Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydınlar rüyalarımız hayır olsun inşallah.
Ben de mışıl mışıl uyumuşum.
Bugün evdeyim. Menüde paçanga böreği ve domates çorbası düşünüyorum. Birazdan pazara gideceğim.
Evi süpürüp sileceğiz kızımla.

Altın ve dolar yükselişte artık. Altının gramı 467 olmuş. Bakalım ne kadar çıkacak 🤔

Merhaba bayanlar. Birkimler bereketli olsun insaallah. Nasilsiniz? O kadar cok para harcaniyorki bizde,acaba biz harcamayi mi bilmiyoruz diye dusjnmeye basladim ben acikcasi. Her gun ama her gun mutlaka 100 bazen 200 gidiyor. Evet her sey pahali ama bizkm de bir planinimi yok sanirim para konusunda. Oturup hesap kitap liate vs yapayim diyorum.zaman bulamiyorumki. Zaten önumuzdeki harcamalari dusundukce eylule kadar birikim yapamam gibi geliyir. Bakalim nasip artik. Bu sene evle ilgili de cok masraf vardi. O da etkiledi tabi.

Merhaba bayanlar. Birkimler bereketli olsun insaallah. Nasilsiniz? O kadar cok para harcaniyorki bizde,acaba biz harcamayi mi bilmiyoruz diye dusjnmeye basladim ben acikcasi. Her gun ama her gun mutlaka 100 bazen 200 gidiyor. Evet her sey pahali ama bizkm de bir planinimi yok sanirim para konusunda. Oturup hesap kitap liate vs yapayim diyorum.zaman bulamiyorumki. Zaten önumuzdeki harcamalari dusundukce eylule kadar birikim yapamam gibi geliyir. Bakalim nasip artik. Bu sene evle ilgili de cok masraf vardi. O da etkiledi tabi.
Evet bu yıl gerçekten çok bereketsiz bir yıl maalesef canım.Gecen yıl ayda 3 gr alıyordum,bu yıl maaşta yüzdelik dilimden de çıktığım için belirgin bir fark olmasına ve babadan aylık 500 gelmesine rağmen 3 gram zor ayiriyorum onda da eksiye düşüyorum sonra.Halbuki en az +2 gram alsbilmeliydim ki geçen yıl gram altını daha fazla paraya alıyordum.
Üç beş bişey alıyorsun dünya para Allah bereket versin her seyimize ne diyelim

Evet bu yıl gerçekten çok bereketsiz bir yıl maalesef canım.Gecen yıl ayda 3 gr alıyordum,bu yıl maaşta yüzdelik dilimden de çıktığım için belirgin bir fark olmasına ve babadan aylık 500 gelmesine rağmen 3 gram zor ayiriyorum onda da eksiye düşüyorum sonra.Halbuki en az +2 gram alsbilmeliydim ki geçen yıl gram altını daha fazla paraya alıyordum.
Üç beş bişey alıyorsun dünya para Allah bereket versin her seyimize ne diyelim
Paranın değeri yok kızlar 3 ya da 4 parça şey 60 -70 tl
Hemen hemen her gün marketten alınacak birşey çıkıyor
Toplu alışveriş yapmıyorum.
Benim binada henüz asansör olmadığı için çünkü burayı yaptıran müteahhit koyup gitti iş bizlere düştü kendimiz kalan yerden yaptırıp girdik kimi kredi çekip kimi de benim gibi elindeki bütün birikimini harcayıp o nedenle ben işyeri dahil 5. kattayım toplu alışveriş benim inip çıkmamı zorluyor o nedenle ben de ihtiyacımı günlük alıyorum .

Selamlar hanımlar ❤️
Temizlik yaptım iftara yemek hazırlığı başladi bizde.Oglus da bir yandan kucak istiyor 2.5 yaş olmuş 🤦🏻‍♀️
Sizler ne yapıyorsunuz

Bugün tartı günümdü

66 kg yim
Geçen hafta 67.5 kg idim

Adet olunca yeme içme uyuma su tüketimi ve adım atma düzenime geri dönünce sonuç bu
Saat 17.00 den sonra yemek yemek beni oldukça olumsuz etkiliyor neyse hayırlısı olsun geçici bir süreç

Bugün tartı günümdü

66 kg yim
Geçen hafta 67.5 kg idim

Adet olunca yeme içme uyuma su tüketimi ve adım atma düzenime geri dönünce sonuç bu
Saat 17.00 den sonra yemek yemek beni oldukça olumsuz etkiliyor neyse hayırlısı olsun geçici bir süreç
Ben de hiç olmadığım kadar iri olmuşum ama diyet zor geliyor bana,hiç yapmadım hayatımda diyet.Ne kadar yesem de kilo alamayan biriydim doğumdan önce 😏

Ben de hiç olmadığım kadar iri olmuşum ama diyet zor geliyor bana,hiç yapmadım hayatımda diyet.Ne kadar yesem de kilo alamayan biriydim doğumdan önce 😏
Canım bazı insanlar sıkıntıda ya da depresyonda iken aşırı yemek yiyebiliyor. Sen de sıkıldıkça yiyenlerden misin acaba? Sebebini bilirsen mücadelen kolaylaşır kolay kilo verebilirsin

Canım bazı insanlar sıkıntıda ya da depresyonda iken aşırı yemek yiyebiliyor. Sen de sıkıldıkça yiyenlerden misin acaba? Sebebini bilirsen mücadelen kolaylaşır kolay kilo verebilirsin
Aynen canım çok uğruyorum mutfağa.Ana öğünü 4 e çıkardım 🙄 Dikkat etmem lazım

Aynen canım çok uğruyorum mutfağa.Ana öğünü 4 e çıkardım 🙄 Dikkat etmem lazım
iyiniyetli iyiniyetli 'ye katılıyorum canım sebebini bulursan ona göre önlem alırsan etkili bir şekilde mücadele eder verirsin kiloları
Vücudunu tanımaya çalış tepkilerini gözlemle ben o şekilde kilo verebiliyorum

iyiniyetli iyiniyetli 'ye katılıyorum canım sebebini bulursan ona göre önlem alırsan etkili bir şekilde mücadele eder verirsin kiloları
Vücudunu tanımaya çalış tepkilerini gözlemle ben o şekilde kilo verebiliyorum
Ya böyle çok da kilom var diyemem 62 idim en son.Eakiden 54 idim 57 yi geçmezdim 😩 öğün sayısını azaltayim, makarna pilavı nadire indirdim o da bir gelişme 🤭

X