriz bu günleri.

bu arada kocanın durumu nasıl öldü mü.yaşıyor mu.ses seda var mı

yaşıyor tuvalete gitti biraz önce, ama yine diğer odaya döndü, çaktırmadan kalkıp kapısından baktım uyuyor. erkekler nasıl böyle bir durumda uyuyabilir onuda anlamış değilim

hayırlısı olsun, teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…