Konu Özel ve Gerçekten Dert...

Böyle kocam olsa herhalde hiç güvenemezdim

.
regli olduğumda resmen gün sayıyor bittimi diye

:))) birtek ben değilmisim demekki boyle olan :)) bizde de durumlar ayni. Benim adet takvimimi eşim benden daha iyi takip ediyor ne zaman adet olucam ne zaman bitecek ben karıştırınca ona sorarım. Kaç günde bir yapıyoruz yapmayali kaç gün olmuş bütün hesapları kafasında tutar :) yazınca veya okuyunca komik geliyor ama bazen sinir bozucu oluyor

Bu erkeklerin ortası yok mu yaa benim ki ayda 8 defa yapsak şanslı hissediyorum o da benim zorumla yani sizinkide biraz fazla duskunmus ne diyeyim Allah yardımcın olsun her gece her gece insanın pestili çıkar

Bizim standar sanırım 2 gün 3 günde 1 defa bazen eşim göreve gidiyor 3 4 gun gelmediği günler de oluyor cocuk düşündüğümüz için fırsat buldukça birliktelik oluyoruz belki eşimin de öyle olmasını isterdim ama genellikle yorgunum diyor hakta veriyorum

10 -15 günde bir verilen izin çok az bence. Haftada 2 iyidir. Arasi çok açılırsa dediğiniz gibi sinir stres yapar oda hiç gerek yok. Başka arayışlara girmesin. Bence haftada 2 sizi de zorlamaz onu da germez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…