Kucağında görüyüm?

Önceki konunuzu okumayan, bu konuda linçler sizi....

Ben olsam bebeğin tırnağını bile göstermezdim çünkü kvniz haketmiyor.

İyi geceler. Eşimin ailesiyle çok ciddi sorunlar yaşadık. Ara ara görüşme isteklerine cevap verdik sonrasında ama bunların tamamı bize zarar olarak döndü. Bana yapılmayan çirkinlik kalmadı. Eşim de şu an ararsa annesinin telefonunu açıyor arada babasıyla da hiç görüşmüyor. Bebeğimiz oldu babası hayırlı olsun diye aramadı bile. Bizi tehdit edip para istedi. Eşim de görüşmüyor.

Bebeğim doğduğunda kv bize geldi. Bebeğimin doğduğunu başkasından duymuş biz söylememiştik. Bir haftalık bebek kucağımda neymiş oğlunun kucağında görmek istiyormuş. Bu ne demek Allah aşkına arkadaşlar. Biz konuşmuyoruz kv ile bu arada. Ben hamileyken arayı düzeltmeye çalıştı telefona istedi beni bi iki kere. Şimdi tüm o çabaları da son buldu.

Kv bir haftadır eşimi darlıyor. Baban çocuğunu görmek istiyor diye. Eşim de konuşmayacağım ben fotoğrafını gönderiyim onu göster dedi. Ama kv bugün tam 10 kere aradı. Çocuğu görüntülü göster baban yok yalnızım diye. Eşim iki kere açtı uyuyor dedi. Göstermek istemedi. Diğer aramalarına cevap vermedi. En son akşam aradığında açtı. Bu sefer de baban bebeğini kucağında görmek istiyor diyor. Bu arada bugün bizim için özel bir gündü. Kutlama yaptığımızı kvnin bildiğine eminim geçmiş yıllardan hatırlar. Muhtemelen o yüzden de tüm gün aramış olabilir.

Bu kucağında görüyüm olayı nedir bir bilen varsa beni de aydınlatsın. Kp ile benim şahsen bir problemim yok bu arada. Onun kötülüğü daha çok oğluna kv nin kötülüğü de bana.
İki dk bebişi kucağında tutup bakın işte diyip kapatdaydınız. Zor değil.
Onların tacizide hiç hoş değil tabii ama en azından keserlerdi aramayı.

X