Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün arife gibi arife 🥰
Temizlik, tatlı, çocukların yıkanması derken bugün de bitti.
Çok şükür bu seneki ramazanı da bitirdik, seneye inşallah ramazan ayına kavuşmak nasip olur 🙏
Bugün eşim gitt markete 3kg toz seker, çocuklar için hamburger ekmeği, köftesi, dilimli patates, birkaç bisküvi, 1 paket bayram icin cilolata, şeker, domates almış. Eve de su soyledik ne kadar harcadı bilmiyorum. Ben evden cikmadihom için harcaması gün.

Bu hafta çocukların biriken 320 tl si ile gümüş ve altın aldım. Ayrıca 3 Gr altın, 370 TL lik hisse senedi aldım. Bu ayki birikimim bu.

Bugün arife gibi arife 🥰
Çok şükür bu seneki ramazanı da bitirdik, seneye inşallah ramazan ayına kavuşmak nasip olur 🙏
Bugün eşim gitt markete 3kg toz seker, çocuklar için hamburger ekmeği, köftesi, dilimli patates, birkaç bisküvi, 1 paket bayram icin cilolata, şeker, domates almış. Eve de su soyledik ne kadar harcadı bilmiyorum. Ben evden cikmadihom için harcaması gün.

Bu hafta çocukların biriken 320 tl si ile gümüş ve altın aldım. Ayrıca 3 Gr altın, 370 TL lik hisse senedi aldım. Bu ayki birikimim bu.
Merhaba canım
Birikimlerin bereketli olsun

Bugün arife gibi arife 🥰

Birikimin bereketli olsun canım. Ben ancak ev süpürdüm topladım dilber dudağı tatlısı yaptım. 2. denemem bence güzel oldu başardım 🤗
Ramazan bayramınız şimdiden kutlu olsun.

Eklentiler

• IMG_20210512_204359.jpg
    IMG_20210512_204359.jpg
    157,2 KB · Görüntüleme: 49
Birikimin bereketli olsun canım. Ben ancak ev süpürdüm topladım dilber dudağı tatlısı yaptım. 2. denemem bence güzel oldu başardım 🤗
Ramazan bayramınız şimdiden kutlu olsun.

Bende hazır yufkadan fındıklı yaptım. Rulo gibi sarıp, parmak kalınlığında kesip dik dik tepsiye dizip fırınladim. Çok hafif oldu 🙂
Kızlar ellerinize sağlık afiyet olsun
Ben de anneme bugün cevizli irmik tatlısı istedi onu yapıverdim

Eklentiler

• 20210512_131916.jpg
    20210512_131916.jpg
    181,2 KB · Görüntüleme: 48
Günaydın kızlar. Herkese hayırlı bayramlar Allah nicelerine kavustursun insaallah😍 sizce gumus alimi icin uygun bir zaman mi? Bir miktr almayi dusunuyoeum ama bir yanim da altin al diyor.
Merhaba canım ,hayırlı bayramlar benim hiç gümüş alıp satma deneyimim olmadı .
Fiyatı hakkında yüksek mı düşük mu yorum yapamam
Inşaallah sana hayır getirecek bir karar verirsin 😘

Günaydın kızlar. Herkese hayırlı bayramlar Allah nicelerine kavustursun insaallah😍 sizce gumus alimi icin uygun bir zaman mi? Bir miktr almayi dusunuyoeum ama bir yanim da altin al diyor.
Merhaba canım
Sana da hayırlı bayramlar
Ben de altıncıyım. Ama farkediyorum ki gümüş altından daha fazla kazandırıyor. Araştır istersen. Artık ben de yatırımımın bir kısmını gümüşe yapacağım kısmetse

Günaydın arkadaşlar ❤️
Bayramınız mübarek olsun, nicelerine kavuşmak nasip etsin Rabb'im 🍭❣️
Senin de bayramın mübarek olsun canımm. Nasıl geçiyor bayram?
Sağlıklı, mutlu, huzurlu günlere vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramımız mübarek olsun kızlar 😍🥰😘
Senin de bayramın mübarek olsun canım. Sağlıklı mutlu bol yatırımlı bol huzurlu sevdiklerimizle birlikte nice bayramlarını olsun inşallah😍🤗🥰😘

Senin de bayramın mübarek olsun canımm. Nasıl geçiyor bayram?

Senin de bayramın mübarek olsun canım. Sağlıklı mutlu bol yatırımlı bol huzurlu sevdiklerimizle birlikte nice bayramlarını olsun inşallah😍🤗🥰😘
Cooookkk sıkıcı geçiyor.Aşırı derecede bunaldım evde olmaktan,çocuğu oyalamaya çalışmaktan,hiçbir şey izleyememekten,kendime vakit ayiramamaktan.Bugun bir de erken uyandı gün içinde çok huysuzluk etti,sağlıklı olsun da napim diyorum artık.

Cooookkk sıkıcı geçiyor.Aşırı derecede bunaldım evde olmaktan,çocuğu oyalamaya çalışmaktan,hiçbir şey izleyememekten,kendime vakit ayiramamaktan.Bugun bir de erken uyandı gün içinde çok huysuzluk etti,sağlıklı olsun da napim diyorum artık.
Benim oğluş seninkinden büyük ama onun sesi fonda hep beynimde yankılanıyor 😁
Canları sağolasıcalar 🥰😁
Onlar da sıkılıyorlar tabi.

Benim oğluş seninkinden büyük ama onun sesi fonda hep beynimde yankılanıyor 😁
Canları sağolasıcalar 🥰😁
Onlar da sıkılıyorlar tabi.
Evet sıkılıyor ya evde yapabileceğimiz şeyler bir yerden sonra bitiyor dışarı çıkınca da içeri girmiyor canları sağolsun tabi 🤷🏻‍♀️😊

X