Kötüyüm sadece çok kötü.

Huzur96

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2016
99
16
28
Merhaba herkese
Nasıl nerden baslıcağımı bilmiyorum. Tek bildiğim kimseye anlayamadıkları mı burada paylasmak.
Bundan bir ay öncesine nikahlı eşim olmuş ve 2 buçuk ay sonra aynı evi paylaşacağım adamdan bahsedeceğim..
Eşimin yengesi beni bi katalog satışına üye yaptı.
Bu arada eşim abimin karısınla görüşmemi yada mahattap olmamı istemiyor.
Bende geçen bir ortamda gösterirken yengemde vardı ve oda sipariş verdi. Bişey diyemedim bende. Bundan eşimin haberi yoktu tabi.
Bu gün ürünler gelmiş eşimin yengesi hani yengenin(abimin karısı) ürünleri yokya dedi.
Esimde omu sipariş verdi dedi. Bende korkumdan yok başka birinden bahsediyor dedim. Telefonu ver anneni Arıcam doğru söyle dedi. Bende yengemin verdiğini soyledim siparişi.

Ve sonra ben yalancı oldum pislik bir insan oldum. Ağlarken kriz gecirmisim hiç bişey hatırlamıyorum.

Özür diledim kendime gekdikten sonra bana güvenmediğini inanmadığını ve artık benimde ona olan güvenimi yitircegimi soyledi.
Gorursun sen dedi. Bana ailemi karıştırdın annemi üzmeye ne hakkın vardı falan dedi.
Bundan bir kaç ay öncesine de bana iyimisin demişti ve bende kötü olmama rağmen iyiyim diye yemin etmiştim bundan ötürü çok çektirdi bana yalancısın dedi kaç gün.
Ve şimdi de aynılarını yasatıcak çok korkuyorum. İcim acıyor yazıyorum ama ne yazdığımı inanın bilmiyorum. Çaresiz hissediyorum nefes alamıyorum sanki.
Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Alkol almış beni annesine bırakıp gitmişti bende zorla çağırdım arabaya geçtik sarldım yalvardım neolur diye sana acıdığım için böyle yanındayım rezil bir haldesin dedi bana. Krizden sonra yada bilmiyorum ne oldugumu yüzümden boynuma kadar kırmızı benekler olustu. Acıyarak ama nefretle baktı bana. Kendimden korkuyorum artık inanın aklıma herşey geliyor. Allah a olan korkum durduruyor beni kendimi kaybetmekten korkuyorum bir akıla çok ihtiyacım var çünkü düşünemiyorum artık.

Merhaba herkese
Nasıl nerden baslıcağımı bilmiyorum. Tek bildiğim kimseye anlatamadıkları mı burada paylasmak.
Bundan bir ay öncesine nikahlı eşim olmuş ve 2 buçuk ay sonra aynı evi paylaşacağım adamdan bahsedeceğim..
Eşimin yengesi beni bi katalog satışına üye yaptı.
Bu arada eşim abimin karısınla görüşmemi yada mahattap olmamı istemiyor.
Bende geçen bir ortamda gösterirken yengemde vardı ve oda sipariş verdi. Bişey diyemedim bende. Bundan eşimin haberi yoktu tabi.
Bu gün ürünler gelmiş eşimin yengesi hani yengenin(abimin karısı) ürünleri yokya dedi.
Esimde omu sipariş verdi dedi. Bende korkumdan yok başka birinden bahsediyor dedim. Telefonu ver anneni Arıcam doğru söyle dedi. Bende yengemin verdiğini soyledim siparişi.

Ve sonra ben yalancı oldum pislik bir insan oldum. Ağlarken kriz gecirmisim hiç bişey hatırlamıyorum.

