Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Mevlide gidip geldim evden dün anneme çekiverdiğim parası vardı onu aldım
Bugün 8000 tl daha çektim hesabından

Bankamatikten benim hesaba yatırdım yarın 11000 tl parsel işini yapan kişiye ödeme göndereceğim

Bir de yurt dışı kurban vekaleti verecek onun parasını ödeyeceğim nasipse

Karpuzlar çıkmış 1 tane aldım hacı abla ile yiyelim diye 80 tl ödedim

Good night beybiler
Yine yorucu bir gündü
Sabah 9da kizi gençlik yürüyüş vardı oraya bıraktım
Eve geldim kahvaltı hazırladım sora mutfağı toplayıp nevresimleri değiştirdim
Baba oğlan bahçeye gittiler bende evi süpürüp toz alıp lavabo banyo temizledim
Sonra büyükbaş aradı bahçede kavurma yapacaklarmış oraya gittik kızla
Sebzeli kavurma yaptılar bende salata yaptım. Bahçedeki buzdolabı kirlenmiş kvnin onu sildim yedik yikadim eve giderken 100tlik dondurma aldim cocuklara.
Onlar banyoya girdiler bende makineyi calistirdim bi baktimki makinenin altından su geliyor. Hafta içi usta cagircaz galiba off cok para istemez umarim
Neyse ben yatar hayırlı geceler😘

Good night beybiler
Yine yorucu bir gündü
Sebzeli kavurma yaptılar bende salata yaptım. Bahçedeki buzdolabı kirlenmiş kvnin onu sildim yedik yikadim eve giderken 100tlik dondurma aldim cocuklara.
Onlar banyoya girdiler bende makineyi calistirdim bi baktimki makinenin altından su geliyor. Hafta içi usta cagircaz galiba off cok para istemez umarim
Tatlım iyi geceler
Inşaallah makinada ciddi bir sorun çıkmaz
Allah rahatlık versin canım tatlı rüyalar 😊😘

Good night beybiler
Yine yorucu bir gündü
İnşallah basit bişeydir de çok masraf olmaz cano

Günaydın günaydınnnnnnnn canlar
Mutlu huzurlu sağlıklı capcanlı bir o kadar da heyecanlı çok güzel bir hafta olması dileğiyle...
Hepinizi kocamannnnnnn öpüyorum 😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

hanımlar merhaba,
birikim amacı ile fiziki altın aldım bir kaç sefer ama alım satımda en az kaybettirecek olan hangisidir? ajda bilezikler gram başına 100 tl eksiğe satılıyormuş, ata liraya kuyumcu farkı çok az demişti fakat onun da aksini söyleyenler var. sizce 24 ayar külçe mi, bilezik mi yahut ata lira mı almalıyım? ileride satınca hangisi ile en az kaybım olur?

hanımlar merhaba,
birikim amacı ile fiziki altın aldım bir kaç sefer ama alım satımda en az kaybettirecek olan hangisidir? ajda bilezikler gram başına 100 tl eksiğe satılıyormuş, ata liraya kuyumcu farkı çok az demişti fakat onun da aksini söyleyenler var. sizce 24 ayar külçe mi, bilezik mi yahut ata lira mı almalıyım? ileride satınca hangisi ile en az kaybım olur?
24 ayar gram ya da külçe en az zarar ettirir

hanımlar merhaba,
Işçilik ne kadar az ise o kadar alırken satarken de az fark ödersiniz

Yatırımlık tavsiye edilen altın türü 24 ayar külçe altın

Parsel yeriniz hayırlı olsun öğretmenim.katmerler de harika.Allah hayırlı yemekler güzel yaşamlar versin.bugun bir tanıdığım zayıfsa birisi sportifde kalp krizi geçirdi erkek 45 yoktur bile yani şaşkınım damarlarimiz mi buzustu nedir .anjiyo yapıldı kurtuldu ama bir sürü ilaç içecek bakalım.

X