Örgü küçük mucizemin; el emeği göznuru battaniyeleri.....

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
buyur gel tatlışım ikimizinde kapısı sana açık .... ne güzel olur gerçektende....a.s
zeynooooo kız bebeğim de olacak o zamana kadar...:ecrin_bebek:
sersoyyyy kız saklıcazmı hepsini....kaydirigubbakcemile3

yok hayatım ben vazgeçtim saklamayalım sonra aynen böyle bakar :çok üzgünüm: dayanamam ben kaydirigubbakcemile3

ay canım benim alevde doğurmuş olur zaten sen gelene kadar bebiş severiz ne yapacaz örguyu örguyu ya kaydirigubbakcemile3 hem sana başka ciciler yapacaz

hırs mı :1shok: o ne ki kız :roflol: :roflol: ee yalan mı yani :roflol:

Alev kız gulmekten sancın mancın tutmadı demi bi ses ver aloooooooooooo

hoooop iki dakka yalnız bıraktım yıkılmış ortalık....
ALLAH sizi ne yapmasın emi.......kopardınız beni..:roflol:. sizin yüzünüzden erken gidcem yaw doğuma.....kaydirigubbakcemile3

hoooop iki dakka yalnız bıraktım yıkılmış ortalık....
ALLAH sizi ne yapmasın emi.......kopardınız beni..:roflol:. sizin yüzünüzden erken gidcem yaw doğuma.....kaydirigubbakcemile3

aman ha aşkım kendine mukayyet ol... bak zeynep hanım bizi buraya toplaştırdı ortalığı karşıtır kayboldu gitti.. sorsan yine "benim zillinin çişi gelmişti " der :roflol:

aman ha aşkım kendine mukayyet ol... bak zeynep hanım bizi buraya toplaştırdı ortalığı karşıtır kayboldu gitti.. sorsan yine "benim zillinin çişi gelmişti " der :roflol:

hihihihihihi sersoyum ... çok yaşa sen ya... çişi gelmişti der ha.....:roflol:

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm: heee ahanda beeeyle bakarım valla
:1shok:2 dk gittim arkamdan neler demiş bah he ne var çağayı çişe elettiydim:roflol:
sen görürsün ben 2 tane çocukla wc den çıkamıyom sen o üçüzleri bi al Allah'ın izniyle gucunakaydirigubbakcemile3 ben o zaman görücem seni dur sen hatuna bak hele :roflol::roflol:
alevim sen bi dur bacım uyma buna doğuracan maazallah ben sersoyun dediği gibi :çok üzgünüm:beyle kalacam
sersooooooooooooooooooyyyyyyy sen dur yevvvrim ben bi gelem hele istanbula çıkın mıkın komayıp ne örtüysen bütün zulaları patlatacamdelikafadulden

Son düzenleme:

:roflol::roflol: ilahi zeynom ya.... çok tatlısın sen...Şeniz

zeynom valla helal olsun diyorum arkadaşım bu ne kız yine sabahı sabah etmişsin.. delikafadulden
ay ben her sabah erkenden kalkmazsam ölurum sporumu yapacam önce uçuz muçuz kaldıramam şimdi hele bi 90 60 90 olamda sonra olsunlar kaydirigubbakcemile2
hem benim yavrularım anasına babasına çeker akıllı uslu bişey olurlar yormazlar beni.. o zaman sende dersin sersoy uçuz çocuklarla uğraşıp bu elişlerini hangi ara yapıyon nasıl yetişiyon diye :dilcikar:

wayyyy sabah kaldığınız yerden aynen devam.....
sersoyum üçüzlerle de başa çıkarsın sen....
ve yine harika şeylere imza atarsın....yerimseniben

Battaniyelerin hepsi birbirinden güzel, iyi günlerde sağlıkla kullanın inşallah hepsini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…