Kocama DM den mi yürüyor anlamadım.

Ayrıca olay tam tersi olsaydı eşiniz sizinle oturup güler miydi? Yoksa adamı engellemeden önce başka şeyler de mi yapardı?
Konu erkek olunca gülünüp ne yapacak diye beklenebiliyor, kocanız kadınin ne yapacağını merak ettiği için tek iletişim kanalını kapatmıyor. Sizde çanak tutuyorsunuz. Tebrik ederim yani.

Aman Yarabbim ne kadar sakinsiniz. Coktan evini basip sacini basini yolmaliydiniz. Hadi bunu yapmadiniz attigi tum videolari mesajlari ortak arkadaslariniz uzerinden ifsa edin. Anasina babasina ailesine atin rezil edin. Neyi bekliyorsunuz?

Dm'den yürümemiş, gece gündüz demeden yürümüş hatta koşmuş.
Emeğe saygı en azından 😃

Mesafe mesafe mesafe. Bir insanla görüşmek istemiyorsanız, onun davranışlarını rahatsız edici buluyorsanız görüşmeyi kesmelisiniz.

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.
ne evime nede hayatima sokmazdim bu ahlaksiz kadini

Direkt esiniz bir guzel versin cevabini ve engellesin. Ay ne kadar bayagi bir kadin. Varos resmen.

Arkadaş olup görüşülecek bir tip değil. Engelleyin kurcalamayın

Ay valla konuyu hürrem gibi Allahım bismillah diyerek okudum :)
Kadin hem ahmak hem cahil cesareti var
Komik diye attim vs diyecektir neden yuzlesesiniz ki
Engelleyin gitsin
Daha ne gonderecek diye beklemek ne demek
Yetiskin icerigi gonderince mi haa tamam niyeti bozuk diyeceksiniz

Şuan zaten iletişim halinde değiliz. Bir daha birşey yaparsa sence ne yazayım yada ne yapayım.
Ben olsam eşinizin Instagramından ''ben SadeceD, eşim uyuyor, yatakta basılma videolarını bundan sonra bana yemek tariflerini de kocama at'' derdim haha.

Merhaba Kızlar,
Evimize gelen bir tanıdığımız var. Kadın boşanmış bize en son geldiğinde slopet giymişti ve bacakları açık şekilde kocamın karşısına oturdu. Kocam da ben dışarı çıkıyorum dedi ve çıktı biz kadınla oturduk. Sonra eşimle nereye gitsek eşimden için beni de götürsün beni de götürsün diye hem bana söylüyor hem eşime dm den yazıyormuş. en son eşime yatakta basılan kadın videosu gönderdi eşim cevap vermedi aynı esnada bana da dm den yemek tarifleri gönderiyor :) eşimle yan yanayız bu arada sinirden gülüyoruz. o günden sonra kadının gönderdiği dm videolarına cevap vermedim. O sırada videoya hayırdır birşey mi demek istiyorsun diye yazmayı cok istedim eşim dediki bekleyelim bakalım başka neler yapabilecek dedi birşey yazmadık. eşimin numarası ikisinde de yok . eşimin instagramı benim telefonumda da var gelen giden yok.

Siz olsanız nasıl tepki koyardınız veya ne yapardınız.
Eşinizin sizinle her şeyi paylaştığını söylemekle başlayabilirsiniz. Sizin de bu rezil durumu bildiğinizi bilir. Açıklama yapmasına izin vermeden çıkarın hayatınızdan. İyi ki eşiniz size karşı dürüst çok şanslısınız.. tebrikler size ve eşinize..

zaten inkar edecek biri benim hayatımda biri var bilmiyor musunuz, siz yanlış anladınız vs vs diyecek şuanda bizde o laf cambazlığını çekmemek için ve daha çok video göndersin ki tamamen cevap hakkı doğmasın diye bekledik.
Sizi rahatsiz eden insanlarla gorusmek zorunda degilsiniz. Aciklama yapmak zorunda da değilsiniz

Ben olsam o kadının canına okurdum. Siz yine iyi sakin kalmışsınız. Şu anda bir şey deseniz ''yanlış anlaşılma var, kıskanç kadın'' der. Eşiniz ağzının payını verip engellesin niye duruyor? Biraz daha bekleyecek ne var yahu? Bu kez adamın da hoşuna gidiyor der yapmaya devam eder.

X