Komşu gürültüsünden usananlar

Bu komşuulardan ben de az çekmedim ama yöntemini buldum rahata erdim inanın sizde çok rahat edeceksiniz. Kulak tıkacı. Bildiğiniz kulak tıkacı. Aldığım bir ürün var onu takıyorum ama bu özel tıkaç evde ki tv sesi duyulmuyo bi de en önemli özelliği uzaktaki sesleri kesmesi şak diye kesiyor. İsterseniz özelden marka adı verebilirim aldım oh bee dedim komşular yüzünden kaç gün kaç gece uyuyamadığımı bilirim
Çok sevinirim vallahi duacı olurum 😃
Meşhur bi siteden (9bin civarında yorum alan) bi ürüne baktım ama birkaç yorumda zamanla laçkalaşıyor yorumunu okuyunca vazgeçtim hem o kadar para verip hem memnun kalmazsam üzülürüm.Sizin dediğinize bakayım bide.

Çok sevinirim vallahi duacı olurum 😃
Meşhur bi siteden (9bin civarında yorum alan) bi ürüne baktım ama birkaç yorumda zamanla laçkalaşıyor yorumunu okuyunca vazgeçtim hem o kadar para verip hem memnun kalmazsam üzülürüm.Sizin dediğinize bakayım bide.
otif***s diye bir marka var onun ürünleri güzel fiyatı da uygun, zamanla da laçkalaşmıyor sesi kesiyor ciddi anlamda. 4 senelik kyk yurt hayatımda uyumamı sağlayan tek şeydi. ona da bakın bence.

X