Örgü küçük mucizemin; el emeği göznuru battaniyeleri.....

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
:1shok: yok daha neler alevim bidenem sen uyma buna :mymeka:
aramızı açmaya çalışıyodelikafadulden
çok pis dalarım haaaa:roflol::roflol::roflol:

sende mi bürütüssenağlama

oyy ben zeynebime kıyamam .... hemde hiç kıyamam.....canım keşke ıst olsan ya... sık sık görüşürüz... dünde sersoyla konuştuk keşke ıst olsaydı zeynom diye....
kız toplanıp gelicez bak çoluk çocuk malatyaya görcen ozaman sen ... kalabalıkla nası baş edeceksin bakalım..
hem sana hem sersoya yaparım ayol .... olmadı çifter çiftter.. dokurum ikinizede..siz yeterkii isteyin....:asigim:.

doku canım maşallah atölye gibisiniz ikiniz de:roflol:
sen ve meleklerin benim 2 cadı sersoyum ve üçüzleri:asigim:
aman Allah'ım süper olur süper keşke öyle bişey yapsanız da gelseniz yatıya kalsanız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
benim evim atölye olmaya çok müsait balım
gelin be geliiiiin ben de yürek goceman bacııııım size mi dar gelecek:roflol:

helal zeynebim.... ne diyeyim canım benim....senağlama

mayıs ve ya haziran ayında kocişle:asigim: istanbul gezisi yapıcaz kocişi ekip gelirim ya sende ya sersoyumda bi toplanır bi durum muhakemesi yaparız bakarız kimin evi daha süslü daha kokoş delikafadulden

Aayyy çok güzel olmuş çokk.
Hele o motifli gibi olan. Çok güzel..Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin inşallah..
Çook beğendim çoook.Elinize emeğine sağlık inşallah..

zeynebim ya yureği buyuk arkadaşım benim bende helal olsun diyorum başkada bişe demiyorum

mayıs ve ya haziran ayında kocişle:asigim: istanbul gezisi yapıcaz kocişi ekip gelirim ya sende ya sersoyumda bi toplanır bi durum muhakemesi yaparız bakarız kimin evi daha süslü daha kokoş delikafadulden

aa ne guzel haber bu ya... valla çok sevinirim.. kocişi ekemezsende haber ver biz gelir seni kaçırırız hayatım kaydirigubbakcemile
hehe hem kokoşuz hem şık gelde bulaşsın kaydirigubbakcemile3

Alev, bu kız gelince battaniyeleri kelebekleri falan saklıyoruz ona başka ciciler yapıyoruz ok

ne için geliyoz canım bulaşsın diye biraz yevvvrim benim

Alev, bu kız gelince battaniyeleri kelebekleri falan saklıyoruz ona başka ciciler yapıyoruz ok
:1shok::çok üzgünüm: niye ki ben ama ben ya ben :çok üzgünüm:

çatalayam diye yapıyonuz demi zeynep malatyaya dönsün siz geri başlayın örmeye pc de göstermeye beni kudurtun öyle miklava:

aleeeeeevv bu sersoy var ya hırsından bana bıraktığı ziyaretçi msj.ına bak
''ee geldim tropikte yoksun hanfendi... tabi geceyarısına kadar pc başında dur öğlene kadar uyu oh ne ala memleket ya.. biz bi yandan mama yapıyoz bi yandan pc ye yetişiyoz '':roflol::roflol::roflol:

ay canım benim alevde doğurmuş olur zaten sen gelene kadar bebiş severiz ne yapacaz örguyu örguyu ya kaydirigubbakcemile3 hem sana başka ciciler yapacaz

hırs mı :1shok: o ne ki kız :roflol: :roflol: ee yalan mı yani :roflol:

Alev kız gulmekten sancın mancın tutmadı demi bi ses ver aloooooooooooo

buyur gel tatlışım ikimizinde kapısı sana açık .... ne güzel olur gerçektende....a.s
zeynooooo kız bebeğim de olacak o zamana kadar...:ecrin_bebek:
sersoyyyy kız saklıcazmı hepsini....kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…