Özür diledim kendime gekdikten sonra bana güvenmediğini inanmadığını ve artık benimde ona olan güvenimi yitircegimi soyledi.
Gorursun sen dedi. Bana ailemi karıştırdın annemi üzmeye ne hakkın vardı falan dedi.
Bundan bir kaç ay öncesine de bana iyimisin demişti ve bende kötü olmama rağmen iyiyim diye yemin etmiştim bundan ötürü çok çektirdi bana yalancısın dedi kaç gün.
Ve şimdi de aynılarını yasatıcak çok korkuyorum. İcim acıyor yazıyorum ama ne yazdığımı inanın bilmiyorum. Çaresiz hissediyorum nefes alamıyorum sanki.
Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

Alkol almış beni annesine bırakıp gitmişti bende zorla çağırdım arabaya geçtik sarldım yalvardım neolur diye sana acıdığım için böyle yanındayım rezil bir haldesin dedi bana. Krizden sonra yada bilmiyorum ne oldugumu yüzümden boynuma kadar kırmızı benekler olustu. Acıyarak ama nefretle baktı bana. Kendimden korkuyorum artık inanın aklıma herşey geliyor. Allah a olan korkum durduruyor beni kendimi kaybetmekten korkuyorum bir akıla çok ihtiyacım var çünkü düşünemiyorum artık.
Bu bayan sizin abinizin esimi yoksa esinizin abisinin esimi

esin senin yengenle gorusmeni neden istemiyor, sen neden buna izin veriyorsun ?
sorun sende ipleri sapina kadar adamin eline vermi$sin
yalan soylemen ayri bir dava ama onemsiz kaliyor diger konunun yaninda
Evet bende hata ne derse tamam dedim ve ben dedikçe daha çok ister oldu. Eşim le yengem arasında bi konu geçmisti bana zarar verdiği düşündüğü için muhatap olma dedi bende en son tamam demiştim. Ama yine bana zarar veren ben oldum

Eşin neden yengenle görüşmeni istemiyor? Haklı bir sebebi mi var? Bir de sizin kendinize ettiğiniz bu eziyet nedir?

Evet bende hata ne derse tamam dedim ve ben dedikçe daha çok ister oldu. Eşim le yengem arasında bi konu geçmisti bana zarar verdiği düşündüğü için muhatap olma dedi bende en son tamam demiştim. Ama yine bana zarar veren ben oldum
bugun yengenle abinle gorusme diyen yarin pencereye çikma der, oburgun nefes alma der
sonra 5. çocugu yap der vs istekler bitmez sanada fikrin sorulmaz, deger verilmez saygi duyulmaz
bilmem anltabildimmi ?
bence hala kurtulusun var bu adamdan hayatini mahvetmemek için sansin var hala

Neden böyle ezdiriyorsunuz kendinizi :KK12: bir de yalvariyorsun falan ben olsam yengesine direk derdim senle konuşmamı istrmiyor diye rezile rezillikle cevap vericeksin :KK66:
Yok abimin eşiyle gorusmemi istemiyor eşim onun yengesi ağzından kaçırdı yengemden sipariş aldığımı

Arkadaşım sizin hiç mi derdiniz tasanız yok bu dünyada? Krizlere girecek sorun mu var ortada?
Ne kadar basit şeyler ne hale getiriliyo, anlayamıyorum gerçekten.

Eşiniz yengenizle görüşmenizi neden istemiyor?
Ve siz "abimin hanımı, görüşmek zorundayım, sen de buna engel olamasın" diyemiyor musunuz?

Bunu diyemediyseniz dahi ürün sattığınızı diyecektiniz. Yalana ne gerek var?
Ona ne yahu!

Burda tek hatalı sizsiniz vesselam.

Bende oyle anladim. Ama konu sahibinin yengesiymis iclerine girmeden yasamadan kadini tanimadan nasil boyle bir yasak koyabiliyor ki
bir onceki konusunda yengesinden bahsetmis
ama hiçbisey esine bu hakki vermez
insan abisiyle gorusmeyi keser mi ya el oglu için
pess diyorum konu sahibine

